Nalezeno 8 výsledků hledání

Zpět

od 301
čtvrtek 20. 6. 2019, 18:36:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co mám dělat s pedofilní orientací?

Tak aby jste měli o situaci větší představ. Moje orientace je na malé holky i chlapečky. Zhruba před 3 měsícema jsem se seznámil přez kamaráda s dítětem . Seznámili jsme se v jídelně u oběda. Začal jsem mít dobrý pocit protože jsme si začli povídat. O tom jak chodí do 3 třídy atd. zhruba dva měsíce ...
od 301
pondělí 12. 8. 2019, 21:53:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dvě strany

Nejdřív ať si na internetu najde informace o této orientaci a pak ať něco píše... no jo no další nouma co netuší která bije v tomto.
od 301
pondělí 16. 9. 2019, 22:58:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Přitahují vás také příbuzné děti?

Ahoj příteli. Tak to já takto nemám.. nikdy mě nepřitahují sourozenci. Já mam mladšího 13 letyho bratrance a nikdy jsem k němu nic necítil. Beru ho jako lidé normálně orientovaní. Sestřenici nemám žádnou. Staršího bratra mám a tím to hasne s příbuznými dětmi.
od 301
čtvrtek 19. 9. 2019, 14:56:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Já a moje úchylka

To mě bude za pár měsícu 18. Já mám výhodu že se mohu skamarádit s dětmi a vyýhodu mam v tom že muj věk není příliš vysokej. Kdyby mi bylo třeba 60 tak je to něco jiného pro to dítě... ale 17 letej mladík si třeba řeknou že jsem kamarád a nikdy by je nenapadlo že je to s mojí orientací jinak.Proto j...
od 301
neděle 12. 1. 2020, 16:34:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Smrt pedofila ve snu (Gregor)

Pedofilii si vubec nevyčítej. Nemůžeš za to. My mame výhodu v tom že jsme dětem prospěšni. Jeden uživatel mi poradil jak se seznámit s jediným krásným dítětem a pred seznámení i po seznámení se mi o tom ditku zdalo asi 5 snů. Dnes se mi zdalo jak me pozvalo na Party. Věř ze je to jen období a prijid...
od 301
sobota 18. 1. 2020, 17:43:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vlastní zkušenosti s vnějším coming outem

Svěřil jsem se jen jednomu jinému pedofilovi, který je pro mě parádní oporou a navzájem si pomáháme. K dalšímu svěření nevidím důvod, přijde mi to jako risk i přes to že bych si rád o tom popovídal. Zvažoval jsem u mámy nad svěřením ale nakonec nic. Pokud bych se někomu jinému svěřil tak nikdy nevím...
od 301
neděle 19. 1. 2020, 14:43:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Do kolika let jste věřili v Ježíška?

Mezi šesti a deseti lety mi to docházelo. Už mi přišlo divné když rodiče mě třeba někam poslali a po návratu jsem měl dárky pod stromečkem a Ježíška jsem nemohl vidět.
od 301
neděle 19. 1. 2020, 14:46:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Do kolika let jste věřili v Ježíška?

A to mi teď nedávno Známej říkal: proč je hladomor v Africe? Proč jsou v Sýrii války? Kdyby pan bůh existoval tak by nic takového nebylo. *lol*

(Nejsem úplný atheista věřím že něco existuje)