Archiv pro rubriku: Poradna

Vítejte v Poradně webu www.pedofilie-info.cz. Jsme jedinou anonymní internetovou poradnou v ČR a SR, která se zabývá tématikou pedofilie. Doufáme, že zde najdete odpověď na dotazy týkající se nelehkého života se sexuální deviací. Před položením dotazu se prosím ujistěte, že se v poradně nevyskytuje dotaz stejný nebo podobný. Na dotazy v poradně odpovídají:
MUDr. Antonín Brzek, sexuolog, Sexuologický ústav, Praha
MUDr. Danica Caisová, sexuolog, Ambulancia Faira, Košice
(MUDr. Želmíra Herrová, sexuolog, Psychiatrická nemocnice Havlíčkův Brod)
(Mgr. Milan Duzbaba, psycholog, Psychiatrická nemocnice Havlíčkův Brod)

K odpovědi lékaře může být připojena odpověď vybraných nekriminálních pedofilů, jejímž účelem je doplnit odbornou odpověď lékaře o pohled a poznatky získané vlastní zkušeností s prožíváním odlišné sexuální orientace. Nekriminální pedofilové, kteří odpovídají v Poradně:
Petr Kasz, heterosexuální pedofil
Kuba Myš, homosexuální pedofil
Marco Freeman, homosexuální pedofil

Pokud chcete vložit dotaz, prosíme vyplňte formulář pro vložení dotazu.

Přes domluvenou spolupráci s MUDr. Želmírou Herrovou a Mgr. Milanem Duzbabou dochází v důsledku technické chyby (velmi přísného spamového filtru na straně Psychiatrické nemocnice Havlíčkův Brod) k nedoručování zaslaných dotazů těmto odborníkům. Snažíme se najít způsob, jak tento problém vyřešit.

U veřejných dotazů vede odkaz na naše Fórum, kde mohou své reakce vložit všichni jeho čtenáři.

Počet dotazů, které byly do Poradny doposud zaslány (stav k 14. 4. 2017, 16:58):
Veřejné dotazy: 100
Neveřejné dotazy: 46

Kastrace

Dotaz vložen 11. 4. 2017 23:57 Jsem homosexuální pedofil pravomocně odsouzen za pohlavní zneužívání, v podmínce. Mám nařízenou ambulantní lečbu a užívám antiandrogeny. Je mi 53 let, a pozoruji na sobě vedlejší účinky léčiv (růst prsou, horší jaterní testy, změny nálad, únava).

Rubrika: Poradna | Komentáře nejsou povoleny

Dotaz před objednáním u sexuologa

Dotaz vložen 18. 12. 2016 16:26 Zdravim, delší dobu se přemlouvám do objednání k sexuologovi. Chtěl bych se ale nejprve zeptat na věci na které bych případně navázal v ordinaci. Je pro mě důležité abych po hodině v ordinaci nezjistil, … Celý příspěvek

Rubrika: Poradna | Komentáře nejsou povoleny

Čekám dceru s pedofilem

Dotaz vložen 11. 12. 2016 12:07 Dobrý den, můj přitel je heterosexuální pedofil. Oba se ale moc milujeme a je schopen vztahu i normálního sexu s dospělou osobou. Svoje choutky si vybíjí při masturbaci. Nikdy bych nevěřila, že i po … Celý příspěvek

Rubrika: Poradna | Komentáře nejsou povoleny

Těžký vztah

Dotaz vložen 24. 11. 16:55 Dobrý den, mám přítelkyni , které je 19 let a když jí bylo 10 tak byla znásilněna, nikomu nic neřekla a dusila to v sobě až to její rodiče poznali, bohužel se pachatel už nenašel, … Celý příspěvek

Rubrika: Poradna | Komentáře nejsou povoleny

Odborná pomoc v Olomouci

Dotaz vložen 13. 11. 22:17 Dobrý den, dospěl jsem do stavu, kdy se se svou orientací potřebuji někomu svěřit a říct ono „jsem pedofil“ a tak nějak s někým probrat, kam se v životě vydat a co vlastně dělat (a … Celý příspěvek

Rubrika: Poradna | Komentáře nejsou povoleny

Je vnitřní samota správná?

Dotaz vložen 26. 10. 11:46 Zdravím všechny, je mi 38 let ženatý a 4 děti (které jsem přiženíl) všechno jsou to kluci.Věk 18,17,16 a 13. Líbí se mi chlapci ve věku od 9 do 12 let zkrátka zcela nevyspělí.

Rubrika: Poradna | Komentáře nejsou povoleny

Nejistota v preferenci

Dotaz vložen 24. 9. 2016 10:56 Dobrý den, nevím, jak začít, protože je to pro mě trapná a citlivá záležitost. Jsem chlap po třicítce a nikdy jsem se o téma pedofilie nezajímal.

Rubrika: Poradna | Komentáře nejsou povoleny

Ztracené dětství

Dotaz vložen 16. 9. 2016 23:07 Trápí mě, že jsem prošvihl dětství, nikdy jsem nepoznal otce, neměl jsem přátele a nedokázal jsem se začlenit do žádného kolektivu. Vždy jsem byl ten divný, se kterým se nikdo nechtěl bavit.

Rubrika: Poradna | Komentáře nejsou povoleny

Pocity

Dotaz vložen 14. 9. 2016 v 22:08 Dobrý den, je mi 20 let a jsem gay. Dlouho jsem se se svou orientací nemohl smířit, a dusil jsem to asi 2 roky v sobě do té doby kdy jsem se už z toho … Celý příspěvek

Rubrika: Poradna | Komentáře nejsou povoleny

Jsem pedofil?

Dotaz vložen 24. 8. 22:29 Dobrý den, rád bych se zeptal pokud jsem pedofil, pokud se mi líbí slečny 15-18 v mých 22 letech.

Rubrika: Poradna | Komentáře nejsou povoleny