Stránka pro pedofily - pomáhá i budí emoce (ctidoma.cz)

Diskuze týkající se webu komunity ČEPEK, jeho částí a jeho tematického zaměření.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Stránka pro pedofily - pomáhá i budí emoce (ctidoma.cz)

Nový příspěvek od Kasz »

Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Forst Jan
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránka pro pedofily - pomáhá i budí emoce (ctidoma.cz)

Nový příspěvek od Kasz »

Napsal jsem paní redaktorce reakci:

Vážená paní redaktorko,
chtěl jsem krátce zareagovat na Váš článek, který se týkal naší stránky http://www.pedofilie-info.cz.

Je chvályhodné, že vyšel článek, který bourá tabu a mluví o tématu, kterému se jiní novináři raději vyhýbají. Na druhou stranu jsem si povzdechnul, že jste nekontaktovala naši redakci a tudíž že článek neobsahuje žádné naše vyjádření. V takových případech mám vždycky pocit, že se jedná "o nás bez nás". Před dvěma roky vadily fotky a seznamka, Vy zase píšete o "návodných" příbězích zneužitých. Ty příběhy zneužitých jsme na naši stránku zařadili proto, abychom těm méně empatickým pedofilům nastavili zrcadlo a ukázali jim, co ve své duši prožívá dítě, které je zneužívané. Cíl je jasný - ukázat, že zneužívání může mít velké negativní následky. Bohužel cítím, že toto naše vyjádření v článku chybí.

Chápu, že lidé byli zvyklí, že "pedofilové" jsou ten nejhorší odpad společnosti a tedy že se "s nimi nemluví". To už se ale doufám daří díky aktivitám Československé pedofilní komunity vyvrátit. Proto mě opravdu mrzí, že jste nás nekontaktovala.

I přesto děkuji za článek, který je kamínkem do mozaiky, jejíž úkolem je detabuizovat problematiku života lidí, kteří většinou už na základní škole (kolem 13 let) cítili, že je přitahují děti. Kromě naší stránky se totiž těmto lidem nikdo nevěnuje, a pokud ve škole uslyší slovo pedofil, velmi pravděpodobně to bude v nám všem známém negativním významu. Jaké to může mít důsledky, to jistě sama snadno domyslíte.

S pozdravem
Petr Kasz, administrátor www.pedofilie-info.cz
email: [email protected]
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 5):
Forst Jan, Scopi, Daniel, Marco Freeman, Gabriel Svoboda
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránka pro pedofily - pomáhá i budí emoce (ctidoma.cz)

Nový příspěvek od Kasz »

Tak paní redaktorka zareagovala, myslím si, že by následná komunikace mohla přinést jisté zadostiučinění mému povzdechu v předchozím emailu:

Dobrý den,
děkuji za reakci, odepsala jsem Vám i do diskuse pod článkem. Pokud se chcete vyjádřit, nebo máte-li chuť poskytnout rozhovor... Určitě bych Vám dala prostor.

Pěknou neděli.
Z.Z.


Moje odpověď:

Vážená paní redaktorko,
pokud byste měla zájem, určitě rád rozhovor poskytnu, samozřejmě prostřednictvím nějaké dálkové a pro mě relativně bezpečné komunikační platformy - např. Facebook chat a nebo zde přes email.

Kromě reakce na článek můžeme do rozhovoru zahrnout i další Vaše otázky, případně i krátce přizvat Alleinku, mou současnou přítelkyni, kterou jsem před rokem poznal díky našim stránkám a mému inzerátu v seznamce - tehdy jí bylo 14 roků, mě bylo skoro o 20 let víc. Býváme nyní spolu každý víkend u jejích rodičů, kteří mě přes počáteční "šok" nakonec přijali a se kterými mám nyní velmi dobrý vztah.

Máte-li tedy zájem, můžete mi napsat buď zde nebo přes Facebook. Facebook má tu nevýhodu, že nemohu být nepřetržitě online, zatímco i k rozepsanému emailu mohu sednou i později v další volné chvíli.

S pozdravem
Petr Kasz

A nakonec ještě paní redaktorka:

Děkuji :-)

Zítra se ozvu.
Určitě by bylo zajímavé přizvat i přítelkyni.
Z.Z.


Takže vše je na dobré cestě a určitě se těšíme i s Alleinkou na spolupráci. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Forst Jan, Marco Freeman
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: Stránka pro pedofily - pomáhá i budí emoce (ctidoma.cz)

Nový příspěvek od Daniel »

Marek Páv píše:Je důležité, aby se sdružovali a svépomocně podporovali. Když si přečtete pedofilní coming out, tak je to velmi složitá záležitost, většinou si ti uvědomělí lidé připustí, že to, co je přitahuje, je přitahovat nemá. Účelem léčby je, aby si to lidé přesně přiznali.
Překvapuje mne, že něco takového slyším od sexuologa. Samozřejmě že jsem si musel přiznat, že mě přitahuje něco jiného, než většinu populace. Ale že mě přitahuje něco, co mě přitahovat nemá? Tak to jsem si říkal řadu let a výsledkem byla zablokovaná cesta k úplnému coming outu.

Nakonec jsem dospěl k poznání, že nezáleží až tak úplně na tom, co mě přitahuje. Doopravdy záleží na tom, jak s touto přitažlivostí naložím. Že pro můj život nejsou až tak úplně určující sexuální preference, ale vztahy. A že není až důležité, jakými zápasy a těžkostmi si procházím, ale jestli mi tyto zápasy pomáhají přiblížit se k Bohu.

A když jsem po tom všem svému sexuologovi řekl, že jsem se rozhodl přestat se dívat na pedofilii jako na vadu, a začít se na ni dívat jako na něco, s čím prostě žiji, tak mi řekl, že dělám dobře. Asi si ho budu zase o něco více vážit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvky (celkem 4):
Marco Freeman, Plyšáček, Livrey, Forst Jan
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
Tsu
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 20
Příspěvky: 99
Dal: 128 poděkování
Dostal: 58 poděkování

Stránka pro pedofily - pomáhá i budí emoce

Nový příspěvek od Tsu »

http://www.ctidoma.cz/zpravodajstvi/2016-04-22-co-pomaha-pedofilum-22937

"Lidé s pedofilní sexuální orientací nemusí být nutně devianti, kteří zneužívají děti. Někteří pedofilové dokáží své sexuální touhy držet na uzdě a dítě milují jen platonicky. A právě s tím má pomáhat stránka pedofilie-info.cz, která si též klade za cíl ochraňovat děti. Existuje zde totiž poradna, v níž se dotyční mohou poradit a pohovořit s lidmi, kteří jsou na tom stejně. Tím pádem je u nich riziko, že napadnou dítě, menší, než kdyby nedělali nic. Na stránkách se také můžete dočíst, kdo je pedofil a jak tíživou situaci musí řešit."

Divím se, že to sem ještě nikdo nedal. :)
Naposledy upravil(a) Kasz dne neděle 24. 4. 2016, 17:44:54, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přidán URL tag, přesunuto z Reakce na média do tematicky shodného vlákna
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stránka pro pedofily - pomáhá i budí emoce (ctidoma.cz)

Nový příspěvek od Kasz »

Tsu píše:Divím se, že to sem ještě nikdo nedal. :)
Ale dal. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Livrey
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti