Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Nalezeno 6 výsledků hledání

Zpět

od Deda
sobota 2. 8. 2014, 0:37:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak žít s pedofilijí

Drahý Nezbedo děkuji ti za příběh, který jsme prožili skoro všichni nebo alespoň mnozí z nás. Věřím, že zde najdeš poučení a pomoc v nelehkém životě pedofila. Bylo by dobré se zaregistrovat abys mohl do všech sekcí, kde najdeš myslím prospěšné věci. Budeme taky všichni jistě rádi, když se budeš zapo...
od Hebeš
čtvrtek 20. 6. 2019, 13:54:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co mám dělat s pedofilní orientací?

Co myslíš tím "dotkout se dětí"? Myslíš normální přátelský dotyk (třeba pohlazení po hlavě) nebo zneužití? Hlavně musíš mít pevnou vůli a chápat, že zneužívání je špatné. Třeba si najdi příběhy zneužitých na tomto webu nebi jinde na internetu. Pokud ti půjde o dobro dětí, nebudeš na ně mít sexuální ...
od Myš
čtvrtek 20. 6. 2019, 21:48:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co mám dělat s pedofilní orientací?

Z mé zkušenosti je třeba pedofilní orientaci především přijmout, smířit se s ní. Zjištění to nemusí být příjemné, ale není to konec světa. Zajímavé je, že kamarádský vztah s dětmi je třeba ve sportovním oddíle, skautu nebo jiném kroužku žádoucí a i rodiče za něj budou rádi. Když jen tak potkáš nějak...
od Tim
neděle 11. 8. 2019, 15:16:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vyjádření k vyhrožování účastníkům ČEPEKu na Prague Pride 2019

301 píše:
sobota 10. 8. 2019, 23:19:46
A jak psal že by nám udělal to co mi dětem tak to by muselo být mazlení, věnování se, hlazení atd.
Chudák malej... :D Byl by to dokonalý alternativní trest u kterého by trpěl jako zvíře *lol*
od Hebeš
úterý 13. 8. 2019, 9:38:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Michael Jackson - Oxfordska prednaska

Je třeba si uvědomit, že při americkém soudu mají velký vliv na rozsudek soudní poroty obyčejných lidi. A ti jsou snáze podplatitelní.
od Hebeš
sobota 28. 9. 2019, 19:55:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofil v bazénu znásilnil chlapce (Bleskove.cz)

myslíš že když mi neni 18 a mám v tom výhodu tak oslovit dítě třeba na zastávce aby se se mnou bavilo ? Řek bys že je to v poho? Tak jen tak na zastávce asi ne, ale spíš jít na hřiště a děti tě někdy osloví samy. Nebo do nějakého dětského koutku, zábavného parku nebo třeba dělat vedoucího/instrukto...