Pomoc klučíkovi

Diskuze a porada registrovaných uživatelů ohledně situací a problémů z jejich života.
Uživatelský avatar
Kejklíř
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Příspěvky: 30
Dal: 4 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Pomoc klučíkovi

Nový příspěvek od Kejklíř »

Tak jsem dnes dojel na autobusové nádraží do Berlína a tahal kufry cestujících.Všiml jsem si klučiny,který běhal okolo autobusů a měl oči zalité slzami. Když okolo mě běžel po třetí,nedalo mi to a stopnul jsem ho.Byl to němec a dozvěděl jsem se,že nemůže najít maminku.Odhadem mu bylo okolo 10 let.Vzal jsem ho za ruku a odvedl na informace,kde jsem jim vylíčil jeho problém.Hlášení v rozhlase vzalo za své.Kluk byl šťastný jako blecha,která našla kožich.
Jeho maminka mi k autobusu přinesla čokoládu,kterou jsem urputně odmítal a vysvětloval jsem jí,že má postava není tomuto sladkému potěšení nakloněna.Nakonec jsem si ji vzal,protože její naléhání a lhaní,že nejsem tlustý mě přesvědčilo.
Ale stejně,když jsem vzal toho kluka za ruku,cítil jsem neskutečně blažený pocit a na druhou stranu mě napadla otázka.Vždyť mě ten klouček ani neznal a hned mi důvěřoval? Kolik dětí na celém světě na tohle doplatí nevím,ale jedno vím jistě,že kdybych mohl pomoci znovu udělám to úplně stejně jako dnes.I když na druhou stranu,pustit tu jeho packu bylo smutnější,než další dvě kila z čokolády. :D
Mějte krásnou noc
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kejklíř za příspěvky (celkem 3):
Daniel, Mathias8, Jeremy
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Pomoc klučíkovi

Nový příspěvek od Silesia »

Dětem by se mělo pomáhat. Ale ano jsou i takoví lidé co důvěry zneužijí. Když to dítě pak (časem) pochopí je z toho raněné a zmatené, proto bychom se tohoto jednání měli vyvarovat.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Pomoc klučíkovi

Nový příspěvek od Mathias8 »

Vsetko co robime je iba kvapkou v mori, ale keby sme to nerobili ta kvapka by tam chybala. (Matka Tereza)

Urobil si najskvelejsiu vec aku si mohol urobit. Nebyt teba ktovie ako by to dopadlo. Mozno si mu zachranil zivot.
Uživatelský avatar
White

Re: Pomoc klučíkovi

Nový příspěvek od White »

Tvůj přístup je naprosto ukázkový! Dnešní lidé mi příjdou hrozně lhostejní a podle mě by to udělal málokdo. Zachoval ses jako dobrý člověk :)
Uživatelský avatar
Pepa zahradník
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 12
ve věku do: 20
Výkřik do tmy: Já jsem Pepa zahradní, je mi 40 let a jsem slabozraký skoro slepí člověk a jsem mentálně zpomalený, mě je sice 40 let, ale mentálně jsem na tom tak na 12-15 let.
Příspěvky: 10
Dostal: 4 poděkování

Re: Pomoc klučíkovi

Nový příspěvek od Pepa zahradník »

Ahoj to je moc krásný a dojemný příběh s častním koncem až mě rozplakal, :sob: Ikdyž tyhle situace se dějí asi všude kde je moc lidí, jako jsou nákupní centra trhy a tak podobně, ono stačí když maminka se na chvíli otočí a nebo bude mít telefon a nebo jí zrovna zaujme, tak dítě odběhne a pak se ztratí mezi davem lidí a neštěstí je na světě. Pak je právě pěkné když dítěti někdo pomůže najít jeho rodiče.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pepa zahradník za příspěvek:
Bouře
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host