Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
Leopold Schwarzmuller
Nový člen
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Jsem jaký jsem, ale jsem to prostě já.
Příspěvky: 2
Dal: 4 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Nový příspěvek od Leopold Schwarzmuller »

Ahoj,napíšu něco o sobě. Jsem pedofil. Je pro mě těžké si to přiznat,já to nenazývám pravým jménem,ale vím o sobě co jsem zač. Líbí se mi děvčátka předškolního a ranně školního věku,na prvním stupni. Přicházím s nimi do kontaktu občas ve volném čase,funguje to jako droga,chci s nimi být stále víc a víc. Se svou orientací nejsem smířený,ale plně ji respektuji. Ikdyž mě děti vzrušují a mívám chlípné myšlenky, nejsem schopný je uskutečnit. Jsou to jen nenaplnitelné touhy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Leopold Schwarzmuller za příspěvky (celkem 2):
Kuba, tdnka
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Já

Nový příspěvek od Kuba »

Ahoj, vítej na fóru. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kuba za příspěvek:
Leopold Schwarzmuller
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Mato
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 286
Dal: 68 poděkování
Dostal: 64 poděkování

Re: Já

Nový příspěvek od Mato »

Ahoj, vitaj u nás :) Ja som síce na chlapčekov, ale stále na nich myslím a v živote by som im neublížil :) Treba hľadať v pedofilnom živote to krásne, tú lásku, nie to ostatné....
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mato za příspěvky (celkem 2):
Silesia, Leopold Schwarzmuller
Uživatelský avatar
Leopold Schwarzmuller
Nový člen
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Jsem jaký jsem, ale jsem to prostě já.
Příspěvky: 2
Dal: 4 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Já

Nový příspěvek od Leopold Schwarzmuller »

Děkuju za přivítání,čtu vás tu už celkem dlouho,takže mám pocit že vás vlastně znám odjakživa. Je zvláštní jak se v různých příspěvcích poznávám...pocity,touhy,myšlenky... To vše mě stále utvrzuje v mé pedofilii. To slovo ale nemám rád,ač ho sám používám. To ať jsem raději uchýl. Vím co pedofilie ve skutečnosti je,ale její podstata bohužel všem uniká. To raději o sobě řeknu že jsem na holčičky,než tohle...
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Já

Nový příspěvek od Dan »

Ahoj, taky tě tu vítám. A víš co? Máš klidně pravdu, proč bys musel o své sexualitě mluvit jako o pedofilii, sám v sobě ji označovat tímto slovem. Já sám to tak beru, a snad mi to nebudeš vyčítat, ale mám pochopení, že pro někoho nemusí být vnímání takového pojmu, zaneseného předsudky, moc příjemné. A proto si klidně najdi nějaký svůj vlastní pojem, nejde vůbec o to, abychom se shodli na jednom slovu. Jistě se shodneme na podstatě, co se za tím skrývá, nebo lépe řečeno ten pojem vyplňuje. Že jde o přitažlivost k dětem, sexuální i emocionální. A na nás je vyplnit tuto podstatu, která je nám daná, pozitivním stanoviskem i přístupem, tak taky směřovat náš život.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan za příspěvky (celkem 2):
Leopold Schwarzmuller, Mato
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů