Nalezeno 161 výsledků hledání

Zpět

od Fx100d
čtvrtek 28. 7. 2011, 10:11:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Skupiny uživatelů a jejich uživatelská oprávnění

Návštěvníci Návštěvník je uživatel, který na fóru není zaregistrován. Návštěvníci mohou vidět a číst veřejně přístupnou část fóra. Zakládat témata a přispívat mohou pouze do Sekce pro neregistrované. Každý příspěvek musí projít schválením moderátora a ochranou proti spamu. Návštěvníci mohou rovněž ...
od Kuba
neděle 17. 6. 2012, 13:27:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuze k článku: Zpověď toho, co zneužíval – 1 i 2 část

Prostředí má velký vliv. Jestli chceš, můžeš se jej pokusit nějak demokraticky změnit, přesvědčit lidi o svém pohledu. Pokud ale nechceš riskovat ublížení milované, tak nemůžeš pravidla společnosti, v níž žijeme, ignorovat. Jinými slovy, nadávat pořád dokolečka na prostředí/společnost je celkem k ni...
od StrangerByNight
neděle 17. 6. 2012, 14:45:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Navíc, osobně se stejně nejvíc kloním k tomu, přizpůsobit se ostatním lidem, ona ta společnost zase tak hrozná není. A nadávejme si jak chceme, ale ona nedělá vlastně nic jiného, než že se snaží děti chránit a to by mělo být i naší prioritou. Otázkou zůstává, před čím se společnost snaží chránit dě...
od Kuba
neděle 17. 6. 2012, 14:55:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Společnost se snaží děti chránit před tím, aby je kdokoliv vykořisťoval, zneužíval v původním významu, ubližoval jim. Samozřejmě, zákony nejsou dokonalé a činy některých dospělých spadající do výše vyjmenovaných kategorií nepostihnou a naopak postihnou a kriminalizují i některé skutky, které by sami...
od Jednorozec
pondělí 18. 6. 2012, 12:21:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

To ale není o nadávání na společnost, to je bohužel konstatování faktu. :0( Bohužel zákonodárství se značně rozchází s logikou a mnoho jedinců "na plný úvazek" pracuje zcela iracionálně a přitom jim společnost naslouchá (viz snahy rušit naše fóra, či zakládat různé registry). Společnost je totiž tak...
od Kuba
sobota 8. 9. 2012, 18:33:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Téma "Když to i ona chce" z Pedodaktylu

Rozhodl jsem se sem přemístit pár dotazů a mých odpovědí ze sekce Poradna na bývalém Pedodaktylu, protože mi přijde jako docela dobře (a autobiograficky, heh...) napsané a může třeba někomu pomoci: Ahoj,chtěl bych se zeptat,jestli je něco špatného na tom kdybych měl třeba čistě teoreticky 11ti leto...
od Dan
úterý 4. 12. 2012, 18:25:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

I já Kačku zdravím, a obdivuji ji za její odvahu na tento web napsat a zároveň ochotu o této problematice přemýšlet i jinak a dohledávat si kvůli referátu patřičné informace. Je hezké, když mladý člověk nepodlehne automaticky společenskému názoru, ale snaží se, sám si něco zjistit a promyslet. Neřík...
od Kuba
pondělí 11. 2. 2013, 11:31:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zpověď toho, co zneužíval

Tak trochu speciálně pro "piratse" ale nejen pro něj pokračování mých zážitků z vězení... V předchozí části jsem popisoval, jak jsem ve vězení dokázal zprvu najít spoluvězně, kteří mě nešikanovali, když už ne přímo kamarády či „chábry“, jak se za katrem říká. Vazba ani tak nebyla nic příjemného, ale...
od MR_Xguard
pátek 30. 8. 2013, 23:06:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Smí pedofil k dětem?

No,já nevím, jak u vás, ale u mě je to spíš tak, že já jsem ta hračka a dítě je můj majtel. Protože většinou já poslouchám ty děti a ne ony mě.
od Jednorozec
čtvrtek 12. 9. 2013, 22:21:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdyby jste si mohli vybrat

Návštěvník, rozumíme jim většinou jinak prostě proto, že je bereme, v daleko větší míře, jako kamarády sobě rovné, nikoli jako nesvéprávné osoby jak to bývá občas ve zvyku. Děti poznají když jim nasloucháš a dáváš jejich názorům význam.
od Marketa
sobota 2. 11. 2013, 10:02:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdyby jste si mohli vybrat

Pročetla jsem celé vlákno a teď si uvědomuju, jak moje otázka v dotazníku k bc. práci vyzněla... A ač jsem možná někdy čekala nějaké šokující reakce obecně, tak musím říct, že možná právě pedofilie je víc citová než třeba heteroorientace. Taky svého partnera miluju nade vše, ale takhle jako vy o svý...
od Deda
úterý 21. 1. 2014, 14:49:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: otec a dcera

Rád bych ostatní požádal o radu. Než ji vyslovím, napíši napřed něco z dosavadních zkušeností týkajících se mojí dcery... Měl jsem obdobný problém. Svoji pedofilní orientaci jsem si začal uvědomovat okolo mojich 20ti let, ještě jako svobodný. Nicméně jsem se posléze oženil a narodila se nám dcera. ...
od Jednorozec
středa 12. 2. 2014, 17:12:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilný extrémizmus v ČR a jeho odozva na Slovensku (C

Aha takže postrašíme vyhazovem každého kdo by se odvážil říci svůj názor a měl náhodou, na rozdíl od ministra a poslance, i nějakévědomossti o problematice? A co ji rovnou poslat do uranových dolů?
od Deda
pátek 11. 4. 2014, 11:49:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jak šel život a jak probíhaly mé první lásky

Přátelé konečně jsem se odhodlal napsat něco o mém životě pedofila, jak to bylo se mnou a mými láskami od brzkého mládí. Jelikož je to již více, jak 50 let některé věci již nejsou absolutně přesné (hlavně časové údaje) takže je to spíš taková autorská licence. Jinak jádro děje je pravdivé. Nehledej...
od Deda
úterý 15. 4. 2014, 0:02:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak šel život a jak probíhaly mé první lásky

Na žádost několika z vás tedy pokračuji dalším dílem Jak šel život a jak probíhaly mé první lásky II Po návratu z hor život plynul dál. S Lidkou jsme se vídali tak jednou, dvakrát týdně podle času. Lidka by byla nejraději, kdybych u nich byl stále a i já jak jsem jí neviděl několik dnů, jsem byl smu...
od Deda
čtvrtek 17. 4. 2014, 0:35:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak šel život a jak probíhaly mé první lásky

Jak šel život a jak probíhaly mé první lásky III Děvčata odmaturovala, Lucinka šla na vysokou, dcerka se nedostala pro nedostatek místa. Můj dojem je, že měla chudák politicky nespolehlivého otce. Dcerka nastoupila do zaměstnání a s Lucinkou se mohly stýkat pouze o víkendech. Dcerka v práci poznala...
od Myš
čtvrtek 19. 6. 2014, 13:38:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdo je pedofil

Onanuje. A snazi sa najst si partnera s ktorym by sa zblizil citovo aj sexualne. Ako je to u pedofilov? Najde si dieta s ktorym sa zblizi citovo a potom urobi co? Predpokladam, ze sa pokusi o sex, tak ako je to v beznom vztahu. Nehovorim o znasilneni, ale o dobrovolnom sexe so suhlasom dietata. Ped...
od Deda
pátek 20. 6. 2014, 10:29:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Drahý BoBo, na svoji orientaci nejsme pyšní, ale byla nám dána přírodou a tudíž to nebyla naše volba. Píšeš, že naše orientace je zrůdná, s tím nemohu souhlasit. Pedofilie není zrůdnost, je to pouhá sexuální orientace. Zrůdné jsou praktiky, které se za pedofilii pokládají. Pokud někdo zneužije tvoje...
od Silesia
pátek 20. 6. 2014, 12:17:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pedofilie nám byla dána. Nevybrali jsme si ji. Že v dětech, klucích, vidim to co heterosexuál asi ne mě nijak zvlášť neznepokojuje. Co mě však znepokojuje velmi je společenské klima,"" způsob léčby a její dostupnost atp. Nevim kolik noci si za svou láskou proplakal ty, já ty své mam spočítány přesně...
od Kasz
pátek 20. 6. 2014, 19:42:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Mate okolo seba ludi, ktori sa s Vasou pedofiliou zmierili? A pustili by s Vami svoje deti na vylet? A doma Vam budu drzat palce, aby ste odolali? Ano, mám, a není jich zrovna málo. Existuje vobec nejaka seriozna statistika o postoji verejnosti k pedofilii, ked vravite , ze nemam pravdu? Seriózní s...