Novinky: Mezera v zákonech umožňuje v Česku „koupit si“ dítě

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Novinky: Mezera v zákonech umožňuje v Česku „koupit si“ dítě

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Novinky.cz: Mezera v zákonech umožňuje v Česku „koupit si“ dítě

Adopce dítěte je zdlouhavý proces s nejistým výsledkem. Pro některé lidi tak může být lákavější dostat se k vysněnému dítěti jinou cestou. Ta vede přes matriku, kde se do rodného listu dítěte zapíše místo neuvedeného biologického otce jiný muž, který si pak dítě postupně převezme do své péče.

Rychle kupujte. :D
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Novinky: Mezera v zákonech umožňuje v Česku „koupit si“

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Novinky.cz: Muž, který měl koupit dítě za sto tisíc: Udělal jsem dobře, má šanci

Podle rozsudku brněnského soudu si koupil za 100 tisíc korun téměř šestiletého chlapce od jeho matky, feťačky a zlodějky, která s hochem žila v azylovém domě. Za tuto sumu nechala matka vepsat muže do rodného listu jako otce.

Možná náš kolega. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Novinky: Mezera v zákonech umožňuje v Česku „koupit si“

Nový příspěvek od Jednorozec »

Otázka je jestli se tomu dá říkat "koupil", co když prostě obětoval peníze aby dostal dítě do lepšího prostředí? Navíc být něčím rodičem snad neznamená ho vlastnit! To je naopak závazek...
Naposledy upravil(a) Jednorozec dne čtvrtek 21. 4. 2016, 10:15:57, celkem upraveno 1 x.
Livrey
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 9
Příspěvky: 34
Dal: 389 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: Novinky: Mezera v zákonech umožňuje v Česku „koupit si“

Nový příspěvek od Livrey »

Jednorozec píše:Otázka je jestli se tomu dá říkat "koupil", co když prostě obětoval peníze aby dostal dítě do lepšího prostředí? Navíc být něčím rodičem snad neznamená ho vlatnit! To je naopak závazek...
Papír snese všechno, zvláště ten imaginární. Je jasné, že se to novináři snaží napsat co nejvíce kontroverzně a nadneseně, jinak by to skoro nikdo nečetl :)
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Novinky: Mezera v zákonech umožňuje v Česku „koupit si“

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Novinky.cz: Podezření na prodej dítěte soud ignoroval

Když Právo informovalo o rozsudku, jímž soud potrestal matku za prodej svého dítěte, zazněla i znepokojivá informace o tom, že podobné případy nejsou ojedinělé, lze je ale jen velmi těžko prokazovat. Když už však justice dostane o možném podobném jednání podnět, smete ho ze stolu, jak se o tom nyní přesvědčila žena z Českých Budějovic.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů