Nalezeno 18 výsledků hledání

Zpět

od p123
úterý 16. 4. 2013, 9:26:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ondra (povídka)

Děkuju za ohlasy, jsem rád, že se vám můj výtvor zatím líbí. :)
Podle skutečné události ti není, nicméně to lehce autobiografické je. Hodně zážitků, které jsou tam zmíněny, mám ze svých zkušeností.
od Daniel
čtvrtek 26. 9. 2013, 6:53:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

otec a dcera

Rád bych ostatní požádal o radu. Než ji vyslovím, napíši napřed něco z dosavadních zkušeností týkajících se mojí dcery. Popravdě jsem ani nečekal, že vlastní dcera ve mě nějaké sexuální vzrušení vyvolávat bude. Přišlo to, když dosáhla mého preferovaného věku, krátce před dosažením čtyř let. Vzpomíná...
od Daniel
čtvrtek 23. 1. 2014, 4:33:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: otec a dcera

Ahoj Dědo, děkuji za příspěvek. Zodpověděl jsi v něm na moji nevyřčenou otázku, totiž jestli u tebe fungoval Westermarckův efekt. U mě taky nefungoval a jsem rád, že vím, že nejsem sám. Naštěstí období, kdy ve mne dcera vyvolávala sexuální vzrušení, u mne trvalo jen půl roku, i když výjimečně k tomu...
od pbd
neděle 15. 6. 2014, 11:07:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ústavní léčba v Brně-Černovicích

Před více než dvěma měsíci jsem se ocitl, vice méně dobrovolně, v ústavní léčbě v brněnských Černovicích. Zde je pár mích postřehů. "Psychiatrická nemocnice v Brně, stanice 40 je oddělení, na kterém se vykonává ochranné ústavní léčení na základě pravomocného rozhodnutí soudu. Jde o OÚL sexuologické,...
od Mathias8
pátek 26. 12. 2014, 8:22:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Modlitby

- Modlidba za uzdravenie zo zranení po strate daru panictva/panenstva - Modlidba za uzdravenie zo zranení sexuálneho zneužívania MODLIDBA ZA UZDRAVENIE ZO ZRANENÍ PO STRATE DARU PANICTVA/PANENSTVA Strata daru panenstva naplňuje bolom. Fyziologicky sa to už nemože zmeniť, ale Ježiš má moc zdvihnúť ťa...
od Seigold
středa 28. 12. 2016, 20:22:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Seigold - kriminální pedofil

Ahoj lidi, na chatu jsem slíbil, že zkusím napsat svůj životní příběh. Čím více o tom přemýšlí, tím těžší je najít nějaký začátek. Je mi přes padesát, a že jsem na malé kluky, jsem si uvědomil dost pozdě, až po vojně. Vše vlastně začalo na chatě mého otce. Přijel jsem ho neohlášen navštívit chvíli p...
od Seigold
pondělí 2. 1. 2017, 15:00:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Seigold - kriminální pedofil

DODATEK č.1 Opět na chatu se mě Filip ptal, co jsem vlastně udělal klukům, proč jsem obviněn. Odpověděl jsem mu, ale mám pocit, že vysvětlení si zaslouží všichni. Pokud si vzpomínám, vše vždy začalo tak nějak pozvolna, postupně. Přes den,když jsme byli sami, tak se vždy v rámci jiné činnosti našel ...
od Myš
úterý 3. 1. 2017, 12:43:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Dlouhé příspěvky a diskuze na ČEPEKu téměř nečtu ani nepíšu, ale životní příběhy toho bývají vyjímkou. Přijde mi hodnotné si opakovat, jak i slabé a na pohled nevinné posouvání hranic může vyústit v tragickou spirálu končíčí takříkajíc na dně. Děkuji za sepsání příběhu, věřím, že může pomoci si mnoh...
od Seigold
středa 4. 1. 2017, 21:19:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

DODATEK č.2 Tento dodatek by měl být o tom, proč jsem konečně změnil pohled na svou deviaci. Poté, co z mého života odešel Vojtík, jsem byl poprvé po dvaceti letech bez dětí. Pravdou je, že doma se mnou byli dva kluci. Tibor třináct let, Radek patnáct. Výsledek mé snahy o pěstounskou péči. V dobrém...
od Pipo
sobota 7. 1. 2017, 23:54:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

no čo ti poviem... vôbec nie si zlý človek, si len totálny ťuťmák ;) totálny. Ale neboj, to sa dá zmeniť ;) je naozaj možné sa zmeniť. A zdá sa mi, že ty takouto premenou, a to premenou k lepšiemu, prechádzaš, a časť z nej si už absolvoval. Chyby z minulosti by si dnes nezopakoval. Týmto to nechcem ...
od Daniel
úterý 21. 3. 2017, 2:05:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak se pozná pedofil?

Milá Milado, vážím si vašeho zájmu o blízkého kamaráda, vaší starosti o děti, i to, že jste navštívila náš web. Přemýšlím, co bych vám odpověděl na váš dotaz. Zkusím nejprve napsat něco o sobě. Je mi přes 40 let, jsem více jak 15 let šťastně ženatý a vychovávám desetiletou dceru a malého syna. Hlásí...
od Seigold
středa 22. 3. 2017, 11:47:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pedofilovo "desatero"

KDY MOHU BÝT SÁM S DÍTĚTEM 1. Jsem úplně vyrovnaný se svou pedofilní orientací. 2. Jsem vyrovnaný s tím, že nikdy nebudu mít sex. 3. Přítomnost dítěte mne naplňuje, ne traumatizuje. 4. Zásadně naplňuji potřeby dítěte, nikoli své. 5. Přítomnost dítěte nenarušuje mé sebeovládání. 6. Znám dokonale riz...
od Mathias8
neděle 10. 12. 2017, 22:20:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Lidovky: Když nabídnete dítěti na internetu za sex pět t

Nedá mi nereagovať. Vobec to tak nie je. Je pravda, že niektorí mladí pedaci od 17 do 25 rokov si pišu pod falošnou prezivkou dieťata, že mu stačí vymenovať alebo skutočné má podobné zaujmi aké ma dieťa alebo ho potom vylákať von a že to možu byť učitelia, vysokoškoláci a pod...to je pravdivé. Niekt...
od Gabriel Svoboda
čtvrtek 14. 12. 2017, 10:32:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Lidovky: Když nabídnete dítěti na internetu za sex pět t

Nakonec jsem si našel čas na reakci a poslal jsem ji panu Kožíškovi přes formulář "Kontaktujte správce projektu" na https://www.seznamsebezpecne.cz/ - jiný kontakt jsem nenašel. Vážený pane Kožíšku, rád bych reagoval na váš rozhovor pro Lidovky.cz, který vyšel dne 8. prosince 2017 a ve kterém jste u...
od simgiran
úterý 2. 1. 2018, 23:32:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Registr pachatelů sexuálních deliktů v Polsku (iRozhlas.

Ten článek má vyloženě nevhodný titulek a i dále v článku je termín pedofil nevhodně užíván. Oni to tedy matlají i ti Poláci, ale to neznamená, že je to nutné po nich opakovat. Pochopím to ještě tak v přímé citaci, ale i ta si podle mě zaslouží vysvětlující poznámku. Napsat jsem e-mail jednomu z aut...
od Jednorozec
úterý 16. 1. 2018, 18:19:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pavel Fischer: Homosexuála bych ústavním soudcem nejmeno

Já bych homosexuála taky ústavním soudcem nejmenoval. U ústavního soudce bych totiž řešil jeho vědomosti v oblasti práva a jeho životní zkušenosti, ne jestli je homosexuál, to pro mně není žádná kvalifikace...
od Kasz
středa 21. 3. 2018, 22:53:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zapovězená láska k dětem: pedofilie se netýká jen... (g.cz)

Zapovězená láska k dětem: pedofilie se netýká jen knězů a sbormistrů (g.cz) Představte si, že žijete normální běžný život jako všichni ostatní a najednou si uvědomíte, že vás vzrušuje pohled na děti. Co teď? Je to jedna z těch věcí, která se v podstatě nedá říct nikomu, protože tento typ tabu je zk...
od Silesia
úterý 26. 6. 2018, 8:16:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak pomoci a sama se vyrovnat se zneužitím syna? (Werrny

Dobrý den Werrny, je mi moc líto co se stalo. Pokud trenér syna zneužil a pokud zneužil jen jeho (nevím) tak k němu pravděpodobně cítil dost velkou náklonnost a tu situaci nezvládl. Mohlo v tom hrát roli mnoho věcí (stres, uvědomění si toho že má rád chlapce, neúspěch v práci... kdo ví). Pravděpodob...