Nalezeno 6 výsledků hledání

Zpět

od korn
pondělí 1. 10. 2012, 20:35:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CZ tracker

Dá sa tam registrovať jedine cez irc tam možeš požiadať moderátorov o pozvanku ale budeš sa moseť naučiť pravidla :D " Na tomto kanale mohou neregistrovani pozadat moderatory o otazky z pravidel a FAQ trackeru, po jejich spravnem zodpovezeni budou moci ziskat pozvanky" http://tracker.cztorrent.net/i...
od korn
pondělí 1. 4. 2013, 20:49:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Iny clovek

Ahojte niekedy je to tu trochu zvláštne,dosť ludí tu piše že chce pomáhať iným,ale keď sem niekto
napíše tak sa mu dostanu len urážky a zosmiešňovanie.Podľa mňa keď niekto sem napíše niečo nevhodne alebo niečo čo sa vám nepáči,tak by sa ho malo skor upozorniť a nie sa k nemu takto správať.
od korn
pondělí 3. 6. 2013, 20:43:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Úvaha: Co mají společného pedofilové a cikáni?

Ahoj nemislím že porovnávať cigáňov a pedofilov je zrovna to pravé,aj ked je pravda že cigáňov ludia nemajú moc v obľube.Podľa mojho názoru každy cigáň može žiť normálny život stači aby sa vedel správať ako normálny človek Ja som cigáň aj ked som nikdy nežil nejakom ghete tak som nemal problem sa za...
od korn
středa 19. 6. 2013, 20:25:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

P. Weiss: Deviace v objektu pedofilie

Ak to tu niekde už je tak sa ospravedlňujem .
od korn
sobota 7. 9. 2013, 23:03:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Rádio Slovensko - Radiožurnál, 23.8.2013 12:00 hod.

No ja niesom moc presvedčený že je to pochod sexuálnych menšín ale práve pochod LGBT
http://sk.wikipedia.org/wiki/D%C3%BAhov%C3%BD_PRIDE_Bratislava
od korn
úterý 21. 7. 2015, 19:01:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Názory na DP

Ahoj ja osobne nevidim hned vo vsetkom len rasismus ide mi len o to aby sa nehadzali vsetci cigani do jedneho vreca tak isto ako aj pedofily nie niesu len zakerny znasilnovaci a zabijaci deti.Viem ze kazdemu biju do oci ciganske osady tak isto aj mne a malo by sa stim nieco uz konecnecne spravit a n...