Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Nalezeno 31 výsledků hledání

Zpět

od Tony
neděle 12. 8. 2012, 0:13:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tony - o mně

Zde byla přidána upravená a doplněná verze mého příběhu. Ahoj. Jmenuji se Tony a asi jsem pedofil. Už delší dobu na sobě pozoruji, že něco nebude v pořádku, ale až asi před rokem jsem si začal uvědomovat, že bych mohl být pedofil. Bylo to tuším v červnu. Nepamatuju si, jestli jsem přímo zadal do go...
od Tony
neděle 12. 8. 2012, 12:37:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Tony - o mně

Díky za přivítání a za reakce. Škoda, že jsi nenapsal svůj věk. Zamilovat se do 12tileté dívky bude asi jiné, když je člověku patnáct, a nebo když je člověku pětadvacet. Nicméně, jak jsi už jistě zjistil, není to nic neobvyklého a běžně se to pedofilům stává, že se zamilují. Je mi 21. Zamilovat se d...
od Tony
úterý 14. 8. 2012, 18:02:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kick-Ass

A video ukazující, co všechno se Chloe Moretz (Hit Girl) dokázala během pár měsíců naučit. Mimochodem, v civilu jí to sluší víc, než ve filmu:

od Tony
středa 15. 8. 2012, 18:20:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdyby jste si mohli vybrat

Ani já bych neměnil. Pedofilie mi sice hodně komplikuje život, ale zároveň mi dává schopnost vidět a cítit to, co jiní nemůžou. To se dá využít i k něčemu pozitivnímu. Jak by k tomu děti přišly, kdyby na světě nebyli pedofilové vyrovnaní se svou orientací? Žádní učitelé-kamarádi, oblíbení lektoři v ...
od Tony
úterý 4. 9. 2012, 13:58:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vyprávěj

Poměrně kvalitní seriál zobrazující život v Československu od šedesátých let do současnosti (přehlédneme-li nesrovnalosti, jako že stejní herci hrají postupně postavy dvacetileté i čtyřicetileté). V seriálu samozřejmě hrají i děti, a to zejména neuvěřitelně krásná Lucinka, o nic horší Majda a pro BL...
od Tony
úterý 4. 9. 2012, 14:09:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Gympl s (r)učením omezeným

Seriál o gymnáziu bojujícím o přežití, učitelích a studentech. Průměrná ale koukatelná záležitost (znám daleko horší). Zatím se zdá, že více času v seriálu bude věnováno dospělým, ale i tak: https://img.csfd.cz/files/images/film/photos/027/439/27439017_a9a57c.jpg https://img.csfd.cz/files/images/fil...
od Tony
čtvrtek 13. 9. 2012, 15:32:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Tony - o mně

Jak už jsem napsal - je mi 21 let. Jsem nespolečenský introvert, romantik teoretik s nulovými sexuálními zkušenostmi, trochu melancholik se sklony k depresím a stále přemýšlím, co vlastně v životě dělat. V tomto příspěvku bych chtěl uceleně sepsat své dospívání a postupné uvědomnění si své odlišnost...
od Tony
středa 26. 9. 2012, 17:32:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Youtube

Inovace jsou naše budoucnost - moc pěkná... reklama :D

A něco na zamyšlení:

Řešení (nepodvádět!):
http://youtu.be/13oPDODzjOU
od Tony
úterý 2. 10. 2012, 10:44:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Smí pedofil k dětem?

Pedofil by hlavně neměl být kontaktem s dětmi posedlý. Pokud nebude mít žádné jiné koníčky, zájmy, žádné jiné (dospělé) lidi, se kterými by se stýkal, se kterými by si rozuměl, pokud opravdu nebude dělat nic jiného, než vyhledávat kontakt s dětmi, může to vést k nebezpečným situacím. Stejně nebezpeč...
od Tony
čtvrtek 8. 11. 2012, 20:14:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Historie zpráv na chatu

Podle mě by se historie neměla zobrazovat vůbec. Maximálně posledních pár příspěvků, aby se nově příchozí měl čeho chytnout. Když něco píšu, počítám s tím, že můj příspěvek uvidí všichni přítomní, ne ale, že si ho bude moci přečíst kdokoliv, kdo přijde na chat třeba za hodinu a třeba když už tam ani...
od Tony
pátek 9. 11. 2012, 20:05:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Historie zpráv na chatu

Něco je ale i na pohledu druhé strany, kdy by třeba někteří stálí a důvěryhodní členové měli rádi přehled o tom, co se v komunitě děje, i když jsou pár dní pryč. S tím stále nemůžu souhlasit (i když věřím, že někteří "by měli rádi přehled" :D). Přesně k tomu by totiž mělo sloužit fórum. To, že to t...
od Tony
sobota 10. 11. 2012, 9:56:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Už vím, že jsem pedofil

Už vím, že jsem pedofil Jmenuji se Tony a jsem pedofil. V době, kdy píšu tento článek, je mi 21 leta studuji na vysoké škole. Jsem nespolečenský introvert, romantik teoretik s nulovými sexuálními zkušenostmi, trochu melancholik se sklony k depresím a stále přemýšlím, co vlastně v životě dělat. Ve s...
od Tony
sobota 10. 11. 2012, 20:36:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Děti v reklamách

Reklamy na Toffifee: Pokud najdete českou verzi, klidně doplňte: X3XIRYp7tPM Tahle u nás ani neběžela, ale je moc pěkná: 4H3OY14E81I Reklamy IKEA: H07vzR9Zmo0 dIvaVptHWeg video nedostupné oYW3L_cjapI aZx4uGxkaFA iOxyfho2hJY video nedostupné qrTmLUuYSaQ O8gtdBqRe2s Už brzdím, ale IKEA má ještě dvě r...
od Tony
středa 2. 1. 2013, 19:25:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Youtube

Tenhle klip jsem viděl poprvé asi před pěti lety a teď jsem si na něj vzpomněl:

od Tony
pondělí 21. 1. 2013, 20:26:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mám dotaz

regina: Pořád tady píšeš, jak jsou děti mazlivé, jak se jim líbí doteky, jak je sex zdravý. Zkusil ses na to někdy podívat z pohledu toho dítěte? I kdyby tě ten kluk měl opravdu rád, jaká je šance, že se jemu samotnému budou líbit kluci a že si to bude ve svém věku uvědomovat? Ano, možné to je a je ...
od Tony
čtvrtek 24. 1. 2013, 21:33:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dievčatká ako sexsymboly: Lahôdka pre úchylov? (lesk.cas

Tak svůj účel - šokovat - ty fotky splnily, ne? Akorát se "normální" chlapi lekli, že jim něco říkají holčičky, tak to radši hodili na pedofily. :D
od Tony
pondělí 11. 2. 2013, 20:37:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Deprese z dětí?

Možná to někdy přeháníme i s tou opatrností se na dítě vůbec podívat. Třeba jim nemusí pokaždé vadit, že se na ně nějaký divný člověk dívá. Jednou jsem jel vlakem a naproti seděla asi šestiletá holčička. Jak jsem si ji prohlížel, naše pohledy se setkaly. V takové situaci většinou uhnu, ale tenhle po...
od Tony
úterý 19. 2. 2013, 20:45:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Holčičky

Nové holčičky na ArtPics: https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/581317_431040600299410_1985851926_n.jpg Přímý odkaz: https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/581317_431040600299410_1985851926_n.jpg Zdroj: http://www.lafeltrinelli.it/libri/paola-capriolo/l-ordine-cose/9...
od Tony
pondělí 1. 4. 2013, 0:36:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vliv sadismu na osobnost.

Ty otázky ohledně sadismu pěkně popsal Dan v článcích na webu. Třeba ti s tím poradí. Můžu ale přidat pár svých zkušeností, co se týče vztahů s lidmi. Taky jsem se, hlavně v minulosti, choval dost sobecky a hnusně k ostatním. Možná jsem si neuvědomoval, co tím můžu způsobit, ale taky jsem neměl skor...
od Tony
pondělí 15. 4. 2013, 22:50:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Detstvo

Co když třeba pedofil cítí, že jeho dětství nebylo takové, jáké by si představoval, a nutí ho to jakoby v tom dětství setrvávat a snažit se to dohnat? Možná je to ale jen projev pedofilie a ne její příčina, nevím.