ČRo Plus, 27.3.2013, 18:10: ZAOSTŘENO - Pedofilie

AUDIOPOŘADY slouží ke sdílení odkazů na rozhlasové pořady, podcasty a jiné zvukové pořady, které jsou pro komunitu ČEPEK relevantní.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na rozhlasové pořady, a to včetně těch, v nichž vystupují osoby mladší 18 let.
  2. Jestliže je v popisu rozhlasového pořadu uvedeno jméno osoby v současnosti mladší 18 let (tedy narozené od r. 2004 do současnosti), je nutné její jméno zkrátit na křestní jméno a první písmeno příjmení.
  3. Do sekce by se neměly vkládat odkazy na jiná audiovizuální díla než rozhlasové pořady. Je-li vložení odkazu na jiné audiovizuální dílo relevantní v rámci diskuze, může zobrazovat pouze osoby v současnosti starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

ČRo Plus, 27.3.2013, 18:10: ZAOSTŘENO - Pedofilie

Nový příspěvek od Kasz »

Pořad Zaostřeno uvádí Lucie Vopálenská. Opět po roce bude ústředním tématem pořadu Pedofilie. :)

Ve středu 27.3.2013, 18:10, ČRo Plus - vysílá na středních vlnách, na internetu a v rámci digitálního pozemního vysílání DBV-T v multiplexu ČT.

Upoutávka: http://www.rozhlas.cz/plus/zaostreno/_zprava/nekriminalni-pedofilove-a-vnimani-pedofilie--1192125
Program: http://program.rozhlas.cz/stanice/2013-03-27?st=97 [nefunkční odkaz]
Stránky ČRo Plus + možnost poslechu živého vysílání přes internet http://www.rozhlas.cz/plus/portal
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 5):
Kuba, Gabriel Svoboda, simgiran, haizi, Mato
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
haizi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 40
Dal: 12 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: ČRo Plus, 27.3.2013, 18:10: ZAOSTŘENO - Pedofilie

Nový příspěvek od haizi »

Ja som to nahral celé (okrem asi jednej vety úplne na začiatku)
Len neviem či má nejaký zmysel to sem dávať, keď bude záznam v archíve
Ale keby niekto nemohol vydržať :D
http://uloz.to/xWk8kpG/zaostreno-mp3
Tito uživatelé poděkovali autorovi haizi za příspěvky (celkem 2):
Gabriel Svoboda, Kuba
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: ČRo Plus, 27.3.2013, 18:10: ZAOSTŘENO - Pedofilie

Nový příspěvek od Kuba »

Díky haizi, to využiju. :)
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
haizi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 40
Dal: 12 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: ČRo Plus, 27.3.2013, 18:10: ZAOSTŘENO - Pedofilie

Nový příspěvek od haizi »

Kuba píše:Díky haizi, to využiju. :)
Ja som len rád, keď môžem aspoň niečo pre komunitu urobiť :)
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: ČRo Plus, 27.3.2013, 18:10: ZAOSTŘENO - Pedofilie

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Oficiální nahrávka:
http://prehravac.rozhlas.cz/audio/2856805 (k přehrání)

Tři poznámky:
- Podle Lucie Vopálenské 22 respondentů (z 36) odpovědělo, že doborovolný sexuální kontakt dítěti nemůže ublížit, i když ve skutečnosti to bylo 8 respondentů (22 %).
- Když někdo selže, je to podle Antonína Brzka výhradně jeho nezdrženlivostí, nikoli třeba nedostatkem informací, a kontakt s dětmi mu má být navždy zakázán.
- Antonín Brzek si populárně kopnul do sadistů (či spíš hodně dlouho kopal).
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
ksoft

Re: ČRo Plus, 27.3.2013, 18:10: ZAOSTŘENO - Pedofilie

Nový příspěvek od ksoft »

- Když někdo selže, je to podle Antonína Brzka výhradně jeho nezdrženlivostí, nikoli třeba nedostatkem informací, a kontakt s dětmi mu má být navždy zakázán.
No stymhle bych aj souhlasil pedofil pokud je i informovan to ješte neznamena že neselže.
Stači malo na to nejaka rizikova situace. Dite muže provokovat je zvedave atd... A tam již ty informace nejsou nic platne tam jse již probuzi sexualita toho jedince a je jen na nem jak to zvladne.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: ČRo Plus, 27.3.2013, 18:10: ZAOSTŘENO - Pedofilie

Nový příspěvek od simgiran »

ksoft píše:
- Když někdo selže, je to podle Antonína Brzka výhradně jeho nezdrženlivostí, nikoli třeba nedostatkem informací, a kontakt s dětmi mu má být navždy zakázán.
No stymhle bych aj souhlasil pedofil pokud je i informovan to ješte neznamena že neselže.
Stači malo na to nejaka rizikova situace. Dite muže provokovat je zvedave atd... A tam již ty informace nejsou nic platne tam jse již probuzi sexualita toho jedince a je jen na nem jak to zvladne.
Já s tím nesouhlasím, to je rezignace na snahu zjistit, jak na tom vlastně dotyčný je, jaké je riziko, navíc tak říkáš těm pedofilům, že se v podstatě čeká, že dítě zneužijí, pokud s nějakým přijdou do styku.
Uživatelský avatar
ksoft

Re: ČRo Plus, 27.3.2013, 18:10: ZAOSTŘENO - Pedofilie

Nový příspěvek od ksoft »

Ja jen konštatuji že i informovanej pedofil muže selhat. A znam minimalne tekeho človeka ktery byl informovan ale jeho sexualita zvitazila nad rozumem s informacemi.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: ČRo Plus, 27.3.2013, 18:10: ZAOSTŘENO - Pedofilie

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Určitě i informovaný pedofil může selhat. Ale pořád je, aspoň u části pedofilů, velký rozdíl, když vím, že jsem pedofil, že se právě nacházím v rizikové situaci, že jsou nějaká pravidla pro její zvládnutí a že i dobrovolný sexuální kontakt dítěti může ublížit, než když nic z toho nevím, jako Kuba před šesti lety.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: ČRo Plus, 27.3.2013, 18:10: ZAOSTŘENO - Pedofilie

Nový příspěvek od Kasz »

Kluci, myslím, že si Lucie Vopálenská zaslouží poděkování, pokud máte chvilku, zkuste jí každý za sebe napsat poděkování: http://www.rozhlas.cz/cro6/osoby/_osoba/2609 [nefunkční odkaz]. Určitě bude ráda za zpětnou vazbu i za to, že její práce má výsledky a někomu pomáhá.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
simgiran
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů