Návrat

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
StrangerByNight
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Příspěvky: 97
Dal: 8 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Návrat

Nový příspěvek od StrangerByNight »

Ahoj,

možná si mě pamatujete z let cca 2012 - 2013, kdy jsem sem chodil pravidelně.

Od toho roku 2013 jsem se snažil proti své vrozené sexuální orientaci bojovat..., proto jsem sem nechodil. Přece jenom když vidím, jak moji kolegové vedou plnohodnotný partnerský život, bylo mi líto, že já ho mít nemůžu... a moc jsem se snažil to změnit.

Skončilo to u toho, že jsem se sice naučil vidět i na dospělé ženě to hezké..., naučil jsem se dospělým ženským ve vhodné chvíli říct, že jim to sluší..., a "naučil" jsem se i to, aby mě dospělá ženská mohla sexuálně přitahovat třeba tím, že se mi líbí její zadek... :[ , ale prostě narodil jsem se jako hebefil, v srdci jsem pořád hebefil a asi s tím nic neudělám... A vlastně se mi hrozně ulevilo, když jsem si uvědomil, že toto je ten nejzazší bod, kam jsem se směrem ke přizpůsobění se většinové společnosti mohl posunout, a dál to prostě nejde.

Vzdávám se..., dál tento boj nepovedu, protože mě to akorát vedlo k tomu, že jsem začal nenávidět celý svět a mít přidružené zdravotní problémy (vysoký tlak, třes rukou, chronickou nevolnost). Smiřuju se s tím, že jsem na dospívající holky a že nikdy "normální" vztah mít nebudu..., navzdory tomu, že i na dospělé ženě dokážu vidět spoustu krásného. :[

Jinak svoji cca 12-letou avatarku si nechám. Odpovídá mé původní i současné oblasti zájmu (která je o pár let výše než dříve..., ale stálo to opravdu hodně sil a nikomu bych nedoporučoval něco podobného podstupovat bez odborného vedení). :[
Tito uživatelé poděkovali autorovi StrangerByNight za příspěvky (celkem 5):
Gabriel Svoboda, Mathias8, Seigold, Kejklíř, Kuba
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Návrat

Nový příspěvek od Jednorozec »

zdravotní problémy (vysoký tlak, třes rukou, chronickou nevolnost)

tohle je mi povědomé... :0(
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Návrat

Nový příspěvek od Myš »

Partnerský vztah pro mě není klíčové téma, ale vědomě v sobě buduji důvěru v to, že můžu mít vztah s mladým klukem nad 15. Rozdíl oproti tomu, co píšeš, je asi v tom, že to nevnímám jako boj. Je to asi v mých kapacitách takový vztah mít, byť je z několika pohledů jeho navázání komplikované. Zároveň ale plně přijímám, že můj ideál je pořád o pár let níž. Přijetí stávající situace je každopádně základ.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
StrangerByNight
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Příspěvky: 97
Dal: 8 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Re: Návrat

Nový příspěvek od StrangerByNight »

Tím bojem jsem myslel odmítání se smířit s tím, že jsem na dospívající, a snaha si vsugerovat, že bych mohl mít normální vztah.

Tak asi taky by se našly holky, co jsou pro mě atraktivní i ve věku nad 15 let. I když je jich čím dál míň (mmch když vidím fotky holek mezi 15 a 19 lety z 19. století, tehdy bych to měl asi v tomto ohledu o hodně snazší, protože mi přijde, že vesměs vypadaly mladší než dneska). Ale pracuju na pozici, kde se vyžaduje vysokoškolské vzdělání a tím i věk nad 24 let, takže nemám ani šanci třeba potkat 18-ku, která vypadá mladší.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Návrat

Nový příspěvek od Jednorozec »

Já viděl i holky kterým bylo přes 30 a vypadaly tak na 13 a to se o to cíleně nesnažily , takže bych to nevzdával.
Uživatelský avatar
StrangerByNight
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Příspěvky: 97
Dal: 8 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Re: Návrat

Nový příspěvek od StrangerByNight »

No jo, jenže mi přijde, že většina těch, co by ve 30 přirozeně vypadaly na 13 (a je jich podle mě tak nanejvýše 2 procenta), se snaží za každou cenu dělat všechno pro to, aby tak nevypadaly. Ráno před zrcadlem (což je ještě OK, protože šminky se dají smýt) a večer v posilovně (což už není tak moc OK, protože únava a související stárnutí v obličeji se smýt nedají a šlachy a svaly se taky taky nedají jen tak ze dne na den nahradit něčím oblejším a příjemnějším na pohled... a možná i na dotek :[).
Uživatelský avatar
Kejklíř
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Příspěvky: 30
Dal: 4 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Návrat

Nový příspěvek od Kejklíř »

Abys měl aspoň kapičku štěstí, alespoň trochu toho nebe na zemi, musíš se smířit se životem, se svým vlastním životem – takovým, jaký je. (Phil Bosmans)
Mám hrozně rád tenhle citát,protože se dá říci,že zcela vystihuje naší situaci.I když někdo nad citáty ohrnuje nos,tak za mě jsou právě alespoň malou útěchou a povzbuzením.Neházel bych flintu do žita. Vždycky je někde někdo, o kom nevíme a kdo neví o nás a přeci se jednou setkáte.Já čekal hodně dlouho a dočkal se. Někdy není bolest jen v nás.Stačí se jen dívat. A to že jsi vzdal boj sám se sebou, je jedině dobře,protože tenhle boj jsi vyhrál právě tím,že se sám se sebou smiřuješ. ;D
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů