Nalezeno 5 výsledků hledání

Zpět

od tojejedno
pondělí 18. 3. 2013, 17:41:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: DOTAZNÍK Žanety Bischofové - pouze do PÁTKU 22. března 2

Clovece co to tu meles o trestnim oznameni?Ja osobne jsem ten dotaznik take vyplnil a nektere kolonky mi prisli ponekud "moc osobni",tak sem je vynechal. Ja zastam,vzdy jsem zastaval a budu tak cinit i v budoucnosti-naprostou svobodu slova.Nejsme v totalitnim ci policejnim statecku,takze kdyz vytah...
od tojejedno
úterý 4. 6. 2013, 22:06:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Komentář k finanční podpoře aktivit ČEPEKu

Co se týče původního tématu, částečně souhlasím s hostem. Brát jako aktivitu čepeku, soukromou účast některého člena na kongresu, nepovažuji úplně za šťastné. Bylo by možná na zváženou, nakolik je tato aktivita opravdu aktivitou čepeku. Na druhou stranu, tito lidé přinášejí na web svojí činností spo...
od tojejedno
čtvrtek 5. 9. 2013, 12:20:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

Konečně jsme se dostal k tomu, abych zde napsal i svoje dojmy z pochodu Prague Pride. Na počátku byl strach, strach z neznámého. Jak bude celá akce probíhat? Budou nějaký konflikty s odpůrci, nebo i se samotnými účastníky průvodu? Jak na nás budou účastníci reagovat, když na jejich otázky, ohledně n...
od tojejedno
neděle 23. 3. 2014, 18:39:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dobrý anděl

Dobrým andělem jsem více než rok a půl. Před tím jsem se o podobné projekty také zajímal, ale nic mě neoslovilo tolik, jako Dobrý anděl. Nikde jinde nevidím, komu pomáhám, nikde jinde se nedostanou všechny mé peníze až k těm co je potřebují, bez ztráty jediného haléře. je to úžasný pocit někomu pomá...