Nalezeno 9 výsledků hledání

Zpět

od haizi
pondělí 12. 11. 2012, 0:30:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jack McClellan

Áno bol v "The Steve Wilkos Show." A naozaj sa k nemu správali veľmi zle. Moderátor Steve Wilkos mu krátko po začiatku zobral stoličku a povedal mu, že si na nej nezaslúži sedieť. Moderátor takmer celý čas do neho kričal, tváril sa, akoby ho išiel udrieť, dokonca mu aj povedal, že najradšej by ho ud...
od haizi
pondělí 12. 11. 2012, 22:49:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Legálnosť sexu so zvieratami

http://en.wikipedia.org/wiki/Zoophilia_and_the_law" onclick="window.open(this.href);return false; Nechcem byť druhý regina a propagovať zlegalizovanie sexu s deťmi, ale tomuto nerozumiem. Prečo v niektorých štátoch európskej únie je sex so zvieratami legálny? (Dánsko, Fínsko, Maďarsko, Nemecko, Švéd...
od haizi
pondělí 25. 3. 2013, 23:03:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Internet: Ako ochrániť deti pred pedofilmi!? (Joj.sk)

Keby to aj tak niekto chcel tak som to nahral sem

CODE: Vybrat vše

http://ulozto.cz/xS8bws2/jojplus-2-131006-0046-h264-540-mp4
od haizi
středa 27. 3. 2013, 20:10:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: ČRo Plus, 27.3.2013, 18:10: ZAOSTŘENO - Pedofilie

Ja som to nahral celé (okrem asi jednej vety úplne na začiatku)
Len neviem či má nejaký zmysel to sem dávať, keď bude záznam v archíve
Ale keby niekto nemohol vydržať :D
http://uloz.to/xWk8kpG/zaostreno-mp3" onclick="window.open(this.href);return false;
od haizi
sobota 13. 7. 2013, 23:56:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Audio: Living with pedophilia

I was bored tonight, so I have written it down :D Now, before we introduce the next report, let's get something straight about terminology. In the popular press, the terms "child molester" and "pedophile" are often used interchangeably. That can be misleading. A "child molester" is someone who has s...
od haizi
čtvrtek 17. 7. 2014, 1:10:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Niečo o mne

Zdravím všetkých, mnoho z vás ma nepozná, na fórum som prispieval málo, ale čítam všetky nové príspevky každý deň, no som EXTRÉMNE introvertný typ, či už v reálnom živote, alebo v internetovom :) Ale myslím, že teraz je tá správna chvíľa, aby som aj ja niečo o sebe napísal... Na úvod, mám 17 rokov, ...
od haizi
čtvrtek 17. 7. 2014, 14:42:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Niečo o mne

Všetkým veľmi pekne ďakujem za odpovede. :) Keď znova čítam, čo som napísal, myslím, že by som teraz pár vecí napísal inak, niektoré veci sú možno prehnané. Napríklad, napísal som - "Neviem si predstaviť život bez drog." Viem, len by som musel mať motiváciu. A mám pocit, že aj vďaka vám ju pomaly zí...
od haizi
středa 26. 8. 2015, 21:43:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Would things improve for pedophiles when USA if no longe

Well, I know quite a lot about China and Chinese people from first-hand experience, I do even speak Mandarin :) . But I'm not really interested in politics, so I can't give you a decent answer. But I feel, based on my experience, that they are generally NOT suspicious of adults who hang out with (ev...
od haizi
středa 13. 6. 2018, 20:03:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vlastní zkušenosti s vnějším coming outem

Zatiaľ nikto? Dobre, tak skúsim ja. Svěřili jste se rodičům či sourozencům? Matke. Svěřili jste se partnerovi či vlastním dětem? Nemám. Svěřili jste se dětem ve svém okolí? Určite nie. Načo? Komu jinému jste se svěřili? Kamarátom, kamarátkam, dokopy asi 5 ľudí. Co vás k tomu vedlo? Matke alkohol (so...