Nalezeno 164 výsledků hledání

Zpět

od Kuba
neděle 6. 1. 2013, 14:10:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Otázky prezidentským kandidátům (ČR)

Otázka k sexuální výchově určitě super, přidal bych klidně ještě něco ohledně postoje k sexuálním menšinám, jestli by se dalo něco formulovat. A je to určitě zajímavé a pokud to Gabriel skutečně sepíše a pošle, bude mít u mě plus (ostatně pokud by dorazili od prezidentských kandidátů odpovědi, bylo ...
od Kuba
pondělí 14. 1. 2013, 15:59:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mám dotaz

Myslím (doufám :D ), že naději na normální život má i pedofil. A chci to i sám dokázat. :)
od Kuba
středa 16. 1. 2013, 15:31:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mám dotaz

Si tam přidej ještě něco ve smyslu "spokojený a hodnotný život, kterým nebudeš nikomu škodit a bude prospěšný pro lidi, které máš rád"...
od Kuba
sobota 19. 1. 2013, 20:25:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nápady na pedofilní aktivity (jak vystrašit veřejnost) ;

No jinak já mám v sobě už dlouho takový nápad, vzít si na sebe kabát, černé brýle a sednou si po poledni na lavičku před nějakou základní školou s velkým pytlíkem bonbonů v ruce. A prostě tam jen klidně sedět a nic nedělat- Docela by mě zajímalo, jak dlouho by trvalo, než by se začalo něco dít. :D :D
od Kuba
neděle 20. 1. 2013, 1:54:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Terezka - kresba

V léčbě každý týden kreslíme obrázek na nějaké téma, většinou na to kašlu, ale dvakrát jsem si dal záležet. :) První obrázek je na téma "Má láska" http://s6.postimg.org/5qkin3sr5/162nahled.jpg Přímý odkaz: http://s6.postimg.org/3w32rmgcx/162.jpg Druhý na téma "Má rizika". Tohle téma jsem obzvlášť oc...
od Kuba
středa 23. 1. 2013, 10:44:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: detska nahota

Musíš se zaregistrovat ještě jednou na chatu, protože databáze uživatelů chatu a fóra nejsou vzájemně propojené (je teda nutné se na obojím zaregistrovat a na obojím zvlášť se přihlašovat).
od Kuba
čtvrtek 24. 1. 2013, 15:58:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Doporučené odkazy

V pravém sloupci na hlavní straně webu se nyní objevuje část věnovaná doporučeným odkazům. Pokud byste věděly o kvalitních stránkách věnovaným pedofilii, které ve výčtu chybí, můžete zde předložit své návrhy na doplnění.
od Kuba
čtvrtek 24. 1. 2013, 16:33:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Následky selhání

Selhání ve smyslu pohlavního zneužití dítěte je noční můrou mnohých pedofilů. Není se čemu divit, i když vedou řádný život a dovedou se ovládat, uvědomují si, že jedno jediné podlehnutí pokušení obrátí život naruby nejen jim a jejich blízkým, ale i postiženému dítěti a jeho rodinným příslušníkům, p...
od Kuba
čtvrtek 24. 1. 2013, 16:41:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Následky selhání

Myslím, že nejvíc vypovídající je to, že jsem to psal z velké části z vlastních zkušeností a je to text, který bych poslal svému 20ti letému "já", kdybych mohl...
od Kuba
sobota 26. 1. 2013, 14:41:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Odborná pomoc

Odborníci (lékaři, psychologové...) vnímají pedofilii, tedy erotickou náklonnost k dětem, jako nemoc a pedofila tedy jako nemocného a problémy sužovaného člověka, kterému je nutno pomoci. Jelikož je pedofilie vrozená a ani moderní medicína nezná způsob jak ji přeměnit na běžné sexuální zaměření, sp...
od Kuba
sobota 26. 1. 2013, 14:55:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Kdo je pedofil

Pedofil je člověk, kterého eroticky přitahují předpubertální děti či děti na začátku puberty. Pedofilovi se děti líbí podobně, jako „normálním“ lidem dospělí; pociťuje k nim obvykle citovou náklonnost, je schopen se zamilovat se vším co k tomu patří a má opakující se fantazie na sexuální aktivity s...
od Kuba
neděle 27. 1. 2013, 13:32:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: ANKETA: Volba prezidenta ČR - Koho jste volili ve 2. kol

Přijde mi trošku zvláštní na druhou stranu upřednostňovat styl kampaně založené na agresivních výpadech proti oponentovi a lžích. ;)
od Kuba
neděle 27. 1. 2013, 14:42:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Povídka: Terezka

Víte, někteří lidé tvrdí, že jsem nebezpečný. Prý jí ubližuji už tím, že se s ní stýkám, že na ni myslím. Přemítám, zda nemohou mít pravdu. Přeci jen, poslední co bych kdy chtěl, by bylo ublížit jí.

Celý článek
od Kuba
neděle 27. 1. 2013, 16:42:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Změny na webu

Jak jste si už nejspíš všimli, momentálně usilovně pracujeme na přepracování některých částí webu, především se jedná o články. Budeme velice rádi, pokud nám přispějete vlastními postřehy, náměty a názory, aby tyto stránky mohly být co nejlepší a pomoci co nejvíce lidem. Změny budou postupně pokračo...
od Kuba
pondělí 28. 1. 2013, 15:55:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: LS

Tak to je teda vážně dotaz :) LS models vzniknul v Rusku a je pravda že v polovině devadesátých let, byly dokonce v televizi přítomné reklamy, které vyjadřovaly poptávku po dětských fotomodelkách. Nebyla to náhodou Ukrajina? Ostatně první série fotek vznikaly ještě pod názvem Ukrainian Nymphets, te...
od Kuba
sobota 2. 2. 2013, 9:12:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Jakube... Ohledně toho, co o mně píše Filip, je nezbytné vzít v úvahu, že on byl taky v léčbě, byl v nějaké pozici a to co psal do deníku a říkal mi mohlo také být motivováno snahou zalíbit se terapeutům. A kdo ví, třeba čtenáři budou až překvapeni, jako proměnou v dalších částech projde to, jak bu...
od Kuba
čtvrtek 7. 2. 2013, 14:30:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Linka bezpečí: Pozor, pedofilům stačí k seznámení osm mi

A pokud mě k seznámení stačí tři minuty, znamená to, že nejsem pedofil? :'( Ale vážně. On tohle je docela problém a někteří lidé využívají zdánlivé anonymity internetu a na děti jsou skutečně hnusní či třeba dotěrný. Obávám se, že se tohle, pokud se dotyčný s dítětem přímo nesejde a nezneužije ho, s...
od Kuba
sobota 9. 2. 2013, 10:33:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Byl Jaroslav Foglar pedofilem?

Rozhodně je pravda, že mnozí sexuologové hovoří o Foglarovi jako o homosexuálním pedofilovi, mnozí ale také se vztyčeným ukazovákem. Pokud lze tohoto spisovatele považovat za pedofila, lze říct že skutečně nikdy nepochybil a žádnému chlapci neublížil a nebo vše zastřela temnota nad Stínadly? Nejsou...
od Kuba
sobota 9. 2. 2013, 10:38:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sem práce o pedofilii.

Ono těch kvalitních prací asi zase tak moc není. Weiss - Sexuální deviace Weiss - Sexuální zneužívání dětí Kolářský - Jak porozumět sexuálním deviacím Alexa - Žil jsem jako pedofil Žák - Bakalářská a diplomová práce Záleží taky na to, co chceš přesně psát. Pokud ti jde spíš o pohled na "nekriminální...