Nalezeno 113 výsledků hledání

Zpět

od Dan
pátek 1. 4. 2011, 11:16:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jsem homosexuální pedofil se sklony k sadomasochizmu

Inu tedy, dovolím si vložit ještě jeden článeček o mně, trochu více konkrétní a rozkecávací, ugh, snad až trochu moc dlouhý, ale snažil jsem se své uvažování nejen sdělit, ale rovnou radši i obhájit. Je těch úchylek ve mně docela hodně, že ano? Pro člověka je skoro těžké si v jednu chvíli uvědomova...
od Dan
středa 1. 6. 2011, 13:01:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Je vhodne hlidat dite do 6 let když sem pedo?

Věřím že Kasz tuhle otázku zodpověděl ideálně a podstatné je taky, že ty jsi s tím nyní srovnaný a i dyž tě právě tahle otázka a takový problém napadne, nehrozí, že by ses sám k dítěti nevhodně choval. Možná i právě prot, že si tuhle otázku pokládáš a hledáš na ní odpověď, u všeho co se týče našeho ...
od Dan
pátek 3. 8. 2012, 13:09:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Masturbace s ...

Nedokázal jsem si odpustit, abych zareagoval na tohle téma, které by se dost možná dalo přidružit k pojmu pedo partnerství. Z vlastní zkušenosti i odkoukáváním družení některých párů pedofilů jsem si povšiml tohoto rysy. Při pohybu v komunitě někteří narazí na někoho, kdo je jim názorově, povahově a...
od Dan
pátek 3. 8. 2012, 14:34:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilie v kombinaci s jinymi poruchami

Mohl bych jen podotknout, že někdy trochu cítím větší míru antipatie a předsudků k sadistickým pedofilům, jak v obecném povědomí, tak někdy možné i v pedo komunitě. Ale pokud bychom i shrnuli, co bylo řečeno už výše, o žádné pravděpodobně vrozené dispozici, by se nemělo vyloženě soudit, že zvyšuje n...
od Dan
pátek 3. 8. 2012, 22:50:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilie v kombinaci s jinymi poruchami

pro Kasz: Odpověď na to je spekulativní a možná dokonce jen smyšlená. Nebo vysněná? Nebo se prostě člověk na svoje dispozice dívá raději pozitivní, hledá světlou stránku. Ale třeba i to může vést k pozitivním výsledkům? tedy zaspekuluju: Souhrnně to nazývám takovou teorií, že když člověk nahlédne sk...
od Dan
sobota 4. 8. 2012, 18:49:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pedofilní sadizmus

Je to strašák logicky větší než samotná pedofilie. Někdy i slýcháme, že ten kdo znásilní dítě, není vlastně pouze pedofil, ale má ještě sadistickou složku osobnosti. Někdy to tak může být a někdy to může být předsudek na druhou. Protože lze podle jakékoliv vlastnosti člověka dopředu odsuzovat jeho n...
od Dan
úterý 21. 8. 2012, 10:10:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Je možné si pedofilii vsugerovat?

Ahoj, Tony, podle mě je velmi těžké říct, že něco je nebo není možné. Jak ti napsali kolegové výše, je to zřejmě nepravděpodobné, zřejmě opravdu můžeš věřit jednak tomu, co tě nejvíc sexuálně přitahuje, jednak tomu, že se do holčičky dokážeš zamilovat. Možná by se dalo hledat i jisté vysvětlení, že ...
od Dan
úterý 28. 8. 2012, 12:38:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co vlastne cekate od spolecnosti?

Opravdu, je to docela důležitá otázka, co od společnosti čekat. Vlastně si ji každý z nás může položit sám sobě, protože i my jsme součástí společnosti, i když to nemusíme úplně chtít, utváříme ji svým jednáním, podílíme se na ní. Myslím, že v současnosti je takřka nemožné "nebýt součástí spole...
od Dan
úterý 16. 10. 2012, 20:42:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Štěně bez oušek (Daniel Kubec)

Štěně bez oušek Dovolím si upozornit na jednu velmi zajímavou knižní novinku. Nakladatelství Beletris vydalo prvotinu mnohým z nás dobře známému Danielu Kubecovi, který se ve své novele Štěně bez oušek odvážně pustil do tématu homosexuální pedofilie kombinované se sadismem a s tím, jak se s takovou...
od Dan
středa 24. 10. 2012, 15:34:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Štěně bez oušek

pro Kubu a jeho mamku: Tak můžeš ode mě mamce vyjádřit můj velký dík za přečtení a reakci, o to větší, že z té reakce je vidět vyšší úroveň přemýšlení o textu a vyjadřování, než má celá řada literárních recenzentů! A kdybych se jen krátce vyjádřil. Ono je na té knížce asi i znát, že jsem ji napsal j...
od Dan
pátek 26. 10. 2012, 23:02:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Projekt Solidarita

pro Kasz: Ano máš pravdu. Vcelku považuju taky za přední jaksi získat to právoplatné místo ve společnosti, aspoň do jisté míry vyrovnané, ani nadřazené ani podřadné, a nebýt v pozici vyvrhelů. Ale asi všichni víme, že k dosažení takového postavení se musíme hlasitě ozývat, nebo aspoň vést dialog, a ...
od Dan
pondělí 29. 10. 2012, 18:48:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Štěně bez oušek

A kdyby ještě někdo chtěl něco krátkého počíst, přidávám odkaz na rozhovor, v kterém tak trošku veřejně coming outuju: http://blog.martinus.cz/2012/10/daniel-kubec-pedofilem-budu-i-kdyz-o-tom-nebudu-mluvit
od Dan
pátek 2. 11. 2012, 16:12:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Štěně bez oušek

pro topkapi: Jéé děkuju moc za podporu a plus! Ono nejde zas ani tak o odvahu, možná spíš o pokus, co z toho bude. Nějakou smršť literární kritik ani neočekávám, přec jen se jedná jen o skromnou prvotinu. I když včera jsem na čtení možná trošku zaujal, že by se nějaká recenze v mladé frontě nebo lid...
od Dan
sobota 3. 11. 2012, 14:07:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Hlas z Polska

Ano, i dobrovolná sexuální zkušenost pro dítě může mít zcela zřejmě negativní účinky. A nejde pak zřejmě o to, že bychom mohli vinu svádět na špatně organizované společenské normy, nebo pokrytecké klima, to rozhodnutí, to svolení k sexu je vždy na nás, jako těch starších, vina je tedy pak taky na na...
od Dan
neděle 4. 11. 2012, 19:21:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Hlas z Polska

pro regina: Ano, já mohu veskrz říct, že ta "přirozenost" je můj subjektivní názor a pohled na věc. Je to přirozené pro mě. Můj povrchní pohled na efébský kult v Antice. Chtěl bych žít v Antice, abych mohl svobodně naplnit svou sexualitu? Ani ne, mně by moc nevyhovovalo, kdyby mě ve 12 let...
od Dan
středa 7. 11. 2012, 23:51:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

pro regina: Hele já se jen tak zamyslím. Říkal jsi, že v Polsku by takovýto web nebyl možný. Když si teda našel tenhle web tady, možná tě trochu mohlo i zklamat, žes tu našel názory, které jsou jakoby zpátečnický, přehnaně konzervativní, přizpůsobující se společnosti. Můžou ti tak třeba připadat, al...
od Dan
čtvrtek 8. 11. 2012, 13:45:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

pro regina: Nevím, možná jim Bůh zakázal jíst jablka, aby lidé nenabyli stejné schopnosti poznání jako Bohové, a tedy jaksi ze žárlivosti. Nebo jim nechtěl připustit rozeznávat dobré od špatného, protože nechtěl lidem zbytečně komplikovat život. Tímhle chci spíš říct, že sex, jeho význam pro člověka...
od Dan
pátek 9. 11. 2012, 13:52:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

pro regina: Jak už jsme několikrát zmínili, možná je dost potřeba i akceptace něčeho takového společností jako takovou, aby i na dítě, které se domnívá, že je způsobilé k sexu, nedopadly negativní dopady. Ta akceptace není, nebude, proto ta nutnost se sexuálnímu kontaktu vyhnout. Ale dobře, zas tako...
od Dan
pátek 16. 11. 2012, 23:31:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moje vysvetleni

pro Creepy: Snažím se rozumět tvému postoji, každopádně ti děkuju za tuhle otevřenost - uznání a přemýšlení o tom, že něco kritizuješ (opravdu někdy dost ostře) ale taky vysvětlení proč to kritizuješ. Možná jsem to v dlouhém úseku svého života měl podobně, jako v pár větách popisuješ. Ano, děti - v ...
od Dan
pátek 23. 11. 2012, 11:18:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Možná že celá tahle diskuze okolo reginy měla svůj pozitivní smysl. Každý se tu mohl docela svobodně se svým názorem vyjádřit, myslím, že každý z uživatelů fóra do tohoto žhavého topiku nahlédl, kdokoliv se vcelku mohl přiklonit k názorovému úhlu pohledu reginy. Ale nikdo to neučinil. Naopak tento n...