Nalezeno 163 výsledků hledání

Zpět

od Kuba
pátek 2. 11. 2012, 14:46:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jen jsem ji polechtal v rozkroku, odmítl důchodce znásil

Opravdu to jsou otevřená zadní vrátka k tomu, aby pachatelé pohlavního zneužití mohli být souzeni za znásilnění. Ten pedofilní důchodce by se měl odvolávat a odvolávat s tím, že pokud je on souzen za znásilnění, je paragraf o pohlavním zneužití nadbytečný, což je zjevně v rozporu s úmyslem zákonodá...
od Kuba
pátek 2. 11. 2012, 15:07:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Hlas z Polska

Jenže tady jde především o to, že dítě samo sex chtít nebude (ještě se mi nikdy nestalo, že by po mě dítě chtělo samo sex). A já bych ani moc neoperoval s tím, zda to dítě chce či nechce, obzvlášť, pokud se budeme bavit o menších, třeba osmiletých dětech. Ono totiž není těžké dítko lehce zmanipulov...
od Kuba
středa 7. 11. 2012, 16:15:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Jinak není potřeba léčit pacienta ze sexuální deviace (což samozřejmě nejde). Pacient se v léčebně učí se svojí deviací psychicky vyrovnat a také s ní žít tak, aby alespoň neporušoval zákony a morální hodnoty a pokud sám cítí, že by se například měl v některých situacích problém ovládnout, mohou mu...
od Kuba
středa 7. 11. 2012, 16:23:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Regino, odstranění pedofilie ze seznamu nemocí jako předtím homosexualitu sice zní na první pohled krásně, ale je třeba domyslet další důsledky, které by to třeba v ČR mohlo mít: 1) Někdo s pedofilií může mít skutečně problémy a to buď se sebepřijetím nebo s i sebekontrolou. Nyní takový člověk může ...
od Kuba
středa 7. 11. 2012, 16:26:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Krásné holky

Angelo píše:I v dospělých ženách můžeme najít plno krásy a rysů dětskosti. I ony často mívají něco, co vídáváme na dětech. Jsou dospělé, ale přesto nám něčím děti připomínají. Pojďme se o tato kouzla podělit.
Já bych doplnil, že nejen na ženách. Viď Fílo... ;) :D :D :D
od Kuba
středa 7. 11. 2012, 17:04:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chemická kastrace a iné...

Malé aktualizace, hladina testosteronu mi v posledním období mírně vzrostla, stále je ale zhruba čtvrtinová proti normálu. Sperma má už zase normální barvu, mám vyzkoušeno, že mohu i třikrát denně, ale většinu času stále platí, že na to nemám moc chuť. :) Holeně mě v poslední době začaly bolet obě a...
od Kuba
sobota 10. 11. 2012, 8:58:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

I hotntot by to pochopil. 37 je 100? Líbilo je subjektivní pocit... Líbilo hned? Ptal se jich někdo znovu po čase a nebo hned po tom činu? Ten výzkum se týká studentů, takže se jich ptali až po čase, kdy už teoreticky "mohli" mít rozum a s odstupem svou zkušenost posoudit. Ale ono i těch 37 procent...
od Kuba
úterý 13. 11. 2012, 15:50:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moje vystoupení (2012)

Včera jsem ještě s jedním dalším pacientem účinkoval v devadesátiminutové přednášce PhDr. Petra Weisse na filozofické fakultě UK o pedofilii . Byla tam cca stovka studentů, pan Weiss do přednášky vstupoval jen občas a většinu času jsme mluvili my, když jsme se nejprve představovali (asi na čtvrt hod...
od Kuba
úterý 13. 11. 2012, 16:05:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tak na přání Kasze ještě dodatek k přednášce u p. Weisse. Řekl jsem od začátku svůj příběh, tak jak jej znáte z mých článků na webu a příspěvků na fóru, začal jsem od mala, přes problémy v pubertě, po období zneužívání, pozitivní vliv pedofilní komunity, práci na školách v přírodě až po zatčení, věz...
od Kuba
neděle 18. 11. 2012, 15:34:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Má cenu žít?

A teď ještě věcně a administrátorsky: Psal jsem, že pokud budeš dál obviňovat uživatele, dojde k omezení. Protože jsi opět obviňoval uživatele (že na tebe kašleme apod.), první omezení je na bázi mé výzvy: Do zítřka do tohoto vlákna nepiš. Napíšeš-li zde nebo do jiného vlákna dnes nějaký příspěvek,...
od Kuba
neděle 18. 11. 2012, 15:47:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Má cenu žít?

Já to vidím v podobě Leefy. :( Ta má všechno, co chce, a když chci něco já, tak se na mě všichni vykašlete. Už jenom kvůli LeeFě jsem odešel z chatu. :( Leefa rozhodně nemá všechno, co by chtěla. Nikdo nemá. A každý se s tím musí nějak vyrovnat. Pokud se nevyrovná, začne ztrácet i to, co má. Na Lee...
od Kuba
pondělí 19. 11. 2012, 16:34:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuse k článku: Za pedofila som sa nepovažoval

No, taky jsem jako příklad uvedl i podomního obchodníka s předraženými zbytečnými šmejdskými noži. :D
od Kuba
středa 21. 11. 2012, 15:33:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Umlčování v chatu

Jsem to teda psal už i Jirkovi v PM, ale tak ještě tady: Umlčování za vulgarity na chatu mi vadí. A vadilo by mi, i kdyby tam nebylo riziko omylů. V rámci sexuologické léčby jsem byl zpočátku velice kritizován terapeuty, že nemluvím nikdy sprostě, protože to není přirozené. Samotní terapeuti, v někt...
od Kuba
čtvrtek 22. 11. 2012, 15:59:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Z redakčního emailu

Jsem moc rád, že Kasz objevil kouzlo občasných a vkusně použitých vulgarit. :)
od Kuba
pátek 23. 11. 2012, 14:46:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Kuba to napsal hezky a má pravdu, ale jen v momentě, kdy opravdu někdo používá vulgarity vyjímečně. V momentě, kdy si uživatelé udělají jakýsi sport z toho, že provokují admina tím, že schválně používají vulgarity, pak se kaszovi nedivím, že sáhl po technické pomůcce, která mu pomůže to napravit. M...
od Kuba
sobota 24. 11. 2012, 13:40:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Největší sranda je, že kdyby tu byl klid, tak nebudu nijak provokovat, budu psát slušně, budu k tomu nabádat ostatní a ani to slovo "vůl" nepoužiji, protože ho v psaném projevu nepoužívám. Jenže, utiskovat a nechat někoho, aby si na mě a ostatních honil ego taky nenechám.
od Kuba
sobota 24. 11. 2012, 13:52:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

A víte co? Sranda byla, ale teď bych to uklidnil. Třeba si pan dotyčný vezme poučení, že nepatřičné zpřísnění pravidel leckdy vede k uvolnění mravů, místo jejich posílení. Zkusme teď všichni dokázat, co jsme tu provokovali (tedy především já :) ), že se dovedeme chovat inteligentně a konstruktivně a...
od Kuba
úterý 4. 12. 2012, 16:25:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Včera v podvečer jsem na doporučení pana Hollého, ředitele bohnické léčebny, dával kratší (necelá půlhodinka) rozhovor jedné evropské televizi ohledně pedofilie a léčby deviantních sexuálních delikventů . Mluvil jsem o tom, co jsem udělal, jaký vztah jsem měl k dívkám (miloval jsem je, nechtěl jim u...
od Kuba
středa 12. 12. 2012, 15:10:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilie a inteligence

Tak ty studie jsou k smíchu. Ono když by si šel zkoumat většinově orientovanou společnost na základě vzorku vězňů, nepochybně by jsi taky došel k tomu, že průměrné IQ ve společnosti je kolem 75 nebo ještě méně. Prostě, vzorek byl špatný, proto jsou zavádějící i samotné výsledky (i když přiznávám, na...
od Kuba
sobota 5. 1. 2013, 14:58:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nová VIP skupina

Tak já jsem taky pro a pořád si myslím, že zde taková skupina má místo a bude ku prospěchu fóra. Z technického hlediska, ačkoliv samozřejmě bude pod dozorem adminů (jinak to ani na phpBB nejde), tak jsem proto, aby měla skupina svého vedoucího/moderátora z řad svých členů a to proto, že tento člověk...