Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

Zapojení komunity do osvětových či jiných aktivit, jako jsou např. přednášky a jiné projekty mimo účasti na Prague Pride, natáčení Danielova světa a projektu Parafilik.
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

Nový příspěvek od Forst Jan »

Do redakčního mailu přišlo pozvání pro dobrovolníka z naší komunity, zda by nechtěl vystoupit v pořadu Dobré odpoledne, Česko. Díky své otevřenosti jsem byl vedením osloven, zda bych do toho šel. A já přijal. Sice mám strach, přecejen je to mnohem větší akce, než různé přednášky a diskuse, kterých jsem se doposud účastnil, ale protože si myslím, že by byla škoda tuhle příležitost nevyužít, rozhodl jsem se, že vystoupím.

Takže v pondělí 5.6. v 14:00 si nalaďte TV Barrandov a držte mi palce.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Forst Jan za příspěvky (celkem 12):
Kasz, Marco Freeman, Ajax144, nebesluc, Livrey, Allein, Gabriel Svoboda, Filip, Mathias8, Jeremy, Hebeš, Fx100d
Děkuji
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Bude potom někde na netu nějaká repríza? V pondělí ve 14:00 to nestíhám.

Jinak přeji, aby všechno probíhalo v pořádku. A díky!
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

Nový příspěvek od Forst Jan »

Marco Freeman píše:Bude potom někde na netu nějaká repríza?
Ano staré díly jsou ke shlédnutí na internetu, určitě sem potom vložím i odkaz.
Děkuji
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Říká se, že kamera každému přidá deset kilo a ubere deset bodů IQ, ale u Jana Forsta to bylo přesně naopak. :) Díky Janovi za odvahu vystoupit!

V pořadu se zmiňovali i o našem webu, hlavně o seznamce; zdůraznili, že web je podle policie legální. Jana se moderátorka ptala na celkem běžné otázky, které lidé mívají. Rozhovor nebyl veden nijak konfrontačně. Z odborníků se krátce vyjádřili Radim Uzel, Antonín Brzek a Jan Cimický.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

Nový příspěvek od Silesia »

Myslim že to byl zajímavý pořad. Škoda, že šel hodně po povrchu.
Honzovi patří poděkování za odvahu.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

Nový příspěvek od Filip »

Honza to zvládol na jednotku a s odvahou. Naozaj klobúk dole. :)
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

Nový příspěvek od Forst Jan »

Už od rána jsem se klepal nervozitou a strachem. Několikrát jsem si říkal, že jsem blázen, že do toho jdu, ale pokaždé jsem se nakonec vrátil k tomu, že to udělat chci. Že se nechci skrývat a že chci pomoci vytvořit svět, kde se nikdo nebude muset bát vystoupit otevřeně s tím, jaký skutečně je.

Na místě jsem měl být v 13:30, ale pro jistotu jsem vyrazil s velkou časovou rezervou. Po krátkém bloudění už jsem dorazil, kam jsem dorazit měl. Dostalo se mi milého přivítání a zacházení. Bylo mi zhruba vysvětleno, jak to bude probíhat, mohl jsem nahlédnout do studia, kde se pořad bude natáčet. Na chvíli jsem si sedl a popovídal s moderátorkou, abychom si ujasnili, na co se bude ptát a o čem se bude mluvit. Poté ještě krátká návštěva maskérny a napudrování, abych se neleskl.

První část pořadu jsem sledoval v televizi na chodbě před studiem, po reklamě jsem se pak přesunul do křesla a začal již přímý přenos, který si můžete prohlédnout.

Po ukončení jsem byl obklopen členy štábu, kteří mi děkovali za účast, gratulovali k vystoupení a obdivovali mou odvahu. Nakonec jsem byl požádán, zda bych ještě nenatočil nějaký materiál na krátkou reportáž do večerních zpráv. Souhlasil jsem, i když z toho jsem měl o něco horší pocit. Před místní kavárnou jsme natočili pár záběrů jak přicházím a odcházím a pár otázek a odpovědí.

Reportáž si můžete prohlédnout od času 15:25 do 17:35 na
http://www.barrandov.tv/video/99185-nase-zpravy-5-6-2017

Nakonec jsem se rozloučil a vyrazil k domovu. Vzhledem k tomu, že jsem tam byl ale s obličejem a plným jménem, tak teď teprve uvidíme jestli se ukážou nějaké negativní důsledky, zatím mám jen pozitivní odezvu od kamarádů, kteří mne podporují.

Chtěl bych teď poděkovat TV Barrandov, že mi dala příležitost vystoupit a promluvit tak k veřejnosti. Chtěl bych také poděkovat vám všem, že mohu být členem této komunity a že mi dodáváte sílu a odvahu. Děkuji za důvěru od vedení, že mi nabídli tuto možnost vystoupit jako člen komunity a tím se stát i jedním z obličejů, se kterým bude komunita spojována. A v neposlední řadě ještě jedno speciální poděkování uživatelce Nebesluc, která se mnou po celou dobu natáčení byla na místě, ukliďňovala mě, dodávala mi odvahu a poskytovala psychickou podporu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Forst Jan za příspěvky (celkem 9):
Gabriel Svoboda, Allein, Marco Freeman, Kasz, Filip, Daniel, nebesluc, Plyšáček, Jeremy
Děkuji
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

Nový příspěvek od Kasz »

Honzo, díky moc, je to velká odvaha, že jsi takhle veřejně vystoupil. Za celou komunitu moc děkuji a smekám... *gd*
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Forst Jan
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Dodatečně jsem si reportáž zhlédl. Musím říct, Jane, že jsi to zvládl opravdu na výbornou. Patří ti mé (a asi nejen mé) velké díky za to, že jsi skutečně dokázal vyjít "z kůží na trh" a pod svým jménem a tváří říkat pravdu, která může mnohým lidem pomoct. *good*

V reportáži bylo několik záběrů, které se již v minulosti vyskytly v reportáži na Barrandově o našem webu (zde je možné přečíst přepis tehdejší reportáže). Jak už psal Gabriel, vystoupilo tam vícero odborníků několika větami, což bylo dobré. Vyskytl se i přímo velkým písmem odkaz na web, což hodnotím velmi kladně a pozitivně, s trochou štěstí časem přijde více lidí, kteří se o webu doslechnou.
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host