Nalezeno 6 výsledků hledání

Zpět

od Lolitovník
neděle 27. 1. 2019, 21:33:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilovo desatero

Ahoj, ako tak čítam to čo napísal Mathias tak musím povedať, že by som sa mohol podpísať pod to čo napísal.Z vlastnej skúsenosti viem, že vyhýbať sa dotykom a nepreukazovať dieťaťu lásku(bez sexuálneho podtextu) je úplná hlúposť a nevedie nikam.Práve dnes sa mi to stalo,tak som sa tešil na stretnuti...
od Lolitovník
úterý 29. 1. 2019, 21:43:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Aký máte zmysle života

Nad touto otázkou si lámem hlavu už veľmi dlho.Otravoval som s ňou už niektorých na čete, ale aj tak sa opäť spýtam nech sa majú možnosť vyjadriť aj iný. Aký máte zmysel života,poprípade čo vás napĺňa?Predpokladám že väčšina sa bude týkať nejakých trvácich hodnôt. Veríte alebo ste presvedčený že živ...
od Lolitovník
úterý 29. 1. 2019, 22:53:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Príčina pedofílie

Asi nie som sám kto sa zamýšľa alebo zamýšľal nad tým prečo je pedofilom.Väčšina názorov je takých že je to vrodené.Nemám dôvod s tým nesúhlasiť ale mám dôvod sa domnievať že u mňa je pedofília inicializovaná psychikou. Nuž dlhodobo som sa vyhýbal citovej stránke vzťahov.Zakladal som ich na reciproc...
od Lolitovník
neděle 17. 2. 2019, 15:53:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vo Francuzsku sex od 13 -stich!

Faktom je, že je ťažké rozhodnúť kedy je dieťa už schopné dať relevantný súhlas na takéto aktivity.Určite to je individuálne ale každopádne si myslím, že čo sa týka takýchto otázok je lepšie hranicu legálneho pohl. styku skôr navýšiť ako znížiť.Je smutné, že vo svete sa robí pravý opak.Dúfam, že nič...
od Lolitovník
pondělí 27. 5. 2019, 18:04:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ak sa zamilujes...

Presne rovnaký pocit mám aj ja keď som zamilovaný. Cítim sa slabý,precitlivelý a ničí ma nemožnosť byť s láskou. Ja sa snažím byť so svojou láskou čo najčastejšie ale už asi pol roka sa mi to nedarí.Keď na ňu myslím tak mi je smutno. Vyrovnávam sa s tým tak, že chodím do prírody a asi už prehnane ča...
od Lolitovník
středa 16. 9. 2020, 11:44:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Uživatel Lolitovník - trestné body a BAN

Ako sa hovorí, každý sa učí z vlastných chýb. Som si vedomý, že som vtedajším aktom minimálne porušil pravidlá ale z danej chyby som sa poučil a už sa nebude opakovať. *p123*