Nalezeno 12 výsledků hledání

Zpět

od Honey
čtvrtek 29. 6. 2017, 18:02:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

O mně

Ahoj. Jmenuji se……..Honey. Takový ten hodný strejda od sousedů, ten pán co kouká po vašich dětech, ten co se rád prochází kolem letní řeky, plné rodin s dětmi. Ten co si v obchodě stoupne do té nejdelší fronty, aby se mohl pokochat něčí dcerou. Taky ten co se bude jako jediný smát nesmyslnému vtipu ...
od Little Hero
pondělí 6. 8. 2018, 17:26:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Já a můj příběh

Ahoj, když teď čtu ještě tvůj příběh, tak mě napadlo, že možná opravdu to, že tě přitahují malí chlapci, mohlo být odstartováno tvým zážitkem. Je přece docela běžné, že když je např. někdo šikanovaný, tak časem šikanuje i on, čímž si tak nějak "pro sebe" odčiní to, co se stalo jemu. Oplácí to vlastn...
od Filip
pondělí 6. 8. 2018, 19:26:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj. Vítaj na čepeku. :)
Za mreže určite nepatríš a čo sa týka liečby, tak máš možnosť, navštíviť nejakého sexuológa. Na druhú otázku je odpoveď nie, nemohol. Sexuálna preferencia je vrodená. Aspoň to tvrdia odborníci. :)
Mám otázku. Dokázal si sa vyrovnať s tými zážitkami čo sa ti stali?
od Marco Freeman
úterý 7. 8. 2018, 22:58:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj Dejve, děkuji za sdílení tvého příběhu a i tvých nových poznatků s psychologem. Jsem potěšen, že psycholog ČEPEK zná a pravděpodobně ho ani nevnímá negativně - to je vždycky fajn. I jsem rád, že tvoji samotnou pedofilii vzal v pohodě - ono ani v dnešní době není samozřejmostí, aby každý odborní...
od Honziik
pátek 10. 8. 2018, 13:18:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj Dejve, děkuju, že jsi se námi podělil o svůj příběh. Je to opravdu síla. Nedokážu si představit, že bych si něco takového prožil. Jsem rád, že ti ČEPEK pomohl uvědomit si, kdo vlastně jsi a věřím, že kdykoliv to budeš potřebovat, tak se ti tady dostane podpory. Taky rád slyším, že už se cítíš l...
od Filip
pátek 10. 8. 2018, 20:28:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj. :) Asi to bolo pre teba ťažké a zároveň asi aj do určitej miery oslobudzújúce sa takto verejne a zároeň anonymne zveriť. :) Prepáč, ak moje otázky otvorili v tebe staré rany. :( Snáď rýchlo zmiznú. :) No obličej,vlasy ale nejvíce mě berou když jsou v plavkách nevím proč (či když jsou na fotce ...
od ULICNIK
pátek 10. 8. 2018, 20:49:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj Dejve, už dlouho jsem se na tuhle stránku nepřihlásil, ale tvůj příspěvek mě to donutil udělat. Jsi hodně statečný a obdivuji tě za to, že jsi se takhle svěřil a přeju ti, aby bylo lépe. Návštěva psychologa je určitě super nápad a jsem rád, že ti naslouchá a neodsuzuje za to, kdo zjišťuješ, že ...
od Gabriel Svoboda
pátek 17. 8. 2018, 16:34:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Děkuji ti za tvůj příběh a děkuji ostatním za to, že ti pomáhají a podporují. Já bych napsal dvě obecnější poznámky. Nejprve bych náhodné čtenáře tohoto tématu chtěl upozornit, že většina pedofilů nebyla v dětství zneužívána a z většiny zneužívaných dětí nevyrostou pedofilové. Neplatí častá představ...
od Honda
úterý 9. 10. 2018, 0:03:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: mé utajení

Ahoj. Pokud tě trápí, že musíš svoji orientaci tajit jak před kamarády tak před rodiči, tak zkus najít odvahu a svěřit se s tím . Ale být tebou než to řeknu rodičům svěřil bych se svýmu nejlepšímu kamarádovi nebo někomu komu hodně důvěřuješ. Ale musíš sám vědět co je nejlepší a komu to říct, ale urč...
od Marco Freeman
úterý 9. 10. 2018, 0:14:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: mé utajení

Ahoj Dejve, coming out je vždycky ošemetná věc. V prvé řadě bych ti doporučil uvědomit si, co tě vlastně ke coming outu vede, proč o něm uvažuješ. Z tvého příspěvku chápu, že tobě jde o to mít nějaký "klid", aby si rodiče uvědomili, že od tebe se žádných vnoučat nedočkají. Podle mě je to zrovna tako...
od Mathias8
úterý 9. 10. 2018, 8:33:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nechci rodičům tajit, že jsem pedofil, ale bojím se to ř

To zalezi podla toho akych mas povahovo rodicou. Osobne by som coming out u rodicou nedoporucoval v tom pripade (ak sa chces zdoverit) ak ta este zivia pretoze su tvoji zakonny zastupcovia a mozu ti zneprijemnit zivot napr vodit ta po doktoroch a ak ma rodic doktora nejakeho znameho tak to nebude vo...
od Filip
úterý 9. 10. 2018, 10:10:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nechci rodičům tajit, že jsem pedofil, ale bojím se to ř

Ahoj. :) Coming out je vždy riziko. A nedá sa nikdy 100% povedať ako dopadne. Väčšina coming outov však dopadne dobre. Konečné rozhodnutie je na tebe a ak budeš mať pocit, že je ten správny čas, tak choď do toho. Ideálne je vyhnúť sa slovu pedofil.