K pedofílií z pohľadu mladého pedofila (rbm.6f.sk)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
DeepInHeart
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Nikdy nevieš aký si silný, až kým byť silný je posledné čo ti ostáva
Příspěvky: 74
Dal: 9 poděkování
Dostal: 24 poděkování

K pedofílií z pohľadu mladého pedofila (rbm.6f.sk)

Nový příspěvek od DeepInHeart »


Predtým, než uvediem pár základných informácií o sebe (samozrejme, nie takých čo by prezradili moju identitu) si treba ujasniť, čo to tá pedofília vlastne je. Väčšina ľudí by odpovedala niečo ako: „zneužívanie detí“, „sex s deťmi“, „pohlavný styk s deťmi“ alebo emocionálne ladený nezmysel typu „tá najhoršia vec na svete“. Vopred podotýkam že nepodporujem zneužívanie detí v akejkoľvek podobe. Ak definujete pedofila ako človeka čo zneužíva deti, tak pedofilom nie som, a ani ním nikdy nebudem.

Táto definícia je však nepravdivá. Pedofília je sexuálna úchylka (parafília) (resp. orientácia, keďže sa od ostatných orientácií líši v podstate len tým že nie je v súčasnej spoločnosti „ok“, ak je to úchylka tak teoreticky by mohla byť považovaná za úchylku (parafíliu) aj homosexualita, pretože parafília sa definuje hlavne ako tá forma sexuality, ktorú spoločnosť neakceptuje viď http://cs.wikipedia.org/wiki/Parafilie), ktorá spočíva v tom že človeka sexuálne priťahujú deti pred pubertou alebo počas puberty (väčšinu pedofilov priťahujú deti vo veku cca 5-12 rokov, u homosexuálnych je tá hranica posunutá troška vyššie pretože chlapci neskôr dospievajú). Nikde sa v definícií pedofílie (ktorá sa dá nájsť aj napr. tu http://cs.wikipedia.org/wiki/Pedofilie) neuvádza že pedofil nutne zneužíva deti, podobne ako heterosexuála a homosexuála definuje to že ho priťahuje opačné/rovnaké pohlavie a nie to s kým má sex či vôbec s niekým sex má. Keďže sme si už definíciu objasnili tak hádam môžeme prejsť k pointe.

Som 17 ročný homosexuálny pedofil (aka boylover = časté pomenovanie ktoré používajú ľudia ako ja aby sa odlíšili od pedofilov čo naozaj zneužívajú deti) ktorého priťahujú chlapci vo veku zhruba 4-14 rokov, citovo skôr 4-9, sexuálne skôr okolo 10-14.

Viem to o sebe už asi 2 roky a popravde nie som s tým ešte moc vyrovnaný. Rozhodol som sa napísať tento článok lebo ma irituje to, že väčšina ľudí má o pedofílií ťažko skreslený a emocionálne podfarbený obraz. V tomto článku sa najprv pokúsim vyvrátiť populárne mýty a potom napísať ešte pár slov k téme.

Mýtus 1 – Pedofili sú vždy škaredí muži v strednom veku či starší muži, ktorí zneužívajú deti, lebo sú úbohí a nevedia si nájsť dospelú partnerku/partnera:
Tento mýtus je pravdivý, ale nie pokiaľ sa jedná o pedofilov. Je pravda že väčšina ľudí čo zneužíva deti sú takí, ale tu nejde o pedofíliu. Ak niekto ublíži dieťaťu len pretože je príliš úbohý na to aby si našiel dospelú partnerku či partnera nejde tam o pedofíliu. Takého človeka deti sexuálne väčšinou nepriťahujú či priťahujú len druhorado. Jednoducho povedané, je to taká istá „pedofília“ aká je „homosexualita“ u väzňov. Taký človek zneužije dieťa nie pretože je „na deti“, ale len ho použije ako „náhradný objekt“. Moja osobná domnienka je aj to že toto platí aj pre tzv. „pedofilných kňazov“ o ktorých sa v poslednom čase píše pretože sa postupne začína odhaľovať zneužívanie detí kňazmi. Bohužiaľ, keďže platí celibát, títo ľudia často zistia že je im jednoduchšie potajme zneužívať miništranta ako zamaskovať normálny sexuálny vzťah so ženou či mužom.

Mýtus 2 – Pedofil síce z definície automaticky zneužívať deti nemusí, ale v realite každý musí mať sex a skôr či neskôr to nevydrží a zneužije dieťa:
Celkom toto rozmýšľanie dokážem pochopiť. Lenže ľudia nie sú ovládaní čisto len inštinktmi. Je prirodzené že heterosexuáli a homosexuáli (prípadne ľudia s inými úchylkami ktoré možno uspokojiť v rámci sexu s dospelým súhlasiacim človekom) majú a potrebujú pravidelný sex a preto často bežný človek predpokladá že to isté musí byť pravda aj u pedofilov a preto každý pedofil pravidelne zneužíva deti. Lenže, mali by ste sex s osobou ktorá vás priťahuje keby tej osobe dokazíte svojim činom psychiku a sexuálny vývoj a zároveň vám za to hrozilo desaťročie pobytu vo väzení? Ja si myslím, že nie. Byť pedofilom neznamená byť chorý na hlavu a nemať svedomie.

Mýtus 3 – Pedofília je voľba:
Sexuálne zneužiť dieťa voľba je, preto by za to mal byť človek odsúdený. Za to, že niekoho priťahujú deti však nikto nemôže, a preto je nespravodlivé a pokrytecké ho za to osadzovať. Mnohí ľudia budú argumentovať, že si zaslúžime smrť/väzenie/ústav už len preto lebo sme „nenormálni“. K tomu napíšem len toto – bol by som zvedavý ako by ste sa na mieste toho „nenormálneho“ človeka cítili vy. Alebo keby máte takého syna/dcéru. Ľahko sa vám súdi keď si myslíte že sa vás to môže týkať len tak, že vaše dieťa niekto zneužije. Vaše dieťa môže kľudne v puberte prísť na to že patrí medzi ľudí pred ktorými ste ho chceli chrániť. Pedofil nemusí byť nebezpečný a z vlastnej skúsenosti viem, že ani väčšinou nie je.

Mýtus 4 – Pedofília je neprirodzená:
Pre vás. Pokiaľ dobre viem tak som sa nenarodil umelo vytvorený v laboratóriu. Prirodzené sú aj veci ktoré nie sú práve najlepšie. Muchotrávka zelená je tiež prirodzená. Pre vás pedofília prirodzená nie je, pre mňa je, pretože som pedofil a nevybral som si to. Nikto by si to nechcel vybrať.

Mýtus 5 – Kastrácia rieši všetko:
Sexualita človeka nesídli v semenníkoch. Kastrácia z pedofila urobí len impotenta a trosku, nenapraví jeho sexualitu. Sexualita ide z mozgu, kastráciou sa len odstráni schopnosť pohlavného orgánu pracovať. Navyše u mnohých ľudí kastrácia spôsobí zvýšenú agresivitu, čo znamená že to vôbec nie je vo väčšine prípadov dobrý nápad. Napriek tomu súhlasím s nedobrovoľnou kastráciou u ťažkých sexuálnych zločincov. Ale nie len u pedofilných, a u nižších deliktov by som uprednostnil liečbu. Je rozdiel medzi človekom čo sa „zahrá na doktora“ s dieťaťom a medzi človekom čo ho sadisticky znásilní. Nie je zneužitie ako zneužitie, preto by bola „spravodlivosť“ typu „všetkých ich treba kastrovať/pozabíjať/zavrieť na doživotie“ nespravodlivá. Spravodlivosť sa nerovná pomsta motivovaná pobúrením.

Mýtus 6 – Pedofilovi nikdy nezáleží na deťoch a nemá ich rád len ho sexuálne vzrušujú:
Dosť veľa pedofilov má deti rado preto im neublíži, vrátane mňa. Rovnako ako heterosexuáli a homosexuáli väčšinou dokážu pociťovať citový vzťah k pohlaviu ich túžby, podobne je to aj u pedofilov. Pedofil má často osobnosť ktorá vie deťom porozumieť viac ako „normálny“ človek. To platí napr. aj pre mňa. Chápem však že tomuto bodu moc ľudí neuverí, pretože podľa verejnosti nám predsa ide len o to jedno…

Mýtus 7 – Pedofília je „fília“, preto je nebezpečná:
Vedia ľudia čo toto tvrdia aspoň čo to „-fília“ znamená? Ak by vedeli, netvrdili by podobnú vec. Čitatelia, toto si zistite sami ;-) .

Mýtus 8 – Pedofília sa dá vyliečiť:
Nedá sa vyliečiť. Liečiť sa dá, lenže liečba v tomto prípade znamená buď ambulantná liečba pedofila s veľmi nízkym sebavedomím (kde sa nedá vyliečiť pedofília, len človeku pomôcť s vyrovnaním sa do dostatočnej miery aby nebol nebezpečný pre seba alebo okolie – zúfalý pedofil si totiž môže povedať „načo rešpektovať morálku, aj tak ma budú odsudzovať, aspoň si pôjdem trochu užiť“ alebo spáchať samovraždu) alebo chemická kastrácia ktorá je vhodná len pre ťažkých sexuálnych zločincov ktorí sú aj po prepustení z väzby nebezpeční a má silne nebezpečné vedľajšie účinky, môže až poškodiť orgány, a k tomu prehlbuje depresie čo môže človeka urobiť ešte nebezpečnejším ako bol predtým.

Mýtus 9 – Pedofili chcú registrované partnerstvá s deťmi, práva na sex s deťmi a chcú mať rovnaké práva ako homosexuáli:
K prvému bodu z tohto sa radšej ani nevyjadrujem pretože je to stupidita najhrubšieho zrna, k tomu druhému sa vyjadrím len tak, že je to síce pravda o niektorých pedofilných skupinách (napr. o tej holandskej strane pedofilov), ale ja konkrétne sex s deťmi odsudzujem a aj všetci ľudia s ktorými komunikujem a sú na tom podobne ako ja. K tomu tretiemu bodu – nemyslím si to, úprimne mi prídu „Gay Pride“ pochody skôr ako provokácia než boj za práva, heteráci väčšinou „Straight Pride“ pochody nerobia, podľa mňa je blbosť byť pyšný na svoju sexuálnu orientáciu/úchylku, nikto si nevyberá čím chce v tomto smere byť takže je to podľa mňa nezmysel, zvlášť u pedofílie keďže nepopieram že mnohí pedofili páchajú strašné činy, komunikujem však cez internet aj osobne s viacerými a o nich môžem bezpečne povedať že im v tejto veci dôverujem, rovnako ako dôverujem sebe.

Mýtus 10 – Pedofilom sa človek stáva ak bol v detstve zneužívaný:
Nikto zatiaľ nevie príčinu pedofílie, možno je spôsobená nejakými zážitkami z detstva, vývojom, možno genetická, možno kombinácia predtým uvedeného, ale určite to nie je dôsledok toho že by bol pedofil v detstve zneužívaný, ja som v detstve zneužívaný nebol, a stačí si pozrieť hocijakú stránku pre tých čo zažili sexuálne zneužívanie ako napr. www.pandys.org na to aby bolo jasné, že sexuálne zneužívanie príčinou pedofílie nie je a že tí ľudia sa neboja toho že by sa z kvôli ich skúsenostiam z nich stali pedofili alebo zneužívači detí.

Asi toľko k tejto téme. Želám všetkým pekný deň :-) .

P.S – Pre fanatikov čo by ma chcelo nájsť a prípadne mi ublížiť – ak vám na deťoch záleží naozaj, radšej bojujte proti hladu a chudobe vo svete. Mnohých „ochrancov detí“ trápi to, že si niekto z netu sťahuje nejaké obrázky či videá, ale veci ako to že vyše 40 percent detí v Indií sú podvýživené ich nezaujímajú. Niekedy mám pocit že len túžia niekomu ublížiť, a pedofili pre nich predstavujú ideálny cieľ, pretože je v spoločnosti OK nás nenávidieť.

P.S 2 – Ak chcete môžte si prečítať http://pardubicky.denik.cz/zpravy_region/pedofil-nemusi-detem-ublizovat-souhlasi-radim-uzel.html, človek ktorý je v článku spomínaný mi skutočne pomohol aspoň čiastočne sa vyrovnať s tým čo som, ešte raz vďaka, veď ty vieš kto si ;-) .
Naposledy upravil(a) DeepInHeart dne čtvrtek 29. 11. 2012, 8:13:50, celkem upraveno 2 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi DeepInHeart za příspěvky (celkem 3):
Gabriel Svoboda, Kasz, Kuba
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: K pedofílií z pohľadu mladého pedofila

Nový příspěvek od Kasz »

Tak to jsem nevěděl, že je nějaký takový článek, hned se mi zlepšila nálada, když jsem jej přečtl.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: K pedofílií z pohľadu mladého pedofila

Nový příspěvek od Silesia »

Četl jsem se zajem :-)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů