Nalezeno 164 výsledků hledání

Zpět

od Kuba
pondělí 30. 7. 2012, 16:57:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Masturbace s ...

LOL, myslel jsem si, že co se týká témat na pedofórech, tak už mě snad nic překvapit nemůže. Ale evidentně může. A když nad tím přemýšlím, asi to bude stejný jako v životě. :) Je možný, že někdo tady takovou zkušenost mít bude. A to i mezi heterosexuálně orientovanými pedofily. Přeci jenom jsme doce...
od Kuba
neděle 12. 8. 2012, 17:24:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Masturbace s ...

Tak mě k tématu napadlo ještě pár věcí... Pro řadu lidí (a tedy i pedofilů) jsou na prvním místě city, blízké pouto k někomu jinému. A jaksi až na základě tohoto citového pouta se začne naplno projevovat erotická přitažlivost. Čili např. girllover hodně času tráví s holčičkou, hraje si s ní a oba se...
od Kuba
pátek 17. 8. 2012, 19:23:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Knížky pro děti

Pokud se ti líbili Děti z Bullerbynu, zkus Ronju, dceru loupežníka a především Madynku (a pokračování Madynka zachránkyně), což jsou také knihy Astrid Lindgrenové. I já jsem je četl až po dvacítce a tyto knížky se mi líbily o mnoho víc než Děti z Bullerbynu a u Madynky jsem si i dost pobrečel. Je to...
od Kuba
úterý 28. 8. 2012, 17:19:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Otázky ohledně ústavní sexuologické léčby

Během dnešního chatování mě napadlo, že se mě řada lidí ptá na podrobnosti ohledně ochranného sexuologického léčení, které momentálně z nařízení soudu již půl roku podstupuji v Praze-Bohnicích, a když těmto lidem odpovím do chatu, odpovědi rychle zapadnou a nedostanou se k nim další, které by také z...
od Kuba
středa 29. 8. 2012, 10:33:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Otázky ohledně ústavní sexuologické léčby

Ano, já jako maturant vytírám. :D Výběr je z několika prací, které jsou vesměs manuální a podřadné. Do pracovní terapie musí pacient začít chodit pravidelně po měsíci v léčbě, povinná je dopolední pracovní terapie ve všední dny od 9-11 hodin, ovšem někdy se i zkracuje kvůli terapeutickým programům n...
od Kuba
sobota 8. 9. 2012, 18:33:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Téma "Když to i ona chce" z Pedodaktylu

Rozhodl jsem se sem přemístit pár dotazů a mých odpovědí ze sekce Poradna na bývalém Pedodaktylu, protože mi přijde jako docela dobře (a autobiograficky, heh...) napsané a může třeba někomu pomoci: Ahoj,chtěl bych se zeptat,jestli je něco špatného na tom kdybych měl třeba čistě teoreticky 11ti leto...
od Kuba
úterý 11. 9. 2012, 16:23:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zpověď o zneužívání, které nebylo zneužíváním

Tak jsem tam napsal reakci (snad není proti nějakým tamním pravidlům zveřejnit email): Ahoj, napsal jsi zajímavý příběh a musím říct, že mě hodně zaujal. K tvé otázce, pokud je to tak, jak píšeš (promiň mi prosím jistou skepsi, internet je plný podvodníků), jsem přesvědčen, že onoho muže jistě potěš...
od Kuba
úterý 11. 9. 2012, 17:00:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Malá princezna (A Little Princess)

Z Pedodaktylu: http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT50zuG1e6fvBEGenNLJ069cTtQrsTw5fYDzaF6hQQDWuHoLU5q&t=1 Přestože pohádky a to ani ty moderní, obecně příliš nemusím, tak tahle se mi líbila. Oddechový film, na který se klidně můžete podívat i se svojí malou princeznou. http://www.csfd.cz/film/...
od Kuba
sobota 22. 9. 2012, 15:35:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Tony - o mně

Tony, tvé příspěvky jsou naprosto excelentní; upřímné, poutavé, skvěle napsané. Jen výjimečně se mi stává, že se mi něco na fóru čte tak dobře a tolik mě upoutá. Navíc vidím, že máme i leccos společného. :-) Děkuji ti i za tvé zmínky o Pedodaktylu. Vždy mě potěší zmínka, že moje předchozí působení n...
od Kuba
sobota 22. 9. 2012, 17:14:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: víkřik do tmy

Nemusíš mít výčitky kvůli tomu, co si představuješ. Představami nikomu neubližuješ. Můžeš své fantazie vnímat jako úplně jiný svět, ve kterém platí jiná pravidla a ve kterém si můžeš dovolit to, co tady ne. I tak mám ale třeba sám pro sebe taková dvě pravidla: - Nepředstavuji si dětmi, se kterými js...
od Kuba
neděle 23. 9. 2012, 15:49:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co vlastne cekate od spolecnosti?

Ze percento zneuziti u pedofilov je take ake je precento znasilneni heterosexualmi.To je vsetko Je to možná už trochu mimo téma, ale zde bych si dovolil oponovat. Zneužití je třeba i dobrovolný vztah dospělého s dítětem, tedy něco, co ve vztahu dospělých lidí není nijak kriminalizováno. Už z toho b...
od Kuba
neděle 23. 9. 2012, 16:05:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: víkřik do tmy

Kubo, jak jsi k tomu dospěl já teda asi malé """ klučíky mezi sebou bezemě ve fantazii mít asi nebudu ale strašně rád bych z nich pro jeho bezpečí vytěsnil Bruna jak říkam je to moje zlatíčko strašně bych rád dělal to co v těch snech ale pak příjde realita a za ní výčitky, že jsem ho využil sobecky...
od Kuba
neděle 23. 9. 2012, 17:19:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Obnovená záloha Pedodaktylu

Pro všechny nostalgiky či zvědavce jsem obnovil zálohu fóra Pedodaktyl s více než 1700 příspěvky. Fórum běží s náhradní grafikou a značná část jeho dřívějších funkcí je zrušena. Obnovená záloha má sloužit pouze ke čtení, prosím nic tam nepiště a nesnažte se registrovat (což by stejně nemělo fungovat...
od Kuba
pondělí 24. 9. 2012, 16:08:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Článek proč do 10 let bude nutné zlegalizovat držení DP

Tak když je tam emotivně popisován hypotetický příklad, že někdo půjde s kamerou (je celkem jedno, jestli v brýlích, mobilu nebo foťáku), náhodou natočí jak někdo znásilňuje dvanáctiletou dívku a za a) bude mu hrozit vyšší trest než násilníkovi a za b) bude muset záznam okamžitě smazat, protože jina...
od Kuba
pondělí 1. 10. 2012, 16:16:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Smí pedofil k dětem?

Myslím si, že je to zhruba tak, jak psal Simgiran. Terapeuti by sice úplně nesouhlasili, ale Silesia je bezúhonný a tak má asi právo na trochu více svobody, než třeba já. Je ale opravdu hrozně důležité nemít postavený život jen na jedné věci, jednom člověku, protože pak když v tom nastanou problémy,...
od Kuba
úterý 2. 10. 2012, 16:57:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Smí pedofil k dětem?

Nebude frustrovaný jedinec odříznutý od toho, co má rád, přece jen nebezpečnější? Když jsem paní Mgr. Hollé kdysi řekl, že nejsem frustrovaný proto, že jsem pedofil a nemůžu plně ukojit své sexuální potřeby, tak mi odpověděla, že je to obrovská chyba a budou muset zařídit, abych frustrovaný byl. :)...
od Kuba
pondělí 15. 10. 2012, 16:13:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: pomoc s liekmi

Ahoj, hodně o mých zkušenostech s Proverou je v tématu chemická kastrace a iné . Moje zkušenosti jsou celkem kladné, ani po více jak půl roce pravidelného užívání v dávce 100mg se u mě neobjevily žádné nesnesitelné vedlejší účinky a nižší chuť na sex a méně sexuálních fantazií, snů a myšlenek považu...
od Kuba
středa 17. 10. 2012, 16:30:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Moje vystoupení (2012)

Tak když už tu tahle sekce je... V únoru jsem se v PL Bohnice účastnil besedy se studenty psychologie z University of New York in Prague, byli z poloviny z ciziny a z ČR. Trvalo to asi dvě hodinky a bylo to celkem fajn, mluvil jsem střídavě česky a anglicky podle toho, komu jsem zrovna odpovídal. :)...
od Kuba
středa 17. 10. 2012, 16:55:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Čůrá na chodníku pětiletý kluk. Přijde k němu policajt a straší ho: „To se tady nesmí. Okamžitě přestaň, nebo ti toho tvýho camfrdlíka uříznu!” Kluk jde dál a za chvíli vidí nad kanálem na bobku holčičku. „Hele, to se nesmí,” křičí na ni, zvedne jí sukýnku, ale pak mávne rukou: „Čůrej dál. U tebe už...
od Kuba
středa 24. 10. 2012, 14:28:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Banování na chatu

Musím napsat, že jsi mi velmi sympatický! Málokdo předestře otázku, proč byl odněkud vyhozen a zároveň si na ni hned sám odpoví několika pádnými důvody. :)