Nalezeno 6 výsledků hledání

Zpět

od Filip
pátek 23. 8. 2019, 9:58:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moje představení

Ahoj. Vítam ťa na čepeku. *bye*
od Kasz
pondělí 26. 8. 2019, 11:02:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pedofil Petr, ktorý sa zamiloval do 10-ročnej: So svojou láskou plánuje svadbu a deti! (Pluska.sk)

Pedofil Petr, ktorý sa zamiloval do 10-ročnej: So svojou láskou plánuje svadbu a deti! (Pluska.sk) 25. 8. 2019 18:00 Pedofila väčšina ľudí vníma ako človeka, ktorý zneužíva deti. Československá pedofilná komunita, ktorá v posledných mesiacoch dostala aj do verejného povedomia, to však vníma úplne i...
od Hebeš
sobota 21. 9. 2019, 6:53:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Ohavná nenávist proti lidem, kteří nikomu neublížili. Tito manipulativní zlomyslnci své snahy nepříliš odlišné od norimberských rasových zákonů lživě označují za boj o dobro dětí. Ve skutečnosti však chtějí dětem ublížit- vzít jim ty nejlepší učitele a zvýšit počet zneužitých dětí neuvědomnělými ped...
od Daniel
sobota 21. 9. 2019, 18:22:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Čerstvé zážitky z Asie

Jak to máte vy? Líbí se vám drobné byť legální dívky? A asiatky? Ano, líbí se mi dospělé ženy, pokud jsou menší postavy a vypadají na svůj věk mladě. Moje budoucí manželka mne zaujala tím, že byla o hlavu menší než a já, a ač je o něco starší, všichni ji tipují tak o deset let méně než mě. Na asiat...
od Kasz
úterý 24. 9. 2019, 22:55:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Byl bych velice nerad, kdybychom se tady pouštěli do debat typu "Slovensko je již samostatný stát a Vy, Češi, se nám do našeho státu nepleťte." My se nikomu do jeho státu nepleteme. Kdyby existoval SLOPEK (Slovenská pedofilní komunita), tak může mít podobné cíle jako ČEPEK, může mít svoji vlastní st...
od Kasz
středa 25. 9. 2019, 14:45:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Většina pedofilů jsou nešťastní lidé, snaží se neškodit, říká psychoterapeutka (iDnes.cz)

Nora Vlášková: Většina pedofilů jsou nešťastní lidé, snaží se neškodit, říká psychoterapeutka (iDnes.cz) 25. září 2019 10:00 Vystudovala práva, dělala na protimafiánském útvaru, pracovala s nejtěžšími zločinci propuštěnými z vězení. Po narození dětí Nora Vlášková zvolila klidnější kariérní cestu a ...