Nalezeno 148 výsledků hledání

Zpět

od Silesia
pátek 9. 11. 2012, 14:38:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

hledáš studie, kde je zmíněno, že v některých případech (velmi ojedinělých) to újmu dítěti nezpůsobí. Tak způsobí nebo nezpůsobí? A pokud nezpůsobí , proč se trestá? A te případy nejsou take ojediněle. Podle Rinda 37 procent chlapcům líbilo se to. I hotntot by to pochopil. 37 je 100? Líbilo je subj...
od Silesia
pátek 16. 11. 2012, 22:59:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Připravovaný dokumentární film

Článek je na webu,kubovi děkuji
od Silesia
sobota 17. 11. 2012, 21:12:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuse k článku: Jsem boylover a do jisté míry nevím co

Nazdar, máš na neh nejaký kontakt? Celkom ma láka s ním pokecať, teda ak by mu to nevo :) Ahoj Mato Občas jsem na chatu, ale klidně piš soukromou zprávu popodam si rád. jinak klidně napište co vám v článku chybělo co byste chtěli vědět a tak třeba napisu pokračování bude li o něj zájem. Edit to ivm...
od Silesia
neděle 18. 11. 2012, 10:11:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Má cenu žít?

Angelo:kdo tě přehlíží, chceš li se korektně zapojit do diskuse čin,tak. Pokud bylo leefe neco (cokoli) sdělení v době kdys tu nebyl Je jedině dobře že to nesdílí a patří ji za to dík. Nikdo tě nepřehlizi,ale tvůj život Je tvůj život a ty sám si musíš pokud se sám nechceš vydeptat důvody proč žít s...
od Silesia
sobota 19. 1. 2013, 11:37:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mám dotaz

Políbit bruna asi vážně nemůžu, protože by ho to rozhodilo. Říct o sobě mohu komukoliv komu věřím byť s tím rizikem, že mi to nuže značně zkomplikovat život. Představy a masturbace jsou docela fajn je to o dost menší zlo než hyenicke uneseni kluka z ulice pro trochu sexu a co pak..co jeho zničeny ži...
od Silesia
sobota 19. 1. 2013, 15:45:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mám dotaz

Políbit bruna asi vážně nemůžu, ... Mohl bys jedině tehdy, kdyby Bruno sám chtěl... Čili ze své iniciativy ho nemůžeš políbit ne proto, že to někdo zakazuje, ale proto, že ho máš rád a tudíž mu nechceš nějakým svým nepatřičným chováním ublížit. Tohle regina, zdá se, nikdy nepochopí. Zlatíčko by mus...
od Silesia
neděle 20. 1. 2013, 21:41:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mám dotaz

Záleží na pohnutce. Je li pohnutou pro obětí či pusu cokoli jiného než tvé/mé vlastní uspokojení, pak je korektní
Jej učinit, domnívám li se a nasvědčují li tomu objektivní hodnotící mechanismy, že dítěti prospěje víc než jiná forma sdělení.
od Silesia
pondělí 21. 1. 2013, 21:01:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mám dotaz

To je pořád dokola...opravdu doufám, že se k žádnému klukovi nedostanes na víc než 500 m.
To by pak tomu klukovi asi nestačili ani roky péče.
od Silesia
středa 13. 2. 2013, 23:18:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Predstavy

Ahojda Ninjo. nevím zda jsem ten nejlepší kdo by ti měl psát. Neávno viz http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=51&t=889&start=0, jsem řešil dilema obdobného ražení. nemohu ti napsat jestli jsem smířený nebo ne nebo jestli se něco změnilo co já vim. aktualně jsem ve stavu totální...
od Silesia
neděle 17. 2. 2013, 11:18:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sraz

Tak do břeclavi to mají blízko brňáci já o ní nic moc nevím takže zavarime google a uvidíme co vyleze kdy to je trochu problém ale neděle nějaká by snad šla
od Silesia
pondělí 4. 3. 2013, 7:46:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dětský domov pro děti a pedofily

No Mato můžu se přidat? Vězněm Brunika, Mišku,Honzíka a Kubíka a Vendu a je :-)
od Silesia
středa 6. 3. 2013, 23:41:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak by mohla probíhat sexuální výchova na školách?

Přidám svůj postřeh či postoj. Klukům nic netajim, myšleno co se týká jejich těla či puberty. Naopak pokud kluci mají sexuální narážky je fajn rozklicovat co sledují. Získat pozornost? Vidět moji reakci? Machrovat před ostatními? Ziskat informace? Všechno toto mohou být jejich pohnutky. Ta má pak je...
od Silesia
pátek 8. 3. 2013, 20:30:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak by mohla probíhat sexuální výchova na školách?

P123: nejprve dovol, abych vyjádřil, že beres na sebe velkou zodpovědnost za svého kutika. A co bych mu pověděl? Asi následující. Kdyby ses narodil v asii měl bys šikmé oči a žlutou pleť. Kdyby v africe, měl bys černou pleť. A protože ses narodil v čechách máš pleť bílou. Ani v jednom případě by sis...
od Silesia
pondělí 18. 3. 2013, 19:36:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: DOTAZNÍK Žanety Bischofové - pouze do PÁTKU 22. března 2

Otazka: Muze pro me vyplneni anonymniho dotazniku,doporuceneho timto forem-muze pro me mit neprijemne zakonceni? Pokud v něm napíšeš např. že zneužíváš dítě, tak může. Woooow...tak proc je anonymni? A nebylo by fer pro ostatni napsat upozorneni,ze pripadne SPATNA odpoved jim muze privodit trestni s...
od Silesia
středa 20. 3. 2013, 16:48:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Radim Uzel o zkazenosti dnesni mladeze

Nebudu a nechci souhlasit. Je spousty nádherně vychovanych dětí o než se ani pubertou nic nezmění. Zazlobi? Vyzkouší reakce dospělych? Diskutují? No a? Kdy jindy a kde jinde se to mají naučit.
Presto, výchova a působení rodičů i okolí jim dalo takové správné informace, že jsou v klidu a jsou SKVĚLÍ.
od Silesia
sobota 23. 3. 2013, 14:55:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stále ten stejný problém se kterým jsem přišel :(

Ahoj Deny 100% jistota. Ta se získává těžko. Sám jsi mi psal že i v tom byli nějaké posuny. To že tě přitahují víc kluci na fotkach může být způsobené třeba tím, že na nich nemusí být oblečení, jsou oblečení vyzivavjeji než v reálu a třeba taky tím, že jsi ještě v reálu nemusel potkat miláčka do kte...
od Silesia
pondělí 1. 4. 2013, 22:25:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Iny clovek

Ahojte tak tedy za sebe: - mladému muži přeji aby našel ve svém životě rozvážnost. - rád se s ním podělím o jakou koli životní zkušenost (moc jich není) - jsem ochotný a věřím, že i schopný vyslechnout jeho názor i volání o pomoc, bude li schopen je zformulovat do nějakého sdělení, které by napovída...
od Silesia
úterý 7. 5. 2013, 22:21:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moj pribeh na etapi

Kubo já to sice v obecné rovině chápu, také rozumím tomu, že být s dětmi není pro každého, nicméně to pašalizování mě štve... to se tam vážně nikdy nikdo nezamyslel nad tím, že to někdy může být i prospěšné.
od Silesia
středa 8. 5. 2013, 10:13:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moj pribeh na etapi

neměl by si to idealizovat, svět není krásný a barevný. Tobě vzhledem k oreintci jeho ranná puberta nevadí, přesto může přijít den kdy bude jiný mladší.... A navíc dokud mu není 18. stále mají jeho rodiče dost pák na to, aby vám oběma život znepříjemňovali. A pak stále ti budpu předhazovat, že se mu...
od Silesia
sobota 18. 5. 2013, 21:06:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Díky léčbě konečně vím, jak moc jsem nebezpečný

Kubo tys mi dal... hm sarkasmus,ironie. ...Tak co kdyby dokonalé entity došly sem a pronesly nějaká smysluplná slova ono by to třeba NĚKOMU bodlo! A co kdyby dokonalé ENTITY kromě hašení prů***ů udělali něco pro to by k nim nedocházelo. (a tím nemyslím pozabíjet pedofili pdole nějakého blíže neurčen...