Nalezeno 11 výsledků hledání

Zpět

od podivin
úterý 1. 1. 2019, 4:06:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Můj úvod a představení se

Strašně jsme se skamarádili, máme hodně společných zájmů a je se mnou mnohem radši než se svými vrstevníky, i jeho matka je za to překvapivě ráda, vůbec jí nevadí věkový rozdíl ani to, že se vídáme tak často. Proč sem vlastně píšu? Já jsem se do toho kluka asi zamiloval. Ne proto, že je mu tolik, k...
od Marco Freeman
úterý 1. 1. 2019, 15:48:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Milý Paulie, orientace je různorodá. Není podstatné, do jaké "škatulky" se zařadíš, jestli jsi pedofil nebo nejsi. Důležité je to, abys dokázal svou orientaci zvládat. Ať už mezi tebou a dotyčným chlapcem je vztah jakýkoliv, je důležité, abys nepřekročil hranici. Je pořád ještě dítě, které se nevyzn...
od Filip
úterý 1. 1. 2019, 20:06:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj Paulie86. Vítam ťa na čepeku. K tomu tvojmu problému napíšem asi toto. Niekedy sa stane, že pocítime silné city k osobám, ktoré nás normálne nepriťahujú.
od Silesia
čtvrtek 3. 1. 2019, 7:10:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj, předmě ti k tomu vztahu chci moc pogratulovat. Užívej si ho i Jemu i sobě toho může mnoho dát. Důvodů z jeho strany proč je mu s tebou dobře může být více. Může toužit po mužském vzoru, může hledat odpovědi na otázky co on se sebou a nebo prostě chce jen příjemnou a milou společnost někoho pře...
od Kasz
čtvrtek 3. 1. 2019, 13:38:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Děkuju vám za rady. Určitě mu nechci nijak ublížit, ani nemám snahu ho nějak "dotáhnout do postele", prostě ho mám rád jako člověka a ty city jsou silnější než u kamaráda, a samotnému je mi z toho trapně. Ale on sám se ke mě má a hlásí. Já si toho vážím a jsem za jeho důvěru moc vděčný, ale mám z t...
od Myš
čtvrtek 3. 1. 2019, 23:16:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj Paulie. Asi každý boylover (dobře, alespoň já určitě :) má někdy představ, že zachrání nebo výrazně a pozitivně zasáhne do života nějakému kutíkovi a rozvine se mezi nimi pouto. Krásně se to čte a asociuje to ve mě vzpomínku na blízké přátelství s jedním z chlapcem z dětského domova. Myslím, že...
od Silesia
úterý 8. 1. 2019, 9:41:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

To ie ono. On ti prostě důvěřuje. Taky je pravda že je na pomezí dětství a puberty a buď prostě chce chlapský vzor a v tom se zjeví někdo kdo mu zachrání život tak je jasné že mu je vděčný a zároveň by s ním chtěl řešit to co se s tátou pokud je řeší - holky nebo kluci, střílečka, air soft... cokoli...
od Kasz
úterý 8. 1. 2019, 22:44:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

No, já ti nevím, přemýšlel jsem o tom, ale snad by možná bylo lepší nechat ho tak, aspoň prozatím, a nevrtat do něho. Ať už je to s ním v tomto směru jakkoliv, nepůsobí dojmem, že by ho něco trápilo. Pokud bude chtít, ať mi to radši řekne sám a mezitím si to srovná v hlavě. Je pohoda a klid, tak pr...
od podivin
pátek 11. 1. 2019, 23:49:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

To právě ne, žádný zženštilý metroušek to není, po stránce chování i vzhledu normální kluk. Jak už jsem psal, takhle se chová akorát ke mně (aspoň pokud vím) a jinak je to takový dost rezervovaný typ, co si spíš nechává odstup. Tak on se tak může chovat jen k tobě právě proto, že ví, že je jinej a ...
od Hebeš
čtvrtek 14. 3. 2019, 18:35:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Trestný čin pohlavního zneužití a jeho definice

Článek téma popisuje snad nejlépe, jak je možné. Přesně takový článek na náš web patří. Myslím si, že by to šlo dát na web a odkaz na článek by byl přímo na hlavní stránce vlevo (jako např. následky selhání). Stačí jen napsat adminům :)