Má cenu žít?

Životní příběhy a zkušenosti uživatelů, které zároveň nebyly publikovány na titulní straně webu - nebojte se přispět svými osudy a historkami, ať už pro usmání nebo hledání pomoci či podpory. (V případě publikování na webu jsou témata přesunuta do sekce Články, kde se k nim může vyjádřit i veřejnost.)
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Má cenu žít?

Nový příspěvek od Silesia »

Angelo:kdo tě přehlíží, chceš li se korektně zapojit do diskuse čin,tak. Pokud bylo leefe neco (cokoli) sdělení v době kdys tu nebyl Je jedině dobře že to nesdílí a patří ji za to dík. Nikdo tě nepřehlizi,ale tvůj život Je tvůj život a ty sám si musíš pokud se sám nechceš vydeptat důvody proč žít s tím ti přes chat moc asi nepomuzene
Uživatelský avatar
Angelo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Holčičky, miluji to slovo, miluji tu roztomilou krásu. Miluji holčičky.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... ZFiaxGcnNw
Příspěvky: 241
Dal: 12 poděkování
Dostal: 37 poděkování

Re: Má cenu žít?

Nový příspěvek od Angelo »

Silesia píše:Angelo:kdo tě přehlíží, chceš li se korektně zapojit do diskuse čin,tak. Pokud bylo leefe neco (cokoli) sdělení v době kdys tu nebyl Je jedině dobře že to nesdílí a patří ji za to dík. Nikdo tě nepřehlizi,ale tvůj život Je tvůj život a ty sám si musíš pokud se sám nechceš vydeptat důvody proč žít s tím ti přes chat moc asi nepomuzene
Hm, tak znova. Jde třeba o to, že když chce o vás LeeFa něco vědět, řeknete jí to, když chci o vás něco vědět já, neřeknete mi nic. A když jsem se kolikrát zapojil do debaty na chatu, většinou si mě nikdo stejně nevšímal. A jasně, být jako LeeFa, také bych se choval jinak, protože ji máte rádi. Věřím, že kdyby byl kdokoliv z vás na mém místě, reagoval by stejně. Proč mě nechcete pochopit? :(
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Má cenu žít?

Nový příspěvek od Silesia »

Angelo píše:
Silesia píše:Angelo:kdo tě přehlíží, chceš li se korektně zapojit do diskuse čin,tak. Pokud bylo leefe neco (cokoli) sdělení v době kdys tu nebyl Je jedině dobře že to nesdílí a patří ji za to dík. Nikdo tě nepřehlizi,ale tvůj život Je tvůj život a ty sám si musíš pokud se sám nechceš vydeptat důvody proč žít s tím ti přes chat moc asi nepomuzene
Hm, tak znova. Jde třeba o to, že když chce o vás LeeFa něco vědět, řeknete jí to, když chci o vás něco vědět já, neřeknete mi nic. A když jsem se kolikrát zapojil do debaty na chatu, většinou si mě nikdo stejně nevšímal. A jasně, být jako LeeFa, také bych se choval jinak, protože ji máte rádi. Věřím, že kdyby byl kdokoliv z vás na mém místě, reagoval by stejně. Proč mě nechcete pochopit? :(
Treba proto, že to nedává smysl.
A já když chci neco vědět ptám se. Na chatu Je možné že některé věci zapadnou, není tedy nic proti ničem dotaz adresně zopakovat, máš li pocit,že je bez odezvy.osobně jsme si moc nenapsali píšu si raději z bl,čímž neříkám že s Gl se nedá pokecat
Tito uživatelé poděkovali autorovi Silesia za příspěvek:
Kuba
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Má cenu žít?

Nový příspěvek od Kasz »

Angelo píše:Jde třeba o to, že když chce o vás LeeFa něco vědět, řeknete jí to, když chci o vás něco vědět já, neřeknete mi nic.
Protože ona, narozdíl od tebe, působí důvěryhodně. Důvěru si nemůžeš vymoci silou, naši důvěru buď prostě máš a nebo nemáš. Většinou se orientujeme podle toho, jak se dotyčný na chatu nebo fóru projevuje, jak se chová. Tvoje chování důvěru nevzbuzuje, tak se nediv, že LeeFě nebo někomu jinému něco řekneme a tobě ne.

A teď ještě věcně a administrátorsky: Psal jsem, že pokud budeš dál obviňovat uživatele, dojde k omezení. Protože jsi opět obviňoval uživatele (že na tebe kašleme apod.), první omezení je na bázi mé výzvy: Do zítřka do tohoto vlákna nepiš. Napíšeš-li zde nebo do jiného vlákna dnes nějaký příspěvek, který se bude týkat tohoto tématu, omezím ti na týden (tj. do následující neděle včetně) přístup přes tvůj uživatelský účet zde na fóru. Příspěvky, které bys zaslal jako neregistrovaný nebo pod jinou identitou, by byly mazány. Prosím tedy, abys respektoval mou výzvu a dnes již do tohoto vlákna a na celém fóru o tomto tématu nepsal. Děkuji.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Má cenu žít?

Nový příspěvek od Kuba »

Kasz píše:A teď ještě věcně a administrátorsky: Psal jsem, že pokud budeš dál obviňovat uživatele, dojde k omezení. Protože jsi opět obviňoval uživatele (že na tebe kašleme apod.), první omezení je na bázi mé výzvy: Do zítřka do tohoto vlákna nepiš. Napíšeš-li zde nebo do jiného vlákna dnes nějaký příspěvek, který se bude týkat tohoto tématu, omezím ti na týden (tj. do následující neděle včetně) přístup přes tvůj uživatelský účet zde na fóru. Příspěvky, které bys zaslal jako neregistrovaný nebo pod jinou identitou, by byly mazány. Prosím tedy, abys respektoval mou výzvu a dnes již do tohoto vlákna a na celém fóru o tomto tématu nepsal. Děkuji.
Není to zbytečné? Angelo má problém. Měl by ho řešit. Lidi mu tu chtějí pomoc, píšou mu svoje názory a on na ně dnes nebude moc reagovat? Nevidím v tom nic dobrého.

Když o tomto svém problému a svých pocitech píše do jednoho k tomu vytvořenému tématu, ničemu tím neškodí. Kdo nechce, nemusí to tu číst.

Nad tím, že je člověk, který je v jasných psychických problémech, nespravedlivě obviňuje, se myslím všichni rozumní přispěvatelé dokáží povznést.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kuba za příspěvek:
Silesia
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Má cenu žít?

Nový příspěvek od Kuba »

Angelo píše:Já to vidím v podobě Leefy. :( Ta má všechno, co chce, a když chci něco já, tak se na mě všichni vykašlete. Už jenom kvůli LeeFě jsem odešel z chatu. :(
Leefa rozhodně nemá všechno, co by chtěla. Nikdo nemá. A každý se s tím musí nějak vyrovnat. Pokud se nevyrovná, začne ztrácet i to, co má.

Na Leefu nežárli, chce jenom poznat nové lidi, mít kamarády. Nikdo si nevystačí jen s jedním člověkem. Je to normální. Protože se Leefa chová sympaticky, je pozitivní (neustále si nestěžuje), lidi jí tu vidí rádi. Tím jak vystupuje si zde získává přízeň, tím jak vystupuješ poslední dobou obvykle ty, ji ztrácíš. Je to nějaká konspirace, nespravedlnost? Ne! Bude to tak vždycky? Nemusí být! Záleží na tom, jak se tu každý bude chovat. Lidi tě nebudou vídat moc rádi, když budeš neustále negativistický a budeš si stěžovat. Protože oni mají taky vlastní problémy a třeba sem jdou zrovna proto, aby se pobavili a přišli na lepší myšlenky. Jakmile změníš přístup, nebudeš si neustále stěžovat a místo toho se pokusíš psát něco zábavného, hned tě lidi budou mít raději. Není to zase tak složité. :)

A i když to asi nechceš slyšet, pokud se cítíš dlouhodobě takhle psychicky na dně, zkus toho psychologa. Ať ti předepíše antidepresiva. Měly by ti pomoci celou situaci zvládnout lépe. A i samotný psycholog by ti měl být schopný pomoci vytlouct z hlavy některé bludy, které tam máš.
Naposledy upravil(a) Kuba dne pondělí 19. 11. 2012, 15:37:45, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kuba za příspěvky (celkem 2):
Silesia, simgiran
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Má cenu žít?

Nový příspěvek od simgiran »

Angelo píše:Nový Angelo? Hm, tak ten starý se asi začal vytrácet s příchodem LeeFy. Ano LeeFy. Ona je tu hvězda a já byl vedle ní nic. Už mě to ničilo, jak jste se z ní všichni mohli zbláznit a na mě jste kašlali. I ona sama tu na mě často kašlala. Má všechno, co chce a já nemám nic.
A říkáš, že mě by si vidět nechtěl. Tak to nemám stejná práva jako ostatní? A copak vykecávám nějaké tajnosti? Já jsem právě ten typ člověka, co si všechno nechává pro sebe. Ale proč já nesmím nic vědět a LeeFa jo, to nechápu. Ona ještě k tomu není pedofil, tak neví jaké to je jím být. Já to vím, a o to víc o těchhle věcech s nikým nemluvím.
A že se k LeeFě chovám ošklivě? Tak ona mě na jednu stranu psychicky ničí a já jsem k ní zlý? Fajn, řeknu pár věcí, které vás snad přesvědčí, že nejsem k LeeFě zlý. V lednu v roce 2012 začal LeeFu obtěžovat jeden kluk, vyhrožoval jí, naboural se jí do všech profilů, co kde měla a rozesílal její fotografie, na nichž byla nahá. Nikdo se jí tenkrát nezastával a nebránil jí, jen já, a stálo mě to zbytečně profil, o který jsem přišel, protože se mi do něho ten kluk naboural. Kdybych byl K LeeFě zlý, tak se na ní vykašlu a nebudu jí pomáhat. A přeci bych ji i nemiloval, kdybych k ní byl ošklivý. Ale já mám LeeFu hodně moc rád, i když mě dokáže psychicky ničit. A jestli vám o mě povídá na chatu bůhví co, to už já neovlivním, a ani to není poprvé, už jednou mě to stálo kamaráda.
A psát si s nikým nebudu, protože na chat já nejdu. Dokud tam bude LeeFa, tak tam nejdu. A jinde si s nikým psát nebudu. A nikoho neobviňuji, píši jen pravdu, kterou vy nevidíte.
Starý Angelo začal závidět, začal se deptat, i když prostě ostatní přirozeně zajímal nový člen. Začal si stěžovat, že si ho nevšímáme, vyřvávat si pozornost a najednou nebylo o čem se s ním bavit, protože nám nic moc neřekl. Začal se deptat, že ho někdo nemá rád, protože mu neodpovídá, přitom prostě někdo musel na záchod, měl telefon, přehlédl jeho zprávu v záplavě ostatních apod.

Já ti věřím, že máš LeeFu rád a že jí nechceš ubližovat. To ale nestačí. Nestačí, že jí nechceš ubližovat, ale musíš si dávát pozor, abys jí neubližoval. Nemůžeš ji mít rád sobecky. Nemůžeš se ji snažit odříznout od okolí. Nemůžeš za ni rozhodovat, pokud to sama nechce.

Na chat jít nechceš, soukromě si povídat nechceš. Pak se ale těžko můžeme bavit.

Jsem hrozně rád za to, co napsal Kuba, protože jsem hodně dlouho přemýšlel, jak to napsat, mezi tím mě Kuba předběhl a já to tedy vyřeším odkazem na to, co psal Kuba přede mnou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi simgiran za příspěvek:
Kuba
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Má cenu žít?

Nový příspěvek od Kuba »

Původně jsem to psal do chatu, ale Gabriel si přál, abych to zvěčnil na fóru...

Reakce na "závislost na člověku škodí"
To je pravda. A taky se jí teď odvykám, neboť Fíla je venku, má kolem sebe spoustu kamarádů (v léčbě jsem byl já jediný jeho kamarád), takže se ten náš vztah trochu pozměnil a já mu musím dát víc prostoru, nemůžu po něm chtít, aby si se mnou furt psal nebo se se mnou často vídal, protože je venku, má hodně práce a dalších zájmů, takže sám chápu, že mu musím trochu uhnout stranou oproti tomu, co bylo předtím. Mrzí mě to, vůbec se mi do toho nechce, ale abych o něj úplně nepřišel jako o kamaráda, musím to brát tak jako tak, musím se smířit s tím, že najednou na mě má čas jen občas. Kdybych ho nutil, aby se mnou byl pořád, bylo by to ode mě hrozně sobecký a nejspíš bych ho tím štval tak, až by mě potom už nechtěl vidět vůbec.

Reakce na "když máš někoho rád, chceš prostě být s ním"
Jo, chceš. Taky bych chtěl být s Fílou - a to co nejvíc. Ale když máš někoho rád, měl bych pro něj chtít to dobré. A měl bys pochopit, že v některých chvílích ten druhý pro své dobro potřebuje, být méně času s tebou a dělat více něco jiného či být s jinýma lidma. Je to hrozně těžké. Poprvé v životě jsem to nezvládl a na Terku s Kačkou v tomhle strašně tlačil, tlačil jsem, abych byl maximálně s nimi, aby mě měly raději než ostatní. A vlivem toho jsem je ztratil. Poučil jsem se, nechci udělat znovu tutéž chybu, takže na Fílu tlačit nebudu. A pokud jseš ty chytrý, nebudeš tlačit na Leefu. Protože jestli budeš, garantuji ti, že o ni časem přijdeš zcela.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
malylover
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Jednou sem se podival do jeho očí a padl na kolena musel obejmout a pohladit.Láska moje.
Příspěvky: 13
Dal: 23 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Má cenu žít?

Nový příspěvek od malylover »

Myslim si že bys mel vyhledat psychologickou pomoc nebo možna je to už tak daleko že psychiatrickou.Upozornuju neni to nic špatného sám sem mývyl deprese a bral antidepresiva a chodil k pdychiatrovi.Dnes se delaji leky jako AURORIX atd ,které nemají vůbec žádný vliv na erekci... Takže si myslím že si v tzv II-III fázi depresi F 323 http://www.piste-povidky.cz/autorske-dilo/58619
Běž se lečít pokud si myslíš že si vážně shopen si ublížit.Pokud tak neuděláš přestaň nam svou sebevraždou vyhrožovat. A Ne abys to dělal. Si Trubka nic ve zlym....Normalní člověk tohle neřekne.Si si život nedal tak si nemáš právo ho brát!!!!
Uživatelský avatar
malylover
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Jednou sem se podival do jeho očí a padl na kolena musel obejmout a pohladit.Láska moje.
Příspěvky: 13
Dal: 23 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Má cenu žít?

Nový příspěvek od malylover »

Uživatelský avatar
malylover
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Jednou sem se podival do jeho očí a padl na kolena musel obejmout a pohladit.Láska moje.
Příspěvky: 13
Dal: 23 poděkování
Dostal: 3 poděkování

Re: Má cenu žít?

Nový příspěvek od malylover »

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů