Nalezeno 476 výsledků hledání

Zpět

od podivin
neděle 30. 12. 2018, 17:07:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zvláštní dotaz na odborníka (Péťa)

...jak takovýhle chlap může být pedofil, pokud se mu děti a představa něčeho z dětmi doslova hnusí? Nikdy jsem neměl žádný kontakt z dětmi, spíš mě nezajímají. Já ale neřeším děti, právě že mě hodně vzrušují ženy starší kolem 30 - 35 let, to jsem celej bez sebe a pohledem je svlékám. No a co se týč...
od podivin
úterý 1. 1. 2019, 2:29:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jaká poradna? (Zoufalec)

No, ty bys těm místům hlavně vůbec neměl klást důraz, pokud už ji hladíš na zadečku nebo stehnech, rozhodně by to nemělo být nějak více, neměl bys ji hladit proto, aby ses k těm místům dostal. Hmmm, důraz myslím nekladu. Jak jsem psal, vzrušuje mě, když ji hladím kdekoliv a hladím ji snad myslim vš...
od podivin
úterý 1. 1. 2019, 3:40:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozná dotyčný, když si uložím jeho fotku z Facebooku?

Ahoj chtěl bych se zeptat když si z Facebooku stáhnete fotku od někoho jestli to pozná nebo jestli se to nějak doví. Ps: nemyslím screenshot nebo printscreen Jestli Kasz dovolí, tak bych to trošku rozvedl. Prakticky se to týká všech soc. sítí (instagram, twitter, youtube). (1) Pokud jsou obrázky a ...
od podivin
pátek 11. 1. 2019, 0:59:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: DDLG

Ahoj hledám někoho, kdo by byl ochotný pomoct mi porozumět DDLG. Popřípadě i ukázal svět v DDLG. Jsem holka a je mi 16 let. Za každou odpověď budu moc ráda :-) Ahoj Pavlo, přiznám se bez mučení, že jsem netušil, co DDLG je, takže jsem si v rychlosti něco načetl. Podlě mě bys tu mohla mít s DDLG (be...
od podivin
sobota 12. 1. 2019, 1:35:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Je mi z toho zle (Franta)

Problém je ale v tom, že jsem si před 4 lety našel přítelkyni. Zamiloval se, trávil s ní čas a pak se nám narodil syn. A to je ten problém, syn je taky chlapec a vše mi vlastně připomíná můj problém. S ženou dojde k erekci, ale vzrušení není takové, jaké by mělo být. Představa, že spím s dospělým m...
od podivin
sobota 12. 1. 2019, 23:31:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Jo, přesně to říkám, že vy mladší jste na tom trošku líp. Když jste to zjistili tak brzo, tak si to jednak můžete ještě užívat a moc to lidi nebude provokovat, než se nějakým 40+ :) a navíc máte možnost hledat a třeba najít vztah jako (jak pořád říkám) Kasz+Alleinka. Já po 40 už prd najdu :( Ten poh...
od podivin
neděle 13. 1. 2019, 1:33:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: DDLG

Děkuju moc. Takový zájem jsem vůbec nečekala :). Tak budu předpokládat, že víš, že tenhle web je ČEPEK (ČEskoslovenská PEdofilní Komunita), takže tady budou pedofilové. Nevím, co jsi o pedofílii slyšela a co si o tom myslíš, ale většina lidí si myslí, že pedofilové znásilňují malé děti. Když se ale...
od podivin
úterý 15. 1. 2019, 22:33:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Za cely moj zivot som bol zamilovany trikrat. V 14stich do 9 rocnej, v 18 do 11 rocnej a v 24 do 10 rocnej. Už jsem si říkal, že se to stalo jenom mě. Já taky třikrát, v mých 16 letech do vrstevnice z vedlejší třídy, ve svých 33 letech do 18 leté slečny, a teď před 45 do 13 leté. Chcem aby to bolo ...
od podivin
úterý 29. 1. 2019, 23:53:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Príčina pedofílie

Pre toto som presvedčený že moja pedofília je spôsobená nejakou psychickou nevyrovnanosťou alebo nezrelosťou v citovej stránke.Všímam si že odvtedy ako prijímam to že som pedofil sa mi začínajú páčiť mladšie dievčatá.Tým myslím že dlhodobo som vnímal len fyzickú príťažlivosť dievčat v začínajúcej p...
od podivin
čtvrtek 7. 2. 2019, 23:17:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: náhrada za pedo.cz

Blbost, a kde máš třebas ip adresu? ta se odesílá vždy. O IP adresu opravdu nejde, tu server opravdu znát musí, aby mohl s prohlížečem komunikovat. Navíc, IP se dá schovat za TOR. Můžeš mi říct na co je serveru dobrý znát rozlišení tvého monitoru? Co bych s tim server asi dělal? Ano, security je op...
od podivin
úterý 19. 2. 2019, 22:48:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Když život ztratí smysl - Aneb jak se my změnil život

Mám dceru 4.5r... Krásná zdravá šikovná holčička.... Moje štěstíčko... Vím že my neikdo nebude věřit ale... nikdy bych jí nedokázal ublížit... Ahoj Zoufalče, ale jo, já ti věřím. S dcerkou (7let) jsem na tom stejně, ale s manželkou jsem na tom líp. Sice jsme se rozvedli, ale aspoň v klidu a neobviň...
od podivin
pátek 29. 3. 2019, 0:34:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Iné detské ihriská

Jo, to jsou děti. Mám taky pár postřehů. Naše děti to teda na klasickém hřišti baví, ale chce to různé "atrakce", ne jen bežnou houpačku a skluzavku. Dobré je, když je to ještě zkombinované např. s nějakým provazovou prolejzačkou nebo třeba dětskou šplhací stěnou (to je na chvilku zabaví, ...
od podivin
čtvrtek 2. 5. 2019, 19:08:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dokument o zneužívání na internetu "V síti" (crowdfundin

No nevim, mám trochu strach, aby se během natáčení filmu z "predátorů" nestali "pedofilé" a ještě to víc nepodpořilo mánii, že pedofil = znásilňování. Asi by to chtělo se s nima spojit a nějak s nima spolupracovat. Ukázat jim, jaký je rozdíl mezi těmi "predátory" a &quo...
od podivin
pondělí 29. 7. 2019, 17:47:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dagmar.Strykova

Tak nevím, jestli není nejlepší reakce posílat odpověď: Vážený/Vážená, pokud se domníváte, že byl spáchán trestný čin zneužití dítěte podle par. 187 zák. 40/2009, není sice vaší povinností tento trestný čin oznámit na Policii ČR, ale můžete tak učinit. Pokud jste "hodnověrným způsobem" zji...
od podivin
úterý 30. 7. 2019, 9:28:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dagmar.Strykova

Nenapadá mě, co bych k tomu mohl dodávat Myslel jsem ohledně těch mých citací zákona, jestli se to tak píše. Přeci jenom se pohybuješ v tomhle prostředí. Ale jestli myslíš, že to vypadá dobře, tak super. Osobně se domnívám, že jakákoliv snaha dotyčné paní argumentovat a snažit se jí její bludy vyvr...
od podivin
sobota 10. 8. 2019, 23:26:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Michael Jackson - Oxfordska prednaska

Jackson... Jen když vidím jeho jmeno tak se mi otevírá kudla v kapse... Pedofil nepedofil, tohle je jen lidský odpad... Hmm, hudbu od Jacksona můžu jen některou. Leaving Neverland jsem viděl, pokud je pravda, co dělal, tak mi to připadá jako Plyšáček, akorát Jackson to díky penězům a právníkům &quo...
od podivin
pondělí 12. 8. 2019, 21:40:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dvě strany

Rodičovský instinkt je ta nejsilnější věc na světě a kdyby měl někdo tohle udělat mému dítěti, říkám vám že nechcete vědět co bych s ním udělala. To máte naprostou pravdu. Jako otec dcerky (8) a synka (6) mám taky hrůzu, že je někdy zneužije nebo dokonce unese nějaký "predátor", buď na na...
od podivin
neděle 20. 10. 2019, 23:30:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak jste se dostali na Čepek?

Byli jsme na dovolené, zrovna to bylo v době, kdy jsem si začal uvědomovat, že mne přitahují dívenky a že budu asi pedofil, ale ještě jsem si tím nebyl jistý. Dříve, nezávisle na pedofílii, jsem objevil real sex dolls z TPM a silikonu. A tuhle v noci na dovolené jsem se chtěl podívat, jestli, jaké a...
od podivin
neděle 10. 11. 2019, 0:59:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Klipy projektů podobných tomuto v zahraničí

Ahoj, pokud máte zájem, posílám svůj překlad. V hranatých závorkách je to, co jsem slyšel a nejsem si jistý překladem, tak kdyžtak ať to Jirka opraví. Jinak by to snad mělo být dobře. Už dříve jsem si všiml, že jsem nějaký jiný (jinak funguji). Bylo jasné, jak lidé o takových, jako já, přemýšlí: &qu...
od podivin
neděle 10. 11. 2019, 1:22:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Cesta ke vztahu

Mám podobnou zkušenost jako Kuba. Když jsem se oženil a začal žít pravidelným sexuálním životem, moje představy a sexuální fantazie týkající se prepubertálních holčiček tak nějak vyšuměly do ztracena. Tři toky jsem neměl jedinou sexuální myšlenku, ve které by figurovala holčička, ať už skutečná, ne...