Nalezeno 6 výsledků hledání

Zpět

od Tereza
pátek 22. 3. 2019, 17:20:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Příběh oběti pedofila

Jezdila jsem často na prázdniny a na víkendy ke svému strejdovi a tetě. Teta byla hlavní pokrevný příbuzný – pana (budeme mu říkat třeba Josef) Josefa si vzala ve svých 40ti. V té době, co jsem tam jezdila, jim bylo už kolem 55let. Jezdila jsem tam ráda, měli obrovskou chalupu s pejskem, králíky a h...
od Tereza
pátek 22. 3. 2019, 18:59:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Příběh oběti pedofila

Díky moc za tento příběh. Je mi velice líto, že existují lidé, kteří dokáží ublížit dítěti a ještě takovým bezohledným způsobem. Tereze přeji, aby se následky těchto odsouzeníhodných činů co nejvíce eliminovali. Nechť je tento příběh varováním pro ty, kteří si myslí, že sex dětem neublíží a mlčení ...
od Tereza
sobota 23. 3. 2019, 14:44:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

*drag* Je mi nesmierne luto cim ste si musela ako dieta prejst. ... Děkuji vám moc. Stezovani na břicho bylo časté, ale mamka si me nikdy moc jako dítěte nevsimala a i když signálu bylo hodně tak ji to nikdy moc nezajimalo, i když jsem měla byt hlídaná - tak babičky byly.. nevím dodnes, proč jsem m...
od Tereza
sobota 23. 3. 2019, 14:46:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Taky jsem si říkal, že mamince slečny (paní?) Terezy nepřišlo celá léta divné, že si jako malá najednou začala stěžovat na bolesti břicha a k tetě a strejdovi nechtěla jezdit a probrečela celý týden... Snad opravdu neměla jinou možnost hlídání, tak tomuhle nevěnovala pozornost, kdo ví... Nikdy si n...
od Tereza
úterý 26. 3. 2019, 20:48:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Co Tě přimělo k tomu, svěřit se se svým příběhem právě na tomto webu? Vůbec bych se nedivil, kdyby jsi po svých zkušenostech považovala tyto stránky za území nepřítele Víte, já to neberu jako nepřátelské území. Naopak si myslím, že paradoxně tady bych mohla najít pochopení. Myslím si, nebo v to asp...
od Tereza
středa 27. 3. 2019, 21:33:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jen upozorním, že jsou mezi námi i sadisté, kteří dětem také neubliřují. ;D Možná bych používal raději termín násilník. Omlouvám se, dala jsem proto termín do uvozovek, protože jsem nevěděla jak tuto osobnost člověka popsat. Studuji právní obor, a termín ,sadista' používáme teda pro lidi, kteří půs...