VIDEO: Matka našla pedofilní symbol na hračce své malé dcery

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

VIDEO: Matka našla pedofilní symbol na hračce své malé dcery

Nový příspěvek od Kasz »

VIDEO: Matka našla pedofilní symbol na hračce své malé dcery! Jak symbol vypadá? (iprima.cz)

Matka koupila své dvouleté dceři roztomilé plyšové autíčko. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby však na potahu nebyl zdánlivě neškodný symbol - menší srdíčko uvnitř většího. Její starší dcera symbol okamžitě poznala, protože ho viděla v jednom z dílů seriálu Zákon a pořádek. Tímto tajným kódem se totiž domlouvají pedofilové a dávají tak najevo své zalíbení v dítěti, které si s takovou hračkou hraje.

No jo, matka je v šoku z toho, že existují pedofilové...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 3):
Plyšáček, susinka, Daniel
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: VIDEO: Matka našla pedofilní symbol na hračce své malé d

Nový příspěvek od Jednorozec »

NO hlavně že na fotce vedle mají "pedobear značku " a na obrázku s autíčkem je jen rozmazaný flek. A i kdyby tam ty dvě srdíčka byly tak proč by to jako mělo někomu vadit? To se jako bojí aby dítě nezměnilo svou sexuální orientaci či co?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů