Orientace

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Alex <3
Registrovaný uživatel
Bydliště: Karlovy Vary
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 16
Kontakt: honza.masatahm@gmail
Výkřik do tmy: Čím víc někoho miluješ, tím víc ti přijde, že o tebe nemá zájem.
Příspěvky: 20
Dal: 44 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Orientace

Nový příspěvek od Alex <3 »

Ahoj, chci se zeptat jestli se dá orientace "vypěstovat" ze špatných vztahů vůči rodinným příslušníkům opačného pohlaví?
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Orientace

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Špatným vztahem k rodinným příslušníkům ženského pohlaví si muž nemůže vypěstovat homosexualitu, ale pouze averzi k ženám. To, že mužská homosexualita je něco jiného než averze k ženám, bylo prokázáno už dávno. Je to podobný nesmysl, jako když někdo tvrdí, že nás pedofily ve skutečnosti přitahují dospělí, ale netroufáme si na ně, troufneme si pouze na děti. Což ve skutečnosti nesedí na pedofily, ale na jeden druh heterosexuálních zneužívačů dětí.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Alex <3
Registrovaný uživatel
Bydliště: Karlovy Vary
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 16
Kontakt: honza.masatahm@gmail
Výkřik do tmy: Čím víc někoho miluješ, tím víc ti přijde, že o tebe nemá zájem.
Příspěvky: 20
Dal: 44 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Orientace

Nový příspěvek od Alex <3 »

Díky :)
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Orientace

Nový příspěvek od Forst Jan »

Ovšem jsou také případy, kdy některé silné (především traumatické) události v životě mohou lidskou sexualitu ovlivnit a pozměnit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Forst Jan za příspěvek:
Alex <3
Děkuji
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Orientace

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Forst Jan píše:Ovšem jsou také případy, kdy některé silné (především traumatické) události v životě mohou lidskou sexualitu ovlivnit a pozměnit.
Upravil bych to spíš na "Ovšem jsou také případy, kdy by asi některé silné (především traumatické) události v životě mohly lidskou sexualitu ovlivnit a pozměnit." :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 2):
Alex <3, Damian
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Orientace

Nový příspěvek od Forst Jan »

Marco Freeman píše:
Forst Jan píše:Ovšem jsou také případy, kdy některé silné (především traumatické) události v životě mohou lidskou sexualitu ovlivnit a pozměnit.
Upravil bych to spíš na "Ovšem jsou také případy, kdy by asi některé silné (především traumatické) události v životě mohly lidskou sexualitu ovlivnit a pozměnit." :)
Máš pravdu, že ten můj výrok nedává logický smysl, ale co jsem chtěl říct je:

Ovšem jsou také případy, kdy některé silné (především traumatické) události v životě lidskou sexualitu ovlivnily a pozměnily.
Děkuji
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Orientace

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Forst Jan píše:Ovšem jsou také případy, kdy některé silné (především traumatické) události v životě lidskou sexualitu ovlivnily a pozměnily.
Já bych spíš řekl, že i když určité traumatické záležitosti mohou mít nějaký vliv na sexualitu člověka, a to podle mě hlavně v období pozdějšího dětství a rané adolescence, kdy je člověk obecně nejvíce ovlivnitelný, tak také mít vliv nemusí. A zda za tato traumatická věc mohla, to už je diskutabilní.

Jsem pedofilem, protože jsem v minulosti byl zneužívaný? To bohužel nevím. A těžko se po tom budu pídit. Ano, hlavní znaky mé pedofilie se projevily hlavně v jedenáctém roku života, kdy jsem se poprvé do dítěte zamiloval. A to bylo přesně v době, kdy zneužívání skončilo. Takže bych se mohl domnívat, že to s tím má co dělat.

Na druhou stranu, když si vzpomenu na tu část mého dětství před devátým rokem, která občas byla celkem hezká a příjemná, našel bych okamžiky, které by naopak mohly nasvědčovat, že jsem pedofilem byl již tehdy - měl jsem se na ZŠ celkem k mladším dětem a odjakživa jsem roztával, když jsme někde potkali skupinu školkových dětí. (V tom jsem si obvykle rozuměl se spolužačkami. :) )

Takže konečné rozhodnutí je nejasné. A tak to asi bude u většiny případů, kdy je možné, že traumatická záležitost sexualitu ovlivnila, ale na druhou stranu je taky možné, že sexualita už byla daná a traumatická záležitost ji buďto jen mohla umocnit, nebo neudělat třeba ani nic.

Těžko říct. Některé ženy po znásilnění nebo po dlouhotrvajícím nešťastném vztahu s (klidně i násilným) mužem začínají dávat přednost jiným ženám. Mají za to, že jsou homosexuálně/bisexuálně orientované, a že buď si toho předtím nebyly vědomy, nebo že vlivem toho nepříjemného aspektu s mužem v jejich životě se jejich orientace přetransformovala na jinou.

Obvykle ale tyto ženy jiné ženy později opouští, protože si uvědomí, že většina těchto jejich pocitů nepocházela z nějaké jejich homosexuální/bisexuální orientace, nýbrž z potřeby být opečovávaná a milovaná, být šťastná, mít někoho, kdo ji bude milovat, chránit, starat se o ni. A tyto pocity jim může přinést právě i nějaká jiná žena - "něžné pohlaví", která se o ni postará, a která jí dokáže přinést některé tyto věci mnohem lépe, než leckterý muž.

Už jsem se se dvěma takovými případy setkal. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 4):
Alex <3, Gabriel Svoboda, Damian, Tim
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Orientace

Nový příspěvek od Forst Jan »

V tom s tebou Marco souhlasím. Já jsem psal ve smyslu, že takové případy existují, nikoliv že se to děje při každém traumatickém zážitku.
A pokud chápeme sexualitu jako soubor oblastí, které nás různou mírou přitahují (protože 100% přitažlivost pouze k jedné jediné skupině je téměř vyloučena) pak jak říkáš, silný zážitek jen může oslabit co bylo předtím silné, nebo posílit to, co bylo předtím slabší a tak se může tam tou nejsilnější složkou něco jiného, než co bylo nejsilnější předtím. Může, ale nemusí. A teoreticky to nemusí být stav trvalý ale dočasný. Ale také to stav trvalý být může.
Ale všechno tohle je jen domněnka. Dokud nebudeme mít stroj na cestování do různých alternativních verzí našeho častoprostoru, nikdy nemůžeme vědět přesně, co by bylo s daným člověkem, kdyby....
Děkuji
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Orientace

Nový příspěvek od Teenbl »

Ono to bude ještě asi o trošku složitější než se to na první pohled jeví. Mluvil jsem o podobných případech se sexuologem a v podstatě mi z toho tehdy vyplynulo, že traumatický zážitek sexualitu může ovlivnit, ale nevytváří sám o sobě poruchu sexuální preference, jen ovlivní přístup k již dané sexualitě a daný přístup může mít v některých případech téměř podobu poruchy sexuální preference. Ale přišlo mi to tak kostrbaté, že to asi nemá příliš smysl rozebírat.
Vzhledem k tomu, jak málo se ví o původu sexuálních orientací či preferencí je toto pořád velmi problematická otázka . Už jen třeba fakt, že někteří sexuologové mají za to, že každý jsme trochu bisexuální velmi komplikuje jakýkoliv jasný závěr. Pokud by to s bisexualitou byla do určité míry pravda, pak lze říct, že dané trauma podpoři přiklonění se k určité orientaci. Každopádně myslím, že podobné věci jsou vcelku neověřitelné a nemá se jimi cenu až tolik zabývat. Nehledě na to, že se sexualita v průběhu života vyvíjí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Teenbl za příspěvek:
Livrey
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Orientace

Nový příspěvek od Filip »

Traumatický zážitok môže ovplyvniť sexuálne správanie, či celkový prístup k sexualite, ale som na pochybách či to ovplyvňuje aj sexuálnu preferenciu, čiže to čo človeka sexuálne priťahuje. Tá je podľa mňa vrodená.
Uživatelský avatar
Honda
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Jihomoravský kraj
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Život je boj, ale pokud vedle sebe máte ty správný lidi je život hned lepší.
Příspěvky: 49
Dal: 34 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Orientace

Nový příspěvek od Honda »

Podle mě je sexualita vrozená, ale můžou ji ovlivnit i věci co se stanou během života, hlavně v dětství , Ja už od mala koukal po klukách začalo to asi v 9-10letech . Ve 12 sem už věděl, že jsem gay a V 15 letech sem zjstil, že se mi líbí malý kluci nechtěl sem si to připustit ,ale bylo to tak. Když mi bylo 7 let byl sem několikrát zneužívanej jelsi to mělo vliv na další vývoj mé orientace to nevím je možný, že to nějaký vliv na mne mělo , ale 100% jistý si nejsem , spíš si myslím , že orientace je danná už při narození ,ale zastavám i názor, že může mít na orientaci vliv i nějaký špatný zážitek.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Orientace

Nový příspěvek od Jednorozec »

Souhlasím s tím, že trauma z dětství změní to jak se člověk chová nikoli to co ho eroticky přitahuje. Tj. může začít nenávidět ženy (a ubližovat jim, nebo se jich bát/vyhýbat se jim), ale nebude kvůli tomu na muže..
Uživatelský avatar
Cute Boys
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 10
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Možná trochu netradiční, bisexuální pedofilka, kterou zajímají jak dospělí jedinci obou pohlaví, tak se dokáže pokochat pohledem na krásné mladé chlapce :)
Příspěvky: 25
Dal: 64 poděkování
Dostal: 30 poděkování

Re: Orientace

Nový příspěvek od Cute Boys »

Co jsem tak četla a co jsem nasbírala třeba za zkušenosti (když se podívám i na sebe), tak dle mého zážitky v sexuálním životě - nejen v dětství, pubertě, atd. - ale i v dospělosti můžou ovlivnit to, k čemu se člověk takříkajíc přimkne.

Sexuální orientaci bych považovala za vrozenou, ale zároveň si myslím, že jen velmi malá část lidí je třeba striktně homosexuální, heterosexuální, pedofilní, atd.

Čili myslím, že ty zkušenosti pak mohou mít vliv na to, jaká část naší sexuality bude nejaktivnější.

Pokud třeba bude žena mírně bisexuální, ale muž jí nějakým způsobem poznamená negativně, tak je klidně možné, že v tom důsledku "přesedlá", ať už dlouhodobě, či krátkodobě na ženy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Cute Boys za příspěvek:
Livrey
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Orientace

Nový příspěvek od Mathias8 »

Tak ja som bol napríklad presvedčený, že fakt, že ma to tahá k detom je ovplyvnení zážitkami z detstva - stres, úzkosť, depresia, ponižovanie atď, že vlastne to je príčinou toho, že moj mozog teda mentalita sa pozastavila niekde na tej úrovni. Teraz viem, že to nemože byť pravda, pretože k detom ma to tahalo už v mojom mladšom veku takže to nemože byť príčina. Viem, že to čím som si prešiel iba prispelo k mojmu poznaniu čo vlastne cítim. Uistilo ma to, že cítim správne, pretože som bol z toho zmetený. Z pohladu dieťaťa som strašne trpel. Teraz som rád a nelutujem nič z toho, pretože by som to už nebol ja. Som rád že som si tím prešiel naozaj. Ale už by som to nechcel vrátiť spať..
Napriek tomu mám na detstvo nádherné spomienky napríklad na starých rodičov a na deti. Vždy ma to ťahalo k deťom, do detského sveta lebo tam to bolo fajn žiadny stres..len pokoj. Mal som 14 a lepšie som sa pozhováral s nejakým dieťatom ako zo seberovným. Tím nechcem povedať, že som sa rozprával iba s detmi. S hocikým kto bol fajn jedno či malý dospelý alebo starí. Ale s detmi viac, viac som ich chápal. Cítil ich bolesť. Som velmi citlivý na detskú bolesť, mám silnú potrebu pomáhať, každé smutné dieťa rozveseliť a tak.

Velmi mi v uvedomeni čo cítim pomohol Michael Jackson. Viem, znie to blbo, ale keď rozprával o detoch a čo všetko pre ne robil ..vždy ma to rozplakalo. Že cíti presne rovnako ako ja. Vlastne tím mi otvoril oči. Napríklad keď na otázku "Prečo to robí. Keď vidí tie deti čo sa snim deje" povedal -
"Myslím, že som precestoval celý svet už asi osemkrát. Navštívim tolko nemocnic a sirotincov kolko mám koncertov. Samozrejme v novinách sa o tom nedočítate, ale koli tomu to ani nerobím. Robím to zo srdca. A narazil som na tolko detí, ktoré neboli v horách, nikdy sa nepovozili na kolotoči, nikdy si nepohladili koňa alebo lamu. Oni ich ani nikdy nevideli. Keď otvorím svoje dvere začnú kričať radosťou. Utekajú cez most a vrhnú sa na kolotoče. V ten okamžik dakujem Bohu. Mám pocit, že som si tím získal jeho súhlasný úsmev."
Dojalo ma to. Dnes viem, že pre toto žijem. Pre nič iné iba preto, aby boli deti aspon okolo mňa šťastné.
Uživatelský avatar
Pipo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Příspěvky: 208
Dal: 41 poděkování
Dostal: 67 poděkování

Re: Orientace

Nový příspěvek od Pipo »

Cute Boys píše: Sexuální orientaci bych považovala za vrozenou, ale zároveň si myslím, že jen velmi malá část lidí je třeba striktně homosexuální, heterosexuální, pedofilní, atd.

Čili myslím, že ty zkušenosti pak mohou mít vliv na to, jaká část naší sexuality bude nejaktivnější.

Pokud třeba bude žena mírně bisexuální, ale muž jí nějakým způsobem poznamená negativně, tak je klidně možné, že v tom důsledku "přesedlá", ať už dlouhodobě, či krátkodobě na ženy.
This!
Uživatelský avatar
Pipo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Příspěvky: 208
Dal: 41 poděkování
Dostal: 67 poděkování

Re: Orientace

Nový příspěvek od Pipo »

Nuž ;) Michael Jackson...
Tú jeho hudobnú éru, keď bol ešte čierny mám rád :D Mal štýl, mal šmrnc a robil chytľavú muziku... ale potom... no :D
Ale neviem či je M.J. v tomto dobrý vzor. Určite bol boylover. A snáď nikdy nikoho nezneužil. Ale niektorí chlapci tvrdia opak...
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Orientace

Nový příspěvek od Jednorozec »

To že MJ byl obviněn ze zneužívání dětí může prostě souviset s tím, že jejich rozdiče ucítili peníze a jeho chování k dětem bylo "nadstandartně" vstřícné. Taky to vždy skončilo tak že si peníze vzali a bylo po obvinění.
Rovněž měl sám několik přítelkyň a dětí. Přijde mi divné že by k těm ženám nic necítil a navíc že by byl homosexuální pedofil. Jak moc jsou homosexuální pedofilové ochotní ke erotickému vztahu se ženou? Dovedu si představit spíš že si najde (byť staršího) kluka než holku.
Uživatelský avatar
Pipo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Příspěvky: 208
Dal: 41 poděkování
Dostal: 67 poděkování

Re: Orientace

Nový příspěvek od Pipo »

Bodaj by si mal pravdu.
Samozrejme, nemám dôkaz a dôkazy zrejme v tejto veci ani nikdy nebudú, ale mám takého ciťáka ;) Ja viem, ja viem, ale ja osobne sa v živote často spolieham na intuíciu... a občas ma sklame ;) Myslím si to ale.
A skrátka neverím, že niekto, kto stále behal Culkinovi za zadkom (nehovoriac o iných klučinoch) ich mal rád len ako kamarát. Bodaj by sa takto milo prejavovalo kamarátstvo. A kiežby aj iní muži chovali ku chlapcom takú náklonnosť ako on a nebola by zafarbená ani erotikou ani romantikou. Koľko pekných kamarátstiev by mohlo vzniknúť. Ale tak ti poviem, že som sa s niečím takým ešte nestretol. To neznamená samozrejme, že to nemôže jestvovať :) Ale vychádzajúc zo svojich skúseností, poznatkov a pozorovania... sú tam nápadné similarity medzi Majkím a boyloverom... Tak či tak, dúfam, že nikoho nezneužil.

A na margo toho, že mal holky a vlastné deti... Pozri, mne sa pri babe nepostaví :D ale nie každý homosexuálny pedofil/efebofil to má rovnako ;)
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Orientace

Nový příspěvek od Mathias8 »

Nechcem tu vela vypisovať, kedže téma je o niečom inom a nie o Michaelovi. Iba som ho spomenul. Na to tu je iné vlákno, ktoré som založil v roku 2014 http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=10&t=2799

kedysi bolo trendom označovať celebrity za homosexuálov, dnes je trendom označovať ich za pedofilov. To či bol Michael pedofil nie je isté. Isté je že mal veľmi rád deti a robil všetko preto aby boli šťastné.

Prečítajte si knihu Moonwalk by Michael Jackson. Je to jeho myslím jediná autobiografia. Jeho život a dosť často tam hovorí o deťoch a jeho láske k nim...stojí to za to(Pridám do sekcie knihy)
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Orientace

Nový příspěvek od Hebeš »

Události v životě nebo ve společnosti mohou změnit sexuální chování. Například vězni mnohdy mají pohlavní styk s jinými vězni, ač nejsou homosexuálové. Rovněž mnoho pedofilů navazuje vztahy s dospělými ženami, jelikož ví, že sexuálním vztahem by dětem ublížili a sami by skončili ve vězení.

Sexuální orientace se projevuje již od devíti let (četl jsem, že devítiletým chlapcům se líbí nejvíc 11 a 12leté dívky. Devitiletým pedofilům a hebefilům se však nejvíc líbí dívky kolem šesti let).
Tudíž, i kdyby přecijenom nebyla sexuální orientace vrozená, tak se musí vytvořit v nejranějším dětství.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů