Nalezeny 4 výsledky hledání

Zpět

od Miško
pátek 5. 10. 2018, 16:16:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Som šťastný že som objavil takéto stránky

Zdravím vás priatelia ako nový člen týchto veľmi zaujímavých stránok. Pravdepodobne by som tu mal niečo malé o sebe napísať, aby sme sa lepšie spoznali. Nežijem v Československu, som muž, výhradne pedofilne orientovaný a nikdy som nemal sexuálny styk s dospelou ženou. Takmer sa mi to hnusí, predovše...
od Miško
sobota 6. 10. 2018, 16:03:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Som šťastný že som objavil takéto stránky

Premýšľal som či chcem vôbec toto zverejňovať, no nakoniec sa trochu rozpíšem. V mojom živote bolo veľa lások. Ako som písal už vo svojom prvom príspevku, nikdy som nemal dospelú partnerku a nikdy som ani nesúložil s dospelou ženou. Nemám na to dôvod, nemám tú potrebu niečo také robiť. Zamilovaný so...
od Miško
neděle 7. 10. 2018, 18:14:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají? Nie, neskrývam nijako prehnane že mám rád dievčatká. 2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap.  ) ? Nie. 3. Mluvíte s lidmi o pedofilii? (Vím, toto je i samost...
od Miško
středa 24. 10. 2018, 16:36:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Niečo vám napíšem ...

Napíšem pár viet o jednom dievčatku od susedov o ktorej som sa zmienil keď som popisoval bližšie informácie o mňa a o mojich aktuálnych láskach. Býva asi pol kilometra od našej farmy, trávi u nás naozaj veľa času a ja som za to rád. Chodia k nám za zvieratkami, vie že môže prísť kedykoľvek a nikdy n...