Nalezeno 5 výsledků hledání

Zpět

od Jednorozec
úterý 19. 3. 2013, 10:03:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stále ten stejný problém se kterým jsem přišel :(

No i ten sexuolog ti to neřekne takhle jednoznačně a dokonce ani měření reakce na penisu není na 100%... Moje rada je stále ta samá, až najdeš někoho u koho prostě najednou budeš vědět, že je to nejkrásnější stvoření na světě a chceš být stále s ním, toužit po fyzickém kontaktu, tak pak to budeš věd...
od Silesia
sobota 23. 3. 2013, 14:55:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stále ten stejný problém se kterým jsem přišel :(

Ahoj Deny 100% jistota. Ta se získává těžko. Sám jsi mi psal že i v tom byli nějaké posuny. To že tě přitahují víc kluci na fotkach může být způsobené třeba tím, že na nich nemusí být oblečení, jsou oblečení vyzivavjeji než v reálu a třeba taky tím, že jsi ještě v reálu nemusel potkat miláčka do kte...
od Gabriel Svoboda
středa 29. 5. 2013, 21:10:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Justice má v plánu přitvrdit: Posvítí si na úchyly

Přišla odpověď. *good* Dobrý den, s tímto zákonem mám i já problém a s vašimi názory se zcela ztotožňuji. Bohužel díky médiím se ve společnosti vytváří atmosféra, která společnost vysloveně popiuzuje proti všem projevům, byť i nezávadným, naznačujícím pedofilii. Rozhodně souhlasím s tím, že je lepší...
od Gabriel Svoboda
středa 5. 2. 2014, 18:47:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tak ty navrhované změny jsou opravdu úplně stejné (rozebral jsem je ve svém příspěvku z 24.4.2013 ). Důvodová zpráva: K bodu 3 až 5 (§ 192) Podle článku 5 odst. 3 směrnice Evropského parlamentu a Rady 2011/93/EU ze dne 13. prosince 2011 o boji proti pohlavnímu zneužívání a pohlavnímu vykořisťování d...
od Gabriel Svoboda
středa 14. 5. 2014, 12:12:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Dnes proběhlo třetí čtení ve sněmovně, zákon byl schválen (i s pozměňovacím návrhem ústavně právního výboru) a novináři si toho všimli: Kdo bude lákat dítě kvůli sexu, tomu nově hrozí dva roky vězení (iDnes.cz) Děkuji, pane předsedo. Já se omlouvám možná za přespřílišnou aktivitu a vzhledem k tomu, ...