Nalezeno 14 výsledků hledání

Zpět

od StrangerByNight
úterý 29. 5. 2012, 11:52:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuze k článku: Zpověď toho, co zneužíval – 1 i 2 část

Uvedomujete si, ze i Antonin Novak by sem mohl psat o tom, jak zabil toho kluka a jak mu je to ted lito(a po cine skutecne rekl, ze toho lituje, ze to bude litovat cely zivot)? I k nemu by jste byli tak shovivavi jako k Flarnytrylovi nebo-li Kubovi? Kde je ta hranice co jeste dokazete tolerovat a c...
od StrangerByNight
neděle 17. 6. 2012, 14:45:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuze k článku: Zpověď toho, co zneužíval – 1 i 2 část

Navíc, osobně se stejně nejvíc kloním k tomu, přizpůsobit se ostatním lidem, ona ta společnost zase tak hrozná není. A nadávejme si jak chceme, ale ona nedělá vlastně nic jiného, než že se snaží děti chránit a to by mělo být i naší prioritou. Otázkou zůstává, před čím se společnost snaží chránit dě...
od StrangerByNight
čtvrtek 5. 7. 2012, 2:02:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nizozemský soud zakázal organizaci pedofilů

Děláte si legraci, nemůžete zakazovat nějakou organizaci jen proto, že s jejími myšlenkami nesouhlasíte a tvrdit o sobě že jste demokratičtí! Proti myšlence jde bojovat zase jen myšlenkou jinak je to špatně a věc to jen zhoršuje... Demokracie neni anarchie, jiste hranice byt musi. Jde o to, ze sire...
od StrangerByNight
pondělí 8. 10. 2012, 20:50:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co byste řekli na...

Kdyby zákony platily pro všechny stejně, terapeut, který by pacientovi vyhrožoval, že ho nepustí, "dokud si nenajde ženskou", by v léčebně skončil (a nebo by minimálně musel vyměnit bílý plášť za modrý mundúr a oranžovou reflexní vestu :P) a ještě by mohl být rád, pokud by uniknul obvinění ze zneuži...
od StrangerByNight
pondělí 12. 11. 2012, 0:01:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mýty a fakta o sexuálním zneužívání dětí (Šance dětem)

Kdyz chces nekoho manipulovat, ovladat, to se da i jinak nez sexem. Sexuální zneužívání nemusí mít nutně sexuální motiv. Může se jednat i o extrémní formu potřeby tyrana dávat své oběti najevo svoji převahu. Že drtivá většina tyranů upřednostňuje jiné formy útlaku, je mj. i důsledkem toho, že jejic...
od StrangerByNight
úterý 20. 11. 2012, 19:52:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Umlčování v chatu

Tyhle automaty vedou akorát k tomu, že lidi nejdřív začnou místo tvl psát tywoe, v souvislosti s tím se bude blacklist rozrůstat o další a další výrazy a nakonec to skončí tak, že blacklist bude rozsáhlejší než Lisabonská smlouva a všichni budou mít při chatování otevřený google překladač a chatovat...
od StrangerByNight
pondělí 24. 12. 2012, 0:10:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Rozpor mezi fyzickou a duševní přitažlivostí

Zajímalo by mě, jestli je tu mimo mě nějaký další "sexuální schizofrenik", který pociťuje výrazný rozpor mezi tím, ve kterém věku ho dívky/chlapci, resp. ženy/muži přitahují fyzicky a ve kterém duševně. Po duševní stránce mi může být i dospělá žena (a třeba i o 10 let starší) natolik milá, abych si ...
od StrangerByNight
neděle 13. 1. 2013, 2:28:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Koncept odpovědi kandidátům na pozici prezidenta ČR

Obávám se, že případná strana pedofilů by byla natolik vnitřně nejednotná, že by se rozpadla ještě dříve, než by stihla splnit všechny podmínky pro její registraci.
od StrangerByNight
neděle 3. 2. 2013, 19:12:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pětileté děti provozovaly ve školce sex. Vychovatelky sp

Z víry, že každé dítě, které "předčasně" (tj. i ve věku 17 let, 354 dní, 23 hodin, 59 minut, 59 vteřin, 999999999 nanosekund a 5,39105 × 10^35 Planckových jednotek času) přijde do kontaktu s nahotou, sexualitou apod., z toho nutně musí mít doživotní trauma, se pomalu stává náboženství, pro které se ...
od StrangerByNight
středa 15. 1. 2014, 19:42:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moderování fóra (náboženský a jiný off-topic)

Máte pravdu Kasz to stejně přesouvá tak to všechno smažu ale založit subforum pro křesťany není špatný nápad! A ještě lepší nápad by byl podobné subfórum rovnou přesunout teřba na http://www.krestan.cz" onclick="window.open(this.href);return false;. *tired* Kdybych chtěl někde s někým sdílet svůj o...
od StrangerByNight
neděle 29. 4. 2018, 19:30:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Návrat

Ahoj, možná si mě pamatujete z let cca 2012 - 2013, kdy jsem sem chodil pravidelně. Od toho roku 2013 jsem se snažil proti své vrozené sexuální orientaci bojovat..., proto jsem sem nechodil. Přece jenom když vidím, jak moji kolegové vedou plnohodnotný partnerský život, bylo mi líto, že já ho mít nem...
od StrangerByNight
čtvrtek 3. 5. 2018, 0:32:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Takové obecnější zamyšlení po návratu + věk není všechno

Cca v posledních 6 letech, co oficiálně skončila tzv. hospodářská krize, mi přijde, že za nejvyšší ctnost se považuje tzv. zdravý životní styl..., a s tím související jevy toho typu, že dívky a ženy dělají v posilovně všechno proto, aby shodily tuk ve prospěch svalové hmoty... a v důsledku i estroge...
od StrangerByNight
sobota 5. 5. 2018, 0:23:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Takové obecnější zamyšlení po návratu + věk není všechno

Jinak přehnaná fyzická aktivita (mj. běhání, fitness..., vlastně cokoliv, co vyvolává tepovou frekvenci nad 150 % normálního stavu) fakt urychluje stárnutí v obličeji..., nechtějte po mně nějaké vědecké důkazy..., protože ty jsou stejně vždycky poplatné zadání zadavatele..., ale loni jsem byl na Zak...
od StrangerByNight
čtvrtek 24. 5. 2018, 1:43:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Společné vlastnosti lidí s menšinovou sexuální orientací

Nevím, jak to máte vy ostatní..., ale přijde mi, že sexuální orientace vymezuje lidi spíš negativně než pozitivně. V tom smyslu, že ve vztahu k dospělé ženě je pedofil, hebefil nebo efebofil v důsledku toho, že ho přitom neovládá testosteron, více podobný gayovi než heterákovi. Např. v tom smyslu, ž...