Mám dotaz

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od Silesia »

Políbit bruna asi vážně nemůžu, protože by ho to rozhodilo. Říct o sobě mohu komukoliv komu věřím byť s tím rizikem, že mi to nuže značně zkomplikovat život.
Představy a masturbace jsou docela fajn je to o dost menší zlo než hyenicke uneseni kluka z ulice pro trochu sexu a co pak..co jeho zničeny život a co můj zničeny život.

Nejde říct Bruno mám tě rád tak trochu jinak,víc.na to není připraveny a já nejsem soudce porota i kat v jednom abych ho takovým sdělením mohl zaskočit .
Mnohem raději si užiju čas her, který spolu máme a budu sledovat jak se stane krásným mladým mužem. Bude li potřebovat budu na blízku to je přesně moje úloha vůči němu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Silesia za příspěvky (celkem 2):
Kasz, simgiran
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od regina »

Silesia píše:a budu sledovat jak se stane krásným mladým mužem.

Stejně jako otec? Chápu, že v pedofilní lásce jsou některé otcovský a přátelské pocity, ale tam je silná eroticka přitažlivost taky.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od Silesia »

Spíš jako bratr starší kamarád a pod. Otec by ho asi nebral na vypravy s dalšími kluky ale dělá s ním jiné věci rozebírá minibike například.
Nepopírám.že v pedofilní lásce hraje erotická náklonnost roli proto se taky nezamilujeme do každého preferovaného věku a pohlaví, ale člověk má taky mozek v hlavě a ten by mu měl připomínat, že sahat na kluky jinak než je obvyklé je nebezpečné jak boyloverovi tak jeho lásce.
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od regina »

jinak než je obvyklé

Je důležité, aby změnit zvyky. Pokud by gayové nebojovali za svá práva by byli vězněni až do dnešního dne.
Proto máte registrované partnerství, a my nemáme, protože Poláci si myslía, že by měl člověk jednat obvyklé.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od Silesia »

nejen poláci ale i češi a mají v tom pravdu ale to už tu šlo a jak znám naše adminy nemají rádi opakování starých pravd.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od Kasz »

regina píše:
tojejedno píše:Věřím že pedofil může žít šťastným, spokojeným a plnohodnotným životem.

Nemůže!On musí skrývat svou lásku, nemůže veřejně políbit sveho miláčka. Nemůže říct jeho matce, že on touží po jejím syne nebo dceři. On musí žiť v lži.On nemůže říct nikomu, co cítí, co chce, co sní. Gayové mají své umění, romány, filmy, dramata. Môžu povedať celému svetu o ich láske a túžbe. A my musíme poletovat jako krysy pod hradbami, nebo masturbovat v koupelně při čtení Lolity. To je ten tvůj šťastný život!
Regino, možná je to v Polsku jiné, možná tam musíte žít v naprosté lži před kýmkoliv. Mamce "mého miláčka" jsem vše řekl, když měla 10 roků. A nejsem sám, kdo to takto udělal. Nemusím žít ve lži a ani nežiji ve lži. Ví to o mně mnoho lidí. Dnes má "můj miláček" 15 roků, a protože ona necítí ke mně to samé, co já k ní, nemůžu si dovolit být jí ničím víc než kamarádem. Mám mnoho lidí, kterým můžu říct, co k ní cítím, co chci a o čem sním. Můžu klidně říct celému světu, že jí miluji, ale na druhou stranu proč bych to dělal, co bych z toho měl? Kam by se poděla intimita lásky, to, že je to něco mého, co k ní cítím? To nemusím vytrubovat do celého světa. Především ale musím počkat na chvíli, kdy to nejdřív řeknu jí samotné. Ta chvíle ale nikdy nemusí přijít, třeba uznám za vhodné jí nic nesdělovat, když uvidím, že je šťastná s někým jiným. Musím jí dát sovobodu. A tím žiji poměrně šťastný život. I kdyby nebyla oboustranná, i kdyby nebyla fyzicky naplněná, láska vždy má smysl. Smysl, který přesahuje všechny předsudky všech lidí, smysl, který dává životu konkrétního člověka, který někoho miluje. Nikdo ti nemůže zakázat někoho milovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Silesia
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od Kasz »

Silesia píše:Políbit bruna asi vážně nemůžu, ...
Mohl bys jedině tehdy, kdyby Bruno sám chtěl...

Čili ze své iniciativy ho nemůžeš políbit ne proto, že to někdo zakazuje, ale proto, že ho máš rád a tudíž mu nechceš nějakým svým nepatřičným chováním ublížit. Tohle regina, zdá se, nikdy nepochopí.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od Silesia »

Kasz píše:
Silesia píše:Políbit bruna asi vážně nemůžu, ...
Mohl bys jedině tehdy, kdyby Bruno sám chtěl...

Čili ze své iniciativy ho nemůžeš políbit ne proto, že to někdo zakazuje, ale proto, že ho máš rád a tudíž mu nechceš nějakým svým nepatřičným chováním ublížit. Tohle regina, zdá se, nikdy nepochopí.
Zlatíčko by muselo nejprve dojít do věku kdy by to sám posoudil a to racionálně a i tak by byl ovlivněný tím co se mnou prožil. Krom toho věkový rozdíl mezi námi je větší, ale to teď hodně hádám. Kromě toho nevím jestli ho budu vídat a bude mě stejně přitahovat i v jeho poatnácti a více letech. V tom mám obvykle problém. Miluju kluka ne muže a i kdyby on byl gay, jako že klidně může být, stejně jako může být pedofil, tak bych pro něj byl asi v té době neupřímný. Nevím nestalo se mi to a kromě toho já se přeci jen koukám po holkách. Chci rodinu, chci děti a chci jim dát lásku a pomáhat dětem.
Nicméně pokud by byl gay nebo pedofil a svěřil by se mi dostal by odemě objektivní informace a objetí a jistotu tajemství této intimní informace.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Silesia za příspěvky (celkem 2):
simgiran, Kuba
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od Dan »

pro regina: Jojo, však tu i za pedofily bojujem, až chlupy lítaj. Řekl bych, že zdárným výsledkem toho boje v budoucnu může být, že o mě lidi budou třebas vědět, že jsem pedofil, no jako už veskrz ví, a budu se moct, když k tomu bude příležitost, vídat s dětmi jako jiní dospělí a většina lidí si neřekne, že je to něco zcela nepřípustného. A ten kdo si to řekne, bude okolím spíš odsouzen jako zpátečník, podobně už dnes leckdy může být odsouzen někdo, kdo ohrnuje nos nad dvěma pány, kteří se na ulici drží za ruce.
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od regina »

Kasz píše:Nikdo ti nemůže zakázat někoho milovat.
Ale mohou zakázat mě líbat a hladit mého chlapce. Ľudia potrebujú fyzický kontakt. Píšeš, jako jen o andělech, ale máme tela, zmysly, receptory. Odmítáte v tomto fóru fyzickou lásku, a to je nesmysl. Nemyslím pevný sex, ale sexuální fyzický kontakt, jako líbání, mazlení, atd.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od Kasz »

Ano, odmítáme jakýkoliv sexuální fyzický kontakt s dětmi, protože by dětem mohl ublížit.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od regina »

Kasz píše:protože by dětem mohl ublížit.
Může, ale nemusí. Láska nebolí. Dilige, et quod vis fac.
odmítáme jakýkoliv sexuální fyzický kontakt
Jak můžeš rozlišit sexuální a non sexuální kontakt? Polibek je sexuální? Když je, když není? Kdo může soudit?
Objímání? Je to dobrý dotek? Nebo špatný dotek?
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od Silesia »

Záleží na pohnutce. Je li pohnutou pro obětí či pusu cokoli jiného než tvé/mé vlastní uspokojení, pak je korektní
Jej učinit, domnívám li se a nasvědčují li tomu objektivní hodnotící mechanismy, že dítěti prospěje víc než jiná forma sdělení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Silesia za příspěvek:
Kasz
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od Kasz »

regina píše:Láska nebolí.
Opravdu/Really? ---->


regina píše:
Kasz píše:odmítáme jakýkoliv sexuální fyzický kontakt
Jak můžeš rozlišit sexuální a non sexuální kontakt? Polibek je sexuální? Když je, když není? Kdo může soudit? Objímání? Je to dobrý dotek? Nebo špatný dotek?
Karel Žák píše:Obecně lze za zneužití považovat takovou formu lidského činění, která vede k ukojení pouze vlastních sobeckých cílů a která nebere ohledy na to, jaký bude mít toto konání dopad na druhou osobu, prostřednictvím které je těchto cílů dosahováno. Čírtková (2008) sexuálním zneužitím dítěte rozumí jakoukoliv interakci mezi dospělým a dítětem, při níž je dítě degradováno na pouhý objekt uspokojení sexuálních potřeb dospělého. Zdroj: https://is.muni.cz/th/174448/pedf_b/Pedofilie-bakalarska_prace_autor_Karel_Zak.pdf
To je jedna rovina. Druhá je ta, že dítě ti nemůže poskytnout kvalifikovaný souhlas, protože není dostatečně zralé na to, aby posoudilo, oč jde - aby posoudilo, zda tvůj fyzický kontakt je v pořádku či nikoliv. Zákon, který všem bez rozdílu, nejen pedofilům, ale i gynekofilům, androfilům, atd. zakazuje sexuální kontakty s dětmi, je zde především kvůli OCHRANĚ DĚTÍ samotných. Zřejmě se v minulosti zjistilo, že někteří dospělí lidé sobecky zneužívají důvěry dětí ve svůj vlastní prospěch, a proto se muselo přikročit k zákazu sexuálních aktivit všem bez rozdílu do určitého věku dítěte. Myslím si, že počkat s případným sexuálním kontaktem do doby, než bude dívce nebo chlapci 15 let, není nic nepřekonatelného, zvlášť tehdy, pokud danou osobu opravdu miluješ.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od regina »

Takže nemůžeš říct, že každý fyzický kontakt je špatný. Záleží na motivu. A proč si připisují zlé úmysly k pedofilům?
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od Kasz »

regina píše:A proč si připisují zlé úmysly k pedofilům?
Děláš, jako kdybys to nevěděl.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od regina »

nemůže poskytnout kvalifikovaný souhlas,
Ale dieťa môže akceptovať fyzický kontakt. Pokud dáte dítěti jablko nemusí nutně mluvit "kvalifikovaný souhlas". Má rád jablko nebo ne!
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od Kasz »

regina píše:
nemůže poskytnout kvalifikovaný souhlas,
Ale dieťa môže akceptovať fyzický kontakt. Pokud dáte dítěti jablko nemusí nutně mluvit "kvalifikovaný souhlas". Má rád jablko nebo ne!
Kdyby dospělí dětmi nemanipulovali, mohlo by to tak být.

Kvůli zlodějům ale musíme zamykat svoje auta a byty, kvůli zločincům musíme platit policii, kvůli lidem, kteří touží po moci, musíme vydržovat armádu, a kvůli lidem, kteří by zneužívali důvěry dětí, se musíme zdržet jakýchkoliv sexuálních kontaktů s dětmi. Bohužel všichni dospělí lidé nejsou tak hodní a dokonalí, jako jsi ty. Máš holt prostě smůlu. =]
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
regina
Na trestné lavici
Bydliště: Warszawa
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 13
Příspěvky: 272
Dostal: 3 poděkování

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od regina »

a kvůli lidem, kteří by zneužívali důvěry dětí, se musíme zdržet jakýchkoliv sexuálních kontaktů s dětmi.
Nechť každý je zodpovědný sám za sebe. Kdo zneužívá děti, bude potrestán! Proč bych měl být prokletý?
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Mám dotaz

Nový příspěvek od Silesia »

Prokletý? Proč.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů