Diskuze k bakalářské a diplomové práci Mgr. Karla Žáka

Odborné články týkající se zpravidla dětí nebo pedofilie.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Diskuze k bakalářské a diplomové práci Mgr. Karla Žáka

Nový příspěvek od Jednorozec »

Prostě kriminálník se říkalo určité skupině lidí na okraji společnosti. Ostatně "kriminálníci" sami, pokud je mi známo, nemají k pedofilům zrovna přívětivý vztah...
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Diskuze k bakalářské a diplomové práci Mgr. Karla Žáka

Nový příspěvek od Kuba »

MR_Xguard píše:
Kuba píše:Zajímalo by mě, jak tohle poznáš. On taky někdo může po propuštění z kriminálu třicet let vést řádný život a poté recidivovat.
On taky může být člověk, který nikdy v životě nikomu neublížil a najednou se po padesáti letech života dopustí deliktu. Je to taky kriminálník už v době před tím, než se dopustil deliktu/recidivuje?
Samozřejmě, že ne. V souvislosti s tvým předchozím příspěvkem jsem se tě ale ptal na něco úplně jiného - jak rozeznáš "převychovaného" vězně od "nepřevychovaného", který bude v budoucnu recidivovat?
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze k bakalářské a diplomové práci Mgr. Karla Žáka

Nový příspěvek od Kasz »

Doplněn referát Mgr. Karla Žáka, publikovaný na mezinárodní konferenci SEXUALITY VI. v Bratislavě:

Pedofilie + výsledky výzkumu 2012

Abstrakt: Pedofilové, kteří se nedopouštějí pohlavního zneužívání dětí, stojí mimo vědecký zájem. Neexistuje žádná literatura, která by těmto lidem sdělila, jak mají se svou sexuální deviací naložit, jak s ní mají žít. Příspěvek uvádí souhrn základních faktů o pedofilii, upozorňuje na nedostatečnou preventivní práci s pedofilně zaměřenými osobami, uvádí vybrané výsledky výzkumu mezi nekriminálními pedofily z české a slovenské internetové komunity a zaobírá se otázkou, zda by nebylo méně zneužitých dětí, kdybychom mladým dospívajícím lidem poskytli informaci o tom, že i oni sami nebo jejich kamarádi mohou být pedofilně zaměřeni.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 3):
Gabriel Svoboda, simgiran, Kuba
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host