Nalezeny 4 výsledky hledání

Zpět

od Kasz
sobota 9. 2. 2019, 14:19:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Rozhodnutí administrátorského týmu ohledně Plyšáčka

Rozhodnutí administrátorského týmu ohledně Plyšáčka Již v minulosti zde zazněly otázky, jak bude zde na webu naloženo s Plyšáčkem poté, co byl zadržen. Vyjádřili jsme se tak, že počkáme na výsledek soudních jednání, protože uznáváme presumpci neviny, ačkoliv bylo nanejvýš zřejmé, že Plyšáček nevinn...
od Kasz
úterý 14. 5. 2019, 22:49:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Upgrade fóra dokončen!

Slavnostně oznamuji, že jsme úspěšně dokončili hlavní fázi upgradu fóra. Fórum nyní běží na aktuální verzi 3.2.7. Došlo ke změně PHP z 5.3 na 7.1. Díky tomu bude možné Wordpress aktualizovat na verzi 5.2 (až vyjde česká lokalizace). Na vzhledu fóra a webu tvrdě pracovala Allein (více vám popíše níže...
od Allein
úterý 14. 5. 2019, 23:04:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Upgrade fóra dokončen!

Jak již psal Kasz, fórum proběhlo mnohými změnami. Je fajn, že konečně se nám podařilo fórum aktualizovat a nemusíme tak mít obavy, že by jednoho dne už nemuselo jet vůbec. Sama jsem se podílela hlavně tvorbou designu, který jsem se snažila držet v tradičních barvách ČEPEKu - tedy zelené a takové žl...
od Marco Freeman
úterý 14. 5. 2019, 23:36:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Upgrade fóra dokončen!

Já jsem se postaral hlavně o změny v uspořádání sekcí, které, pro některé zvědavé, raději rozeberu. Asi nejvýraznější změny proběhly v "English section" - která je nyní trochu vstřícnější k zahraničním uživatelům a poskytuje více jednotlivých kategorií, na něž se mohou zaměřit. Anglická se...