Nalezeno 5 výsledků hledání

Zpět

od MalejDejv
pondělí 6. 8. 2018, 15:48:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Já a můj příběh

Jak jsem se dostal až sem aneb můj příběh: Ahoj tady DivnejDejv a rád bych se vám svěřil s ním příběhem (myslím že bych o tom mohl snad napsat i knihu :D) sám tomu totiž kolikrát nevěřím. Považoval jsem se za normálního kluka,který sice už dvakrát změnil základní školu ale byl jsem šťastný.Našel jse...
od MalejDejv
pondělí 6. 8. 2018, 22:54:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Já a můj příběh

Ahoj. Vítaj na čepeku. :) Za mreže určite nepatríš a čo sa týka liečby, tak máš možnosť, navštíviť nejakého sexuológa. Na druhú otázku je odpoveď nie, nemohol. Sexuálna preferencia je vrodená. Aspoň to tvrdia odborníci. :) Mám otázku. Dokázal si sa vyrovnať s tými zážitkami čo sa ti stali? V prvé ř...
od MalejDejv
úterý 7. 8. 2018, 22:39:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj lidi tak píši znovu po vydání mého příběhu a dvou nocí bez usnutí které byly plné FlashBacků jsem se rozhodl navštívit psychologa už dnes. jen pro ty co neví co je Flash Back zde je vysvětlení z odborné literatury: flashback Význam: • záblesk minulosti, při kterém se člověk chová tak, jakoby se...
od MalejDejv
pátek 10. 8. 2018, 1:57:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

V prvé radě vám děkuji za to že to tu čtete .Je to pro mě obrovská podpora sice mi napsání příběhu přivodilo i některé komplikace ale o tom později. ČÁST2: CO BYLO POTOM? 1)těsně po styku: Abych mohl popsat co bylo potom tak se chce nechce musím vrátit do prostoru sklepa těsně po řádění maniaka Pana...
od MalejDejv
pátek 10. 8. 2018, 14:38:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj díky za odpověď a podporu.Jak jsem psal před tím jsem měl dívku ale jen z nátlaku ostatních (aby mi daly pokoj) noc jsem k ní necítil ve třídě se mi líbil můj spolužák ale nic jsem tomu nepřikládal.takže jo asi jsem to měl i před tím ale nevnímal jsem to.