Blog.cz: "Bylo mi sedm a následky si nesu dodnes."

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Damian
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 38
Dal: 608 poděkování
Dostal: 130 poděkování

Blog.cz: "Bylo mi sedm a následky si nesu dodnes."

Nový příspěvek od Damian »

Narazil jsem na článek jedné blogerky. Má dobrou myšlenku v rozdělení pedofilů od zneužívačů dětí a popisuje svůj nepříjemný zážitek z dětství. Plný název blogu neuvádím zcela záměrně. Nerad bych jí znepříjemnil den tím, že si někdo zadá do Googlu její blog a vyjede jí ČEPEK.

Bylo mi sedm a následky si nesu dodnes. (pl.blog.cz)

... Mezi námi. Chci jen něco říct. Pedofil je člověk, který má rád děti. Má rád děti tím způsobem, že je miluje. Narodil se tak, nevybral si to a nemůže za to. Neznásilňuje je a ani neosáhává, ne ne. To si pletete. Je rozdíl mezi pedofilem a úchylem. Pedofil si dítě zamiluje, tráví s ním čas (dokonce některým kamarádům pedofilům matky půjčují své malé děti, protože jejich situaci chápou), on si s ním hraje, kupuje mu věci a to je to, co ho uspokojuje.
Pak je tu úchyl. Někdo s psychickou poruchou. Ten dokáže znásilnit nebo zabít nevinné dítě, aniž by mrkl. To je ten obrovský rozdíl. Nepleťme si pojmy s dojmy. ...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Damian za příspěvky (celkem 3):
Ajax144, Filip, Livrey
Ty se bojíš bojovat, abys neprohrál, já se nebojím bojovat, přestože vím, že prohraju. To první je strach, to druhé je síla žít.
- D., 26.3.2016
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Blog.cz: "Bylo mi sedm a následky si nesu dodnes."

Nový příspěvek od Jednorozec »

Autorka ještě zapomněla že i pedofil může být psychopat/úchyl vzájemně se to bohužel nevylučuje. Což samozřejmě neznamená že každý či dokonce významná část jimi je ale ignorovat to nejde.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů