Uděleno varování uživateli Plyšáček

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Pravidla fóra
  • Tato sekce slouží pro informování uživatelů o udělených trestech. Uživatelé umístění na Trestnou lavici (tedy uživatelé zaBANovaní) v této sekci mohou reagovat na již založená témata, jejich příspěvky však musí projít schválením některého z administrátorů (či globálních moderátorů). Upozorňujeme uživatele, že schvalovány budou jen nevulgární a neútočné příspěvky.


  • Témata se standardně uzamykají poté, co je trest uživatele ukončen a delší dobu nikdo do vlákna nepřispěje. Pokud je vlákno uzamčeno dříve, nejčastěji je tak z důvodu rozjeté off-topic hádavé diskuze. Pokud je vlákno takto dříve uzamčeno, může uživatel na Trestné lavici reagovat na svůj trest prostřednictvím zprávy na email [email protected].


  • Souhrn aktuálních trestů a informace k nim naleznete ve vláknu Přehledný seznam aktuálních trestů. Všechny tresty jsou udělovány včetně koncového data!
Zamčeno
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Kasz »

Za neustále a opakující se dvojsmysly na chatu uděluji Plyšáčkovi varování. Bude-li ve dvojsmyslech pokračovat, obdrží za odměnu a zcela zdarma (prozatím dočasnou) dovolenou od našeho fóra a chatu.

Pro ukázku:
[10.07.2015 23:27:24] Plyšáček -> Marco Freeman : Já zase s dětmi mluvím stejně, jako tady píši. Třeba zorvna včera jsem říkal: Ty ji máš tak nádhernou.

[10.07.2015 23:33:25] Plyšáček -> Marco Freeman : Tak dobře. Napíši to jasně. Podíval jsem se jí mezi nohy (byla v sukni) bez kalhotek. A řekl jsem: "Máš ji tak nádhernou. Tedy myslím sukni - kdyby se někdo zeptal,... Co jiného bych mohl taky myslet, že?"

[10.07.2015 23:40:03] Plyšáček -> Marco Freeman : Napsal jsem to přesně a autenticky. A myslím, že nemusí čekat, až bude starší. Ze mě celkem zná. A před všemi - i kolegyněmi jsem řekl: "já nejsem žádný amatér. Já si Vás tady nemusím získávat nějakými bonbonky nebo hračkami. Já jsme profesionál. (o tom, že jsem pedokrál, jsem nějak mluvit nechtěl. :D )

[10.07.2015 23:53:39] Plyšáček : Potřeboval jsem podržet od někoho igelitku. Matka od Janičky řekla, že mi ji Janička podrží. Já na ni - před asi 10 dospělými: "Ty mi podržíš?" Více jsem nedodával a neřešil. A snad ani nikdo další...

[10.07.2015 23:56:35] I9II : divil bych se kdyby plyšákovi už nějaký tatínek jednu nenatáh

[10.07.2015 23:58:44] Plyšáček -> I9II : Já bych si ji natáhl či roztáhl sám. Stačilo by, kdyby mi ji přivedl…
Uvedené Plyšáčkovo opakované chování na chatu se mi hrubě nelíbí, protože tím vyjadřuje neúctu k dětem. Navíc pokud se tak skutečně reálně chová, hrozí reálné riziko, že dětem svými nevhodnými řečmi ublíží.

Varování je uděleno za opakované porušení pravidel webu - bod 7a), který dvojsmyslné sexistické narážky nebo řeči směrem k dětem na tomto webu zakazuje. Plyšáček byl navíc již na své nevhodné dvojsmyslné poznámky v minulosti mnohokrát - i neformálně - upozorněn.

Budu rád, pokud se pod tento příspěvek vyjádří víc uživatelů, kterým Plyšáčkovo chování vadí, nebo můžete pro zjednodušení na souhlas s mými slovy lajknout tento příspěvek.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 18):
Marco Freeman, Forst Jan, Gabriel Svoboda, Teenbl, simgiran, Little Hero, Jeremy, Filip, efix, Daniel, Wydra, Silesia, Allein, šmudlík, Damian, Fíla, K3i4L, Jája
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Marco Freeman »

S Plyšáčkem je to těžké. Mnohokrát jsem ho upozorňoval, stejně jako spousta jiných. Pokaždé bylo řečeno, že se polepší, ale žádný viditelný rozdíl se neobjevil. Naopak mám pocit, že se čím dál více "rozjíždí", protože určité věty dnes na chatu byly opravdu velmi přes čáru. Poznámka o roztažení už ani není dvojsmysl, ale jasný a pěkně nechutný jednosmysl.

Co se týče toho, že tvrdí, že dané výše citované věci říká dětem, tak to je o to ještě horší. Jak dnes pronesl Gabriel na chatu, podobné obtěžování dětí sexuálními narážkami je svým způsobem také zneužití dítěte - je možné, že z toho může mít v budoucnu psychické problémy. Přesto se tomuto tvrzení Plyšáček vysmíval.

To je asi vše, co bych k tomu chtěl nyní říct.

S přáním hezkého zbytku týdne,
Marco F.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 4):
Forst Jan, Allein, Damian, K3i4L
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Plyšáček »

Varování beru vážně, omlouvám se za dvojsmysly - ve většině případů samozřejmě nebyly myšleny vážně.

Některé věci jsou i vymyšlené. Nechci se v tom znovu přehrabovat a vše upřesňovat. Promiňte.

Je mi líto, že zde předvádím takovýto obrázek o sobě, když v reálu mě lidé jen chválí a plně mi důvěřují, včetně žákyň.

Vlastně jsem čekal takovouto zpětnou vazbu a jsem za ni vděčný.

Polepším se a podobné chování - nikde, se nebude opakovat. Své fantazie a myšlenky budu více kontrolovat.

Poprvé skutečně cítím reálnou podporu a výchovný vliv od komunity.

Kaszi, jsi nelepší administrátor, jakého si můžeme přát.
Marco, jsem rád, že děláš moderátora a že mi ukazuješ slušný obrázek pedofila.
Jane, fascinuje mě Tvá sbírka mých hlášek a Tvá neskrývaná pravá identita na našem webu.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Slav
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: ...
Příspěvky: 236
Dal: 70 poděkování
Dostal: 72 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Slav »

Neznám Plyšáčka tak jako vy, ale co jsem si zde měl možnost přečíst se mi prostě nelíbí. Člověk by měl vědět, kde je hranice, vědět co si je vhodné dovolit a co je už za hranicí slušnosti. Mluvíme tu o dětech, o našich malých láskách, o nedospělých, nevinných dětech, které milujeme svou duší. Budu rád, když už nic podobného od Plyšáčka ani od nikoho jiného nebudu muset číst, protože mě to uvnitř dělá smutným. Děkuji
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Plyšáček »

Slav píše:Budu rád, když už nic podobného od Plyšáčka ani od nikoho jiného nebudu muset číst...
Ode mne už nic.

Slibuji.

Cítím se hrozně.

Hodně se mi rozsvítilo. Brečím. Promiňte.

:(

A děkuji Vám za pomoc s prozřením.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od fenix »

Taky se mi Plyšáčkovo psaní vůbec nelíbí.

Plyšáčku, opravdu ti to tentokrát můžeme věřit? Kolikrát už jsi psal, že se polepšíš a nebudeš tak psát, ale žádná změna neproběhla.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Kasz »

fenix píše:Plyšáčku, opravdu ti to tentokrát můžeme věřit? Kolikrát už jsi psal, že se polepšíš a nebudeš tak psát, ale žádná změna neproběhla.
Proto už taky dostal varování, což moc často nedáváme.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Jeremy »

Plyšáček píše:Varování beru vážně, omlouvám se za dvojsmysly...
Polepším se a podobné chování - nikde, se nebude opakovat. Své fantazie a myšlenky budu více kontrolovat.

Poprvé skutečně cítím reálnou podporu a výchovný vliv od komunity.

Kaszi, jsi nelepší administrátor, jakého si můžeme přát.
Marco, jsem rád, že děláš moderátora a že mi ukazuješ slušný obrázek pedofila.
Jane, fascinuje mě Tvá sbírka mých hlášek a Tvá neskrývaná pravá identita na našem webu.
Plyšáček píše: Ode mne už nic.
Slibuji.
Cítím se hrozně.
Hodně se mi rozsvítilo. Brečím. Promiňte.
:(
A děkuji Vám za pomoc s prozřením.
Nechcem pôsobiť necitlivo, ale na mňa tento výlev pôsobí podobne úprimne a emocionálne ako nasledovné video
https://www.youtube.com/watch?v=uR0CodnrNAo
Naviac obohatené o nechutné nadbiehanie (napadol ma aj iný výraz...). Ale samozrejme ide iba o môj skromný názor a Plyšákovi prajem všetko dobré.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jeremy za příspěvek:
Filip
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Forst Jan »

Plyšáčku, často se prohlašuješ za pedokrále. A opravdu máš obrovský potenciál svým nadšením pro práci pro komunitu se stát opravdu jedním z nejprospějšnějším členem (ne asi zrovna pedokrál, ale pedoministr určitě) jenže právě teď vše dobré co děláš znehodnocuješ vším špatným co děláš. A můžeš mít sebelepší nápady, třeba i ty nejvznešenější a nejprospějšnější nápady, ale nikdy se jim nedostane patřičné pozornosti, nebudou li prezentovány vhodně a nebo budou prezentovány osobou, se kterou má "posluchač" problém.

Na chatu jsi několikrát psal, že je hlavní co člověk dělá, ne co píše. Tak myslím, že je na čase, abys ukázal že se opravdu změnit chceš, ne jen že píšeš, že se změníš. To napíšeš poprvé, ale žádná snaha u tebe není vidět. Pokud jsi všechny ty zprávy o zlepšení myslel vážně, pak si přiznej, že to sám nezvládáš. Není ostuda požádat o pomoc. Můžeš zkusit odborníky z vnější, a nebo klidně popros někoho, komu věříš tady. Nedovedu si představit nikoho tu, kdo by tě odmítl. Jasně ta změna nebude že dne na den, bude to trochu chtít čas, a možná to bude boj na celý život, ale i člověk který ti chtěl zničit život určitě odhodí svou nenávist, pokud uvidí, že máš snahu.

Vydrž, a vše bude lepší. Nejenz že budeš lepší člověk, budeš i o to cennější odborník, a budeš mít i lepší vliv na ostatní. Prosím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Forst Jan za příspěvky (celkem 2):
Filip, Plyšáček
Děkuji
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Plyšáček »

Jeremy, děkuji, že mi přeješ dobré, ale trapnější příspěvek jsem od Tebe nečetl. Cituješ dlouhé odstavce, které se mi těžko psaly a hodně pro mě znamenají a znehodnocuješ je, což mě bolí. :(



Jane, Tvé odpovědi si vážím. A jsem rád, že jsi z komunity neodešel.

Neznáte Plyšáčka, nevíte (většinou), čím v životě prošel a prochází, kolik odříkání prožil a v kolika situacích obstál.



Dejte mi čas k prokázání vnitřní proměny a pochopíte, že schopnost změny je pro mne pouze o vnitřním rozhodnutí, nikoliv o neschopnosti či nedostatečné vůli.

Omlouvám se. Nechci dále polemizovat. Dělám výpisky. Nechci se zdržovat dohady a tématy, která jisté typy sytí...
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od max1 »

Bolo by odomna nepenkne a pokritecke ti vyčitat niektore komentare s chatu ak berieme že tiež som nepisal prave najvhodnejšie.

Takže sa nepripojim do tejto kampane like.
A dufam že sa budeš snažit miernejšie vyjadrovat na verejnom chate.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Plyšáček nebere varování v úvahu. Opakovaně vypouští na chatu nechutné dvojsmyslné narážky vůči dětem, čímž opakovaně porušuje pravidla. O to stejné se pokouší i na fóru, načež pak tyto zprávy maže a dělá, že se nic nestalo.

Takže tímto mu jako globální moderátor dávám na chat i fórum týdenní BAN, který mu skončí až v sobotu 22. srpna v 0:57 hodin, tedy týden od doby, kdy mu byl trest přidělen. Plyšáček bude přesunut do skupiny Trestná lavice a může tedy odpovídat pouze v této větvi fóra, bude-li mít tu chuť.

Pevně doufám, že mu toto dostatečně pomůže k tomu, aby se pro následující časy ovládal. Nebude-li se po ukončení BANu ovládat, může dostat další BAN, který zároveň může být i (podstatně) delší.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 3):
Allein, Damian, K3i4L
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
fenix

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od fenix »

Tak s tím upravováním příspěvků na fóru mě teda taky štve a to i pokud se nejedná o úchylárny, protože něco napíše, člověk na to reaguje a on si ten původní příspěvek v klidu přepíše.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Kasz »

Plyšáček ode mě dostal varování a přesto pořád psal další nevhodné vtípky a dvojsmysly, takže teď přišel na řadu BAN. Věřím, že týden klidu využije k přemýšlení o sobě a svém chování a že se z toho konečně poučí, i s ohledem na upozornění, které se mu minulý týden dostalo z jeho reálného okolí. Pevně doufám, že po vypršení BANu bude pro komunitu již jen přínosem. Za sebe velmi oceňuji vlákna s fotografiemi, je vidět, že přípravě tamních příspěvků věnuje Plyšáček mnoho energie a že ho to baví. I když někomu může vadit, že vkládá do jednoho příspěvku třeba několik desítek fotografií a přestože uznávám, že je důležitá spíše kvalita než kvantita a že by bohatě stačilo vybrat 10 nejlepších fotografií a na zbytek příadné zájemce odkázat (i to může být pro Plyšáčka zpětná vazba k zamýšlení), vím, že fotografie dokáží přilákat mnoho nováčků i náhodných kolemjdoucích, kteří "jdou po fotkách" - sám jsem ve svých začátcích chodil víc jak rok na Proudlyho stránku pouze kvůli fotografiím, které na webu pravidelně aktualizoval. Proto tuto aktivitu vítám, i jako určitou nabídku alternativy pro ty, kteří by jinak vyhledávali nějaké materialy pochybnějšího charakteru. ČEPEK je v tomto zárukou, že se zde žádné závadné fotografie nenacházejí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 3):
Forst Jan, Damian, K3i4L
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Plyšáček »

Mám mnohé sny, některé z poslední doby se týkají i mého poslání v komunitě. Ani ve snu mě nenapadlo, že takto dočasně dopadnu. Je to pro mne poučení a k zamyšlení.

Plyšáčka, který se navrátí očištěn, nepoznáte. Bohužel mám strach, že se něco nenávratně pokazilo - byť mojí zásluhou, a že již nikdy nebudu takovým nadšencem, jako dosud. Chci se teď více věnovat reálným holčičkám a vědecké práci.

Přátele z ČEPEKu mám rád, řadu "osobních" sporů neberu osobně. Ale nechci si zničit svůj vlastní život nadměrným riskováním. Na můj osud je navázáno tolik dětí, že nemáte představu. Jakákoliv kauza by ublížila tolika rodinám, že se mi chce brečet.
S úctou Plyšáček


pozdrav z vězení a zdroj: www.ebay.tv
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Silesia »

Ahoj nechci se plyšáčka nějak dotknout.

Píše, že v reálném životě o něm nic nevíme. To ale nevíme o více členech fóra. Přesto jsou většinou schopni se podobného psaní vyvarovat. Nepřijde mi takový tip psaní vhodný ani hodný ani k těm dětem ani plyšáčkovi.

Pokud mu to rozsvítilo, k čemuž vyjadřuji otevřeně nedůvěru, bude to jen a jen fajn. A pro komunitu to bude znamenat velký potenciál k rozvoji.

Nikterak neznevažuji Plyšáčkův přínos v některých sekcích, který je ale znevažován jeho příspěvky s dvojsmyslnými narážkami, o kterých i přes upozornění nechtěl diskutovat.

Marcovi Děkuji za zásah.
Naposledy upravil(a) efix dne sobota 15. 8. 2015, 10:22:30, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Kaszovi -> Marcovi ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Silesia za příspěvek:
Forst Jan
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Ahoj, Plyšáčku.

Chtěl bych ti vysvětlit, co mi na tvém chování vadí. Nemyslím si, že jsem úplně netolerantní. A sám někdy dělám, že na chatu určité věci nevidím, dokud to tedy nepřejde již do nějaké formy, která je u mě skutečně za hranou. Od tebe mi vadí jakýkoliv tento dvojsmysl. A to proč?

Děti jsou ještě malé, obzvlášť ty, které jsou ve tvém preferenčním věku. Takto malé děti mnohdy ani nechápou, co je to třeba ironie, natož aby věděly, co jsou to dvojsmysly a sexuální narážky. Takže ano, když holčička řekne sprosté slovo "P*ča" a ty odpovíš: "Jo? Ty něco potřebuješ?", tak je jasné, že se třeba zachichotá, ale sotva ví, co má pod těmito větami vidět.

Představ si, že by před tebou nějaké ženě něco spadlo, ona by tímto způsobem zaklela a ty bys na ni spustil tyto dvě věty. Nevím, jak ženy kolem tebe, ale ženy, které znám já, by se otočily a pleskly ti jednu na tvář.

A to jsou dospělé osoby. Tak co teprv děti. Co až jim bude třináct, čtrnáct, patnáct? Co až budou vzpomínat, jak se k nim učitel choval? Jak na jejich adresu měl neustále nekončící dvojsmysly?

Nebo co až přijde holčička domů a začne ty tvoje dvojsmysly opakovat? Jak to pak vysvětlíš, až se začnou rodiče zajímat? Obzvlášť, když si pak rodiče budou stěžovat u dalších... abys o tuhle tu svou vysněnou práci taky jednoho krásného dne násilně nepřišel.

Na tvých dvojsmyslech mi vadí, že to nejsou jen obyčejné napsané věty na chat, ale že to jsou přepisy skutečných historek a skutečných prasáren řečených dětem. Dávali jsme ti to již tisíckrát najevo. Ty to pořád nechápeš.

Tvrdíš, že ses změnil. (Jéje, nebylo to tady už víckrát, jen tak náhodou?) Jenže asi ne. Kdybys pochopil, že dvojsmysly k dětem jsou špatné, tak bys ty historky s takovou zábavou nevyprávěl na chatu. Protože ono to vtipné není. Ani zdaleka ne.

A jestli ti to vtipné přijde, tak máš skutečně ke změně hodně daleko.

Není třeba odpovídat, jen o tom uvažuj.

Přeji ti poklidný bezstarostný týden,
Marco F.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 7):
Allein, Gabriel Svoboda, Forst Jan, Teenbl, simgiran, Damian, K3i4L
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Plyšáček »

Přátelé i neznámí návštěvníci.
Mám za sebou psychicky náročný týden, plný výčitek a bolesti - někteří to vědí, těm děkuji za podporu.
Je pro mne zarážející, že jsem se poslední dobou projevoval způsobem, který neodpovídá mému založení a který byl v jistých momentech značně nevhodný. Omlouvám se.
Jsem vděčný celému ČEPEKu za zpětnou vazbu a jsem potěšen, že se prokázala jeho sebeuzdravující schopnost.

Nemám potřebu se k tomuto více vyjadřovat. Ponechme na budoucnosti, aby prokázala míru a směr mé proměny a aby třeba i odhalila důvod a smysl mého minulého konání.
Pokusím se nyní opět vrátit k tomu, co jsem zde započal. Smutným zjištěním by pro mne bylo, že jsem zde nikomu nechyběl...
Děkuji za pomoc.
Plyšáček
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Marco Freeman »

S tím závěrem, že jsi nikomu nechyběl, bych přece jen tolik nespěchal. Uživatelů na zdejším fóru je dost a těžko vidět lidem do hlavy. Je fakt, že jsem tvoji nepřítomnost často registroval. A to spíše na fóru, kde mě teda nečekala v nepřečtených příspěvcích vždy "salva" od Plyšáčka v Audio sekci. :) Takový zvláštní nezvyk.

Sám jsem dospěl k názoru, že komunitě můžeš být prospěšný. Víš, že fotkám moc neholduji a už vůbec ne holčičkám, které přidáváš, ale přece jen nejsem GL a je možné, že to někomu pomáhá. (I když mi to někdy nedá, abych si aspoň v duchu "nezapyskoval" když si chci něco přečíst a pořád se mi načítají jen fotky a fotky a pořád to na ně skáče.) Kdyby se lehce zmenšil jejich počet, byl bych za to velmi rád.

Ale oceňuji, že si s fotkami a nejen s nimi dáváš práci, sám vím, co to je sedět nějakou tu hodinu nad fórem či jedním příspěvkem. Oceňuji taktéž výpisky, ke kterým jsem ještě neměl pořádně z nedostatku času možnost se dostat. Mám to v plánu.

Jako všichni ostatní se na lecčem neshodneme. Ty si stejně budeš myslet, že já jsem na svůj věk až moc velký "bručoun" a "mrzout", a já si stejně budu čas od času myslet, že mě někdy rozčiluješ. :) To ale tak nějak k tomu patří. Důležité je, že chci, abys věděl, že i když mi někdy piješ krev, tak si tě vážím - a nejen pro tvou snahu být prospěšný komunitě, ale také jen pro tebe samého. Lidí je třeba si vážit, jinak taky vážně skončíme mrzutí a ubručení.

Pokud jsi skutečně za ten týden prozřel a omezíš své negativní projevy, věřím, že si tě bude vážit lidí čím dál víc. A tak navíc vynikne i práce, co pro komunitu děláš. Rozhodně je lepší, když si tě pamatují jako prospěšného člověka, než někoho, kdo dělá dvojsmysly. Upusť od toho špatného a nech to dobré, ať tě lidem ukáže v lepším světle. Pak možná k více z nich najdeš cestu.

Přeji hodně štěstí do dalších dnů,
Marco F.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 8):
Plyšáček, Teenbl, Forst Jan, Gabriel Svoboda, Silesia, Allein, Damian, K3i4L
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Damian
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 38
Dal: 608 poděkování
Dostal: 130 poděkování

Je tady běžné mluvit ze srandy o tom, jak budeme točit DP?

Nový příspěvek od Damian »

Chtěl bych se zeptat, zda zdejší moderátoři a admini hodnotí jako normální, když se na chatu vesele vtipkuje o tom, jak někdo bude točit dětskou pornografii. Plyšáček mi znechutil celý dnešní večer. :)
Plyšáček → MarkM : Jsem čistokrevný pedofil. Mám to ozkoušené i v praxi. Ty to možná testuješ u pohádek, ne?

Plyšáček → MarkM : O čem jiní pouze sní, to je plyšáčkova denní rutina. :) Shlédnutí několika pohádek mě pouze přesvědčilo o tom, že budu muset chtě nechtě, začít něco pořádného konečně točit. Jsem zhnusen amatérismem v této oblasti. A je mojí povinností s tím něco udělat.

Plyšáček → Gabriel Svoboda : Tam budou šatičky jen na začátku. Pak by už vadily...

Plyšáček → Forst Jan : Ahoj. To jsem Tě už tak moc vzrušil, že musíš jít, jo? :D

(Normální poznámka od Toriho.): Tori → MarkM : jj. stačí když je to úplně obyčejné oblečení. hlavně když se nemusí řešit, jestli se může umazat :)

(A typická odpověď.) Plyšáček → Tori : Od semínka? :D

Plyšáček → MarkM : Bud točit pohádky, co svět dosud neviděl. Byl u mě "znalec", já mu pustil jen "běžnou interakci", v oblečení, a on na to, že nic lepšího v životě neviděl. Takže mám celkem ambice... :)

Plyšáček → Gabriel Svoboda : O bezpečnost a distribuci se bude starat max. Takže jsem v klidu. :)

Plyšáček : Já tedy budu už slušňoučký. Právě, když tu nikdo nedozoruje, nebudu toho zneužívat.
Je mi z toho na nic. Četl jsem, že už mnohokrát dělal binec, ale pořád se s tím nic nedělá, vždyť je to úplný humus. Nejsem snad úplně moralista, ale dělat si srandu z toho, jak točím dětské porno, to je na mě vážně moc.

Asi z ČEPEKu kompletně sbalím kufry... necítím se tady vůbec příjemně. :( Nutno podotknout, že tyhlety řeči mi vadily mnohem víc, než nějaké krátkodobé přestřelky... vážně sranda, opravdu, takhle hrozně jsem se již dlouho nezasmál. :(
Naposledy upravil(a) Kasz dne pondělí 7. 9. 2015, 21:51:31, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přesunuto do vlákna trestů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Damian za příspěvky (celkem 5):
Marco Freeman, Allein, Teenbl, Troper, K3i4L
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti