Nová verze a nový vzhled webu!

Provozní informace o chodu fóra, uživatelských skupinách, hodnostech a sekcích. (V této části fóra mohou zakládat témata jen členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mají možnost na již založená témata reagovat, noví uživatelé fóra zde mohou odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Nová verze a nový vzhled webu!

Nový příspěvek od Allein »

Zdravím ostatní uživatele na tomto webu,

vinšuji Vám několik novinek, které se týkají a budou v příštích časech týkat nejen webu, ale i fóra a chatu. Postupně jsme se s Kaszem rozhodli, že Wordpress, fórum i chat aktualizujeme na nejnovější verze. Musíme sice podotknout, že to asi vše nestihneme v úplně nejbližší době, ale každopádně postupně a časem očekávejte změny.

Společně s novými verzemi ale chystáme i další změnu - a to je úplné přeměnění vizáže všech částí webu, které tím pádem ztratí tento postarší pergamenový vzhled a získají jiný - a snad i modernější a hezčí - podklad.

Jelikož bude tedy kompletně web www.pedofilie-info.cz v rekonstrukci, tak je třeba počítat s tím, že občas se může stát, že přijdete, a web bude rozhozený - něco nebude na svém místě a podobně. Bohužel, jsme lidi a ne stroje, takže se úpravě nemůžeme věnovat celých dvacet čtyři hodin, aby hned vše šlapalo jako hodinky.

Jelikož Kasz přes design a podobně moc není, tak jsem se mu nabídla (a nabídka mi byla schválena), že bych se mohla pokusit nějaký "layout" stvořit já. Mám s tím zkušenosti jen přes blogy a tohle bude můj úplně první web. Každopádně jsem již zhotovila první "náčrt" mé práce na webu. Je nutno podotknout, že ještě není celý, jelikož barvičky písma a podobně se již budou zhotovovat "na ostro" v šabloně a editoru webu.

Obrázek
(Rozkliknout pro větší náhled.)

Rozhodla jsem se pro zlato-modrý design - zlatou jsem volila proto, že je honosná a přitom příjemná a nenápadná (není to třeba křiklavá růžová, která je pro všechny nápadná, když někde ČEPEK otevřete) a modrou proto, jelikož v úvodním obrázku má chlapec modré oblečení a holčička modrou sukýnku - takže to prostě ladí. :) Navíc s tou zlatou to dělá krásný a chtěný kontrast.

Odkazy (např. názvy článků, okrajový výpis menu) budou tmavě modře, zbylý text bude černě. Co se týče básniček, tak nápis a autor budou modře a zbytek textu opět černě (na náhledu je to chyba). Text hlavního menu bude mít také jinou barvu, aby šlo vidět.

Co říkáte na první náčrt? :)
´
Allein
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvky (celkem 6):
Kasz, Marco Freeman, alun, Filip, Neptun, K3i4L
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Nová verze a nový vzhled webu!

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Obecně zastávám názor, že každá změna vzhledu jakékoli webové stránky je změna k horšímu. Ale jestli se budou měnit jen barvy a ne uspořádání, tak se to dá přežít.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová verze a nový vzhled webu!

Nový příspěvek od Kasz »

No, ale přece jenom tady nejde jen o vzhled, ale o novou verzi fóra (to především). Stará šablona pro novou verzi fóra nelze použít, je třeba vytvořit novou. Takže když už bude někdo vytvářet novou šablonu, tak proč by nemohl udělat nějaký jiný vzhled, než je ten současný? Pro mě je důležitá funkčnost fóra, vychytané chyby, aktuální verze, apod., a to se bez nové šablony = nového vzhledu / nové práci na vzhledu neobejde.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Tsu
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 20
Příspěvky: 99
Dal: 128 poděkování
Dostal: 58 poděkování

Re: Nová verze a nový vzhled webu!

Nový příspěvek od Tsu »

Prosím, bez toho šíleně tlustého černého rámečku *dont_know*
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Nová verze a nový vzhled webu!

Nový příspěvek od Teenbl »

Gabrieli: Tak bych to úplně neviděl.
Jinak teda jde o jen jinou barevnou variantu stávající verze, tak to zas tolik nemění. Možná bych i zvážil některé další změny, když už se chce trochu web aktualizovat, co mi třeba připadá jako jeden z mnohých nedostatků, který by šel snadno vyřešit jsou seo url ve foru - tedy url podle tématu. Další z předpokládatelných problémů vidím v převodu některých příspěvků do nového fora, často bývá taky problém s převodem obsahu specifických modulů. Pak je otázka, kterou jsem zmiňoval už dřív a to přechod na jiný hosting. Cyberhost jsou neskuteční diletanti a už se nejednou projevilo zde, nehledě na tom, že domény i hosting jsou u cyberhostu vzhledem k službám předražené.
Ještě k tomu redesingu, chcete dělat novou šablonu stylem nejdřív namalovat, pak nákodovat a implementovat nebo jen barevně upravovat nějakou stávající? První varianta by samozřejmě byla lepší, ale to dle toho, co píše Allein zřejmě na mysli není, takže by šlo jen o úpravu nějaké šablony, která je už použitelná na novou verzi fora? Jinak samozřejmě není nemožné předělat stávající verzi desingu na novou verzi fora, technicky to možné je.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Nová verze a nový vzhled webu!

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

teenbl píše:co mi třeba připadá jako jeden z mnohých nedostatků, který by šel snadno vyřešit jsou seo url ve foru - tedy url podle tématu.
Byla by pak zachována kontinuita? Fungovaly by nadále staré "číselné" odkazy na konkrétní témata?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Nová verze a nový vzhled webu!

Nový příspěvek od Teenbl »

Nejsem si teď jist, jak to má phpbb udělané, patrně by i toto šlo vyřešit.
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 143
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: Nová verze a nový vzhled webu!

Nový příspěvek od I9II »

Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Nová verze a nový vzhled webu!

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Ahoj Allein,

v prvé řadě díky za ochotu se vůbec webu v tomto směru věnovat, aktualizace všech částí je samozřejmě podstatná a chtěná. A vzhledem k tomu, že by stejně ta aktualizace a absence minulých (zastaralých a již neexistujících) šablon rozhodila web k nepoznání, tak je fajn, že se najde někdo, kdo ten web dá zase do nějakého pořádku.

Co se týče tvého náčrtu, tak mně osobně se velmi líbí. Ten zlato-bílý podklad je opravdu pěkný a hlavně jde přes něj text dobře přečíst, což je na pozadí asi to nejdůležitější. Přijde mi, že logo webu velmi vykouklo, včetně nápisu. To je také chtěné - zaujme na první pohled, když si někdo stránku poprvé najde.

Rád bych ocenil tvůj smysl pro estetiku - například zarovnání hlavního menu, názvů sekci a zápatí na střed. Skutečně, na staré verzi vypadá to zápatí velmi rozhozeně a divně, navíc je tak odtržené, což není žádoucí. Takže z tohoto ohledu fakt super. :)

Jo, ty barvičky je třeba doladit - barvy písma a podobně. Rámeček mně osobně nevadí, rámečků jsem celkem i zastánce.

Líbí se mi dodání "přes Google" do vyhledávání, nováčkům je to jasnější, že nejde o vyhledání přes web, takže to není úplně nejspolehlivější.

Takže za mě palec nahoru a velké díky. Když vím, že jen tenhle náhled, aby to uživatelé ČEPEKu viděli, jsi sestavovala cca dvě hodiny, tak mě docela zaráží, že tomu tolik věnuješ. Já se sice webu také rád věnuji, ale zase tolik času na proměnu bych asi neměl.

Takže ještě jednou díky.

Měj se pěkně,
Marco F.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 2):
Allein, K3i4L
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Nová verze a nový vzhled webu!

Nový příspěvek od Plyšáček »

Vážený moderátorský týme, milá Allein, děkuji za pozitivní zprávy.
Jsem rád, že se pozice a webové provedení ČEPEKu dále vyvíjí.
Vážím si každého člena, který přispívá ať již technickými zásahy, moderováním či zajímavými příspěvky.

Dosavadní pergamen jsem považoval za úplnou špičku. Avšak zlatý Alleinin návrh mě chytil ještě více. Jen drobnosti, a jen z mého pohledu: rámečky jsou bezva, možná bych nepatrně ubral na šířce čáry. Nadpisy hlavních témat (bývalá tužka) musí být samozřejmě výraznější. Zvláště FÓRUM. Kulaté "razítko" Web Archiv mi přijde zbytečně velké, vedle něj bych přidal nějaké ve stylu "Policie ČR shledává web legálním". V logu bych chlapečkovi maličko zkrátil "čupřinu", "ocásek" vzniklý ohrnutým tričkem, domaloval bych mu botičku. Holčičce bych nabarvil sponku na modro nebo ještě lépe přidělal mašličku. :)
Místo těch článků uprostřed bych tam možná umístil několik opravdu nejdůležitějších informací - pro každého "náhodného" návštěvníka. Na vlastním Fóru bych možná místo oranžových a zelených jablíček umístil dudlíčky, lahvičku pro miminka prázdnou nebo plnou nebo něco propedofilnějšího (plenky raději ne) :D

Toto jsou jen takové maličkosti a blbůstky. Jak ale sleduji, půjde o značně náročný projekt. Mám poněkud obavy o bezpečnost celé "operace". Představte si ustaraného rodiče, jehož dítě (ČEPEK je "dítě" nás všech) jde na komplikovanou operaci. Kdo bude zodpovědný za celou operaci? Co když se něco "zhroutí" nebo nenávratně pokazí?

Víte, vůbec tomu nerozumím, právě proto potřebuji uklidnit a ptám se, kdo se podepíše jako primář? Máme dostatečně kvalitní a spolehlivé kopie? Nestane se například to, že při přesunu něco zmizí nebo nebudou fungovat odkazy mezi jednotlivými tématy? Důvěřuji týmu, ale zároveň bych chtěl nějaké uklidnění, že se nemůže stát žádná fatální chyba a že případné chyby budou reverzibilně napravitelné.

Když probíhá nějaká oprava silnice, jsou objížďky a výmoly nepříjemné. Ale po opravě si vychutnávám krásnou novou vozovku. Některé objížďky jsou však někdy až moc komplikované, někdy je silnice uzavřena a týdny na práci nikdo ani nesáhne. Snad to tady proběhne rychle, čistě, kvalitně. :)

Práci zdar!
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Nová verze a nový vzhled webu!

Nový příspěvek od simgiran »

Za mě: logo se dočkalo sytějších barev, možná je to až trochu moc. Text by to chtělo nějak upravit, aby byl čitelnější, modrá barva je OK. Rámečky se mi nelíbí. V menu určitě změnit barvu, bílá splývá. Pozadí trochu ruší, možná lehce snížit kontrast barev v pozadí. Jinak to nevypadá špatně. Každopádně detaily se dají doladit průběžně, hlavně aby byl web použitelný (kromě pár chvil, kdy to bude rozhozené).
Tito uživatelé poděkovali autorovi simgiran za příspěvek:
Filip
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Nová verze a nový vzhled webu!

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Plyšáček píše:Když probíhá nějaká oprava silnice, jsou objížďky a výmoly nepříjemné. Ale po opravě si vychutnávám krásnou novou vozovku.
Tenhle příklad bych zrovna nepoužíval, jelikož mi přijde, že u nás v ČR to moc neplatí. :D

Obrázek

Přímý odkaz a zdroj: http://magazin.tomikup.cz/2015/02/50-trochu-jinych-odstinu-sedi/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 5):
Teenbl, Livrey, K3i4L, Jeremy, Allein
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nová verze a nový vzhled webu!

Nový příspěvek od Forst Jan »

SMAZÁNO
Tito uživatelé poděkovali autorovi Forst Jan za příspěvek:
Marco Freeman
Děkuji
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Přenos databáze fóra na nové

Nový příspěvek od Kasz »

Chtěl bych uživatele informovat, že na nové verzi fóra (3.1.6) se intenzivně pracuje, nyní dochází k přenosu databáze do nové verze a také k tvorbě vzhledu fóra. Nutno říci, že je to práce velice náročná a tedy i docela zdlouhavá. Prosíme proto o trpělivost, do roka do dne to snad bude hotové. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 5):
Plyšáček, susinka, Livrey, Damian, K3i4L
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Tvorba nového chatu

Nový příspěvek od Fx100d »

Ahoj po dlouhé době. :D

Když už se tu tvoří nový vzhled, započal jsem s novým chatem. Již jej můžete vyzkoušet. Pokud chcete vstoupit jako registrovaní, přihlaste se na novém fóru se stejnými přihlašovacími údaji jako na sterém fóru a poté vstupte do nového chatu.

Také vytvořím nový systém pro web, který bude napojen na fórum a články se budou vkládat jako nová témata v příslušném fóru. Nebude tedy nadále nutné, aby uživatel využívající fórum, chat a píšící články na web, musel projít trojí registrací.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fx100d za příspěvky (celkem 6):
Forst Jan, Livrey, Filip, Jeremy, simgiran, Daniel
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Přenos databáze fóra na nové & tvorba nového chatu

Nový příspěvek od Filip »

Ďakujem všetkým čo sa podieľajú na vzniku nového webu a chatu. Asi si budem musieť zvyknúť na tie nové farby. :D Mám otázku? Aký bude rozdiel medzi starým a novým webom, okrem farebného prevedenia?
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenos databáze fóra na nové & tvorba nového chatu

Nový příspěvek od Fx100d »

Filip píše:Ďakujem všetkým čo sa podieľajú na vzniku nového webu a chatu. Asi si budem musieť zvyknúť na tie nové farby. :D Mám otázku? Aký bude rozdiel medzi starým a novým webom, okrem farebného prevedenia?
Prakticky žádný. Jen vkládání nových příspěvků bude řešeno fórem. Takže každý kdo bude chtít napsat článek na web, založí nové téma v předem určeném fóru a toto téma se zobrazí na webu jako článek. Odpovědi na téma budou jako diskuze k článku. Struktura webu zůstane zachována.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Fx100d za příspěvek:
Livrey
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Přenos databáze fóra na nové & tvorba nového chatu

Nový příspěvek od Allein »

Pak je tam ještě nová speciální možnost Upozornění a pro Moderátory a Administrátory může tvořit jisté plus, že se k MOD a ADMIN panelům můžou dostat jednodušeji a téměř všude, takže mohou rychleji zasáhnout a podobně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvky (celkem 2):
Marco Freeman, K3i4L
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Přenos databáze fóra na nové & tvorba nového chatu

Nový příspěvek od Kasz »

A také, samozřejmě, se jedná o novou verzi fóra, tj. s opravami chyb některých funkcí či zabezpečení. :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Proběhne upgrade fóra na nejnovější verzi

Nový příspěvek od Kasz »

Vážení uživatelé našeho webu a především fóra,
konečně jsme dospěli do fáze, kdy může dojít k upgradu našeho phpbb fóra na novou verzi. Přípravě této akce jsme věnovali dlouhou dobu, což je patrné i z počátečních příspěvků tohoto vlákna.

Upgrade máme připravený, posledního půl roku jsme pilně pracovali - zkopírovali jsme databázi a staré fórum na jiný hosting, kde proběhl upgrade na nejnovější verzi phpbb, vytvořili jsme nový vzhled, který se však zásadně liší od toho z roku 2015, jež Allein přiložila do prvního příspěvku - nová podoba bude překvapení :). Veškerá nastavení, uživatelé, příspěvky, poděkování apod. se převedou i do nové verze.

Upgrade započne v sobotu 11. května 2019. Fórum bude po dobu upgradu deaktivováno - nebude tedy možné číst ani vkládat příspěvky. Nové fórum bude spuštěno, jakmile bude upgrade dokončen. Mějte, prosím, trpělivost, mohou se vyskytnout neočekávané technické problémy, předpokládáme však, že upgrade by neměl trvat déle než 1 týden.

Chat a hlavní strana webu by měly být po celou dobu upgradu fóra plně funkční.

Fórum phpbb bude upgradováno z verze 3.0.8 na verzi 3.2.6. Nové fórum bude běžet na PHP 7.1, zatímco nynější běží na PHP 5.3. Nové fórum bude též nastaveno na zabezpečený protokol https. Vzhledem k tom, že Wordpress, který používáme na náš hlavní web, pravděpodobně v tomto měsíci ukončí podporu PHP 5.3, upgrade PHP na verzi 7.1 následně umožní pokračování v instalacích nových verzí Wordpressu, které se snažíme od roku 2017 udržovat aktuální. V současné době náš hlavní web běží na verzi 5.1.1.

Snad se vše podaří, držte nám palce. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 4):
Fx100d, Hebeš, Daniel, Marco Freeman
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti