Nalezeno 163 výsledků hledání

Zpět

od Kuba
pondělí 11. 2. 2013, 9:33:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Byl Jaroslav Foglar pedofilem?

Pedofilii za tím vidět můžeme, ale pochybuji, že děti, pro které jsou jeho knížky určené, tam uvidí něco zvláštního. Děti samozřejmě - naštěstí - nic takového nenapadne. Stejně ale tak, když budeš nějakému konkrétnímu (a třeba úplně cizímu) dítku věnovat spoustu času, budeš si s ním neúnavně hrát, ...
od Kuba
pondělí 11. 2. 2013, 10:23:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Proc je masturbovani pred detmi spatne?

Lidi....Co je to s vama..???? Člověče, co je to s tebou? Kultura a společnost se za posledních 10 000 let vyvinula. Naštěstí. A osobně bych se nechtěl vracet zpátky. Nechtěl bych, abych se musel koukat venku na ulici na někoho, jak masturbuje (a věř, že by mi nebylo moc příjemné ani vidět venku hol...
od Kuba
pondělí 11. 2. 2013, 10:27:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sekcia "Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky"

Mně přijde docela legrační, jak se ty vtipy berou vážně. Vždyť jsou to vtipy... A že sem může přijít nějaký nepedofil a zděsit se, vždyť ty vtipy sem byly převzaty z nepedofilních webů a pochybuji, že by je ve většině případů pedofilové vymýšleli. :D
od Kuba
pondělí 11. 2. 2013, 11:31:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zpověď toho, co zneužíval

Tak trochu speciálně pro "piratse" ale nejen pro něj pokračování mých zážitků z vězení... V předchozí části jsem popisoval, jak jsem ve vězení dokázal zprvu najít spoluvězně, kteří mě nešikanovali, když už ne přímo kamarády či „chábry“, jak se za katrem říká. Vazba ani tak nebyla nic příjemného, ale...
od Kuba
pondělí 11. 2. 2013, 11:36:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sekcia "Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky"

Samozřejmě vím, že je to tvůj dlouhodobý názor. Můj dlouhodobý názor zase je, že pokud bychom odsud měli odstranit všechno, co se potencionálně může někomu nelíbit, museli bychom nakonec smazat celý web. Na jednu stranu ty vtipy sice nejsou nic důležité, osobně se bez nich klidně může odejít, na dru...
od Kuba
pondělí 11. 2. 2013, 11:48:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Omezovani svobody projevu...

Kubo...tak v mem pripade z kriminalu strach mit nebudu,protoze sem si jim prosel.Dokonce sem cetl tvuj pribeh z ruzyne a tam sem byl drive take.Nebylo to za mravnostni tc. ale minimalne vim jak to tam chodi. Pak asi víš, že je "trochu" něco jiného sedět za mravnostní delikt nebo za cokoliv jiného. ...
od Kuba
středa 13. 2. 2013, 15:00:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zpověď toho, co zneužíval

Hlásím, že mi dnes byla soudem přeměněna léčba z ústavní na ambulantní. :)
od Kuba
pátek 15. 2. 2013, 12:22:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Mgr. Ptáček: Tabuizování sexuálních deviací škodí společnost

Velký rozhovor o tématu sexuálních deviací, jejich tabuizování ve společnosti a léčbě těch deviantů, kteří překročili zákony, nám poskytl Mgr. Petr Ptáček, který jako psycholog od roku 2006 působí na sexuologickém oddělení v psychiatrické léčebně Bohnice. Krom toho také působí v Centru krizové inte...
od Kuba
neděle 17. 2. 2013, 21:24:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Otázky ohledně ústavní sexuologické léčby

Je ranní rozcvička povinná? Ano, je pro všechny. I ti, co třeba ze zdravotních důvodů nemohou cvičit (jsou o berlích), musí být při rozcvičce přítomní, i když jen stojí a necvičí. Rozcvička v Bohnicích je opravdu hodna místa, kde se odehrává. Buď nejde vůbec o rozcvičku, ale asi o pětiminutovou pro...
od Kuba
pátek 1. 3. 2013, 0:34:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Prosba o vyplnění dotazníku s tématem pedofilie

Mám vyplněno. :) A chci tě pochválit za to, s jakou energií a snahou ses do toho pustil, myslím, že z toho může vzejít opravdu zajímavá a kvalitní práce. :)
od Kuba
sobota 2. 3. 2013, 20:10:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dětský domov pro děti a pedofily

Tak já jsem dosud od čtenářů slyšel jen to, že ty moje příspěvky o vězení a léčbě jsou tak příšerně depresivní, že už to tady pomalu ani nemohou číst. :D Čili ty recyklované pedooptimistické články od Dana mohou trochu vyvážit situaci. :) Krom toho ale nutno dodat, že ne všechny jeho články jsou tak...
od Kuba
neděle 3. 3. 2013, 21:36:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jock Sturges aneb Přijatelná nádhera pedofilie

V starém časopise Živel (20/2002) jsem nalezl velice zajímavý článek o uměleckém fotografovi Jocku Sturgesovi. Jock Sturges fotil umělecké akty mezi nudisty a hodně se zaměřoval i na děti, což pochopitelně vzbudilo velké kontroverze a Sturges skončil před soudem, čemuž se článek hodně věnuje. Protož...
od Kuba
úterý 5. 3. 2013, 18:26:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dětský domov pro děti a pedofily

Mne se snad zda. A napadlo vas co chudak to dite, ktere ani netusi, jaky je ve skutecnosti zajem o nej z vasi strany? Co bys řekla hypoteticky na to, kdyby se se mnou bavila řekněme třináctiletá holka, která by o mně věděla, že jsem na děti, věděla by, že jsem dřív nějaké zneužil, že jsem byl ve vě...
od Kuba
pátek 15. 3. 2013, 2:09:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Tak s pravdou ven..

No zrovna ve Vatikánu ale nejspíš moc dvanáctiletých slečen nežije. Zkrátka, není to "běžný" stát a tak bych ho nedával za příklad (při troše snahy najdeš lepší). :) Rozhodně ale děkuji Trinitronovi za představení a vítám jej zde na fóru (a ano, ty hrůzu nahánějící články o vězení a léčbě jsou ode m...
od Kuba
sobota 16. 3. 2013, 23:15:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pohádkový příběh

Tuhle silně autobiograficky laděnou pohádku jsem naškrábal rukou za dvě odpoledne v Bohnicích a byl to rozhodně týdenní úkol, na kterém jsem si tam dal záležet nejvíc. Jinak téma nebylo vůbec, že by to muselo být něco autobiografického, já se sám rozhodl to takto pojmout. :)

Pohádkový příběh
od Kuba
úterý 19. 3. 2013, 22:36:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Já

Ahoj, vítej na fóru. :)
od Kuba
sobota 23. 3. 2013, 12:20:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ankety

Udělal jsem si čas a zprovoznil archiv anket, do nějž nyní vede odkaz z konce hlavního menu (v levém sloupci, odkaz do archivu anket je dole v kategorii "Web") Aktuální anketu naleznete vždy pod menu v levém sloupci. Ankety se snažíme postupně přidávat nové a to ideálně tak, aby měly spojitost s akt...
od Kuba
pátek 29. 3. 2013, 12:05:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Trenér fotbalistů se zastřelil kvůli nařčení z pedofilie

Já bych to viděl jako tragédii, i kdyby to obvinění bylo pravdivé (ve smyslu zneužívání dětí). Člověk si zaslouží druhou šanci.
od Kuba
pondělí 8. 4. 2013, 7:51:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zamyšlení ...

Ač nerad, stručně se vyjádřím, neboť se tu často odkazuje na mé "vole" piratsovi. Admini snad všude na světě spravují fóra dlouhodobě, posuzují i na základě předchozích zkušeností, kontextu... Proto i jejich přístup je ke každému individuální, což je v obecné rovině správné. Špatné by to bylo pouze ...
od Kuba
neděle 14. 4. 2013, 11:49:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: ANKETA: Kolikrát byste dali delikventnímu pedofilovi šan

Já hlasovat nebudu, protože podle mě je to velice individuální a byla by chyba to určovat obecně. Na základě povahy a postoje člověka, stejně jako na základě míry jeho pochybení, je třeba každého posuzovat individuálně. Pro někoho může být byť jedna šance zbytečně mnoho, jiný si jich může zasloužit ...