Nalezeno 116 výsledků hledání

Zpět

od Kasz
úterý 20. 3. 2012, 16:13:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Omluva nejen Flarnytrylovi

Všem zúčastněným, včetně Flarnytryla, bych chtěl vyjádřit omluvu za to, že jsem někdy možná až příliš hodnotil a kritizoval práci jiných a vyzdvihoval práci svou, potažmo ČEPEKu. V nastalých okolnostech se proto omlouvám Flarnytrylovi za to, jaký jsem měl k němu přístup poté, co jsem se dozvěděl, že...
od Kuba
pondělí 30. 7. 2012, 16:57:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Masturbace s ...

LOL, myslel jsem si, že co se týká témat na pedofórech, tak už mě snad nic překvapit nemůže. Ale evidentně může. A když nad tím přemýšlím, asi to bude stejný jako v životě. :) Je možný, že někdo tady takovou zkušenost mít bude. A to i mezi heterosexuálně orientovanými pedofily. Přeci jenom jsme doce...
od Kuba
neděle 12. 8. 2012, 17:24:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Masturbace s ...

Tak mě k tématu napadlo ještě pár věcí... Pro řadu lidí (a tedy i pedofilů) jsou na prvním místě city, blízké pouto k někomu jinému. A jaksi až na základě tohoto citového pouta se začne naplno projevovat erotická přitažlivost. Čili např. girllover hodně času tráví s holčičkou, hraje si s ní a oba se...
od Kasz
středa 21. 11. 2012, 16:00:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Z redakčního emailu

To: Redakce Date/Time: 21.11.2012 11:35 Předmět: prasata Message: Jste největší zvrhlíci zastřelit všechny ke zdi. Nenávidíme vás pochcípejte všichni do jednoho. Hajzli zasraní Milí Hajzli zasraní (omlouvám se za vulgarity, ale v emailu jste se nám takto sami podepsali), děkujeme za reakci, slibuje...
od Silesia
pondělí 1. 4. 2013, 22:25:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Iny clovek

Ahojte tak tedy za sebe: - mladému muži přeji aby našel ve svém životě rozvážnost. - rád se s ním podělím o jakou koli životní zkušenost (moc jich není) - jsem ochotný a věřím, že i schopný vyslechnout jeho názor i volání o pomoc, bude li schopen je zformulovat do nějakého sdělení, které by napovída...
od 11auto
úterý 16. 4. 2013, 9:26:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ondra (povídka)

Děkuju za ohlasy, jsem rád, že se vám můj výtvor zatím líbí. :)
Podle skutečné události ti není, nicméně to lehce autobiografické je. Hodně zážitků, které jsou tam zmíněny, mám ze svých zkušeností.
od Mato
pátek 3. 5. 2013, 12:47:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chemická kastrace a iné...

Vitaj na našej stranke :) Tieto lieky vôbec nepoznám, ale myslíš, že ti pomáhajú? Ja by som sa na chémiu nespoliehal, všetko je to o sebazapretí, ale to sú len moje pocity...
od tdnka
neděle 5. 5. 2013, 22:40:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Odborná pomoc?

Zdravím všechny. Po mnoha a mnoha letech strávených na "druhé straně" v docela těžké závislosti na nelegálních obrázcích děvčátek jsem si poprvé založil účet jinde než na skrytém internetu. Jelikož jsem v situaci, kdy jsem se rozhodl se sebou zkusit něco udělat, rád bych se dotázal zda by ...
od Mato
pondělí 6. 5. 2013, 18:54:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moj pribeh na etapi

Wau, to je drsný life story. Tiež ma to veľmi zaujíma a zdielam Ksoftove otázky :)
od Kuba
pondělí 6. 5. 2013, 21:17:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moj pribeh na etapi

Ja by som chcel vedieť... Ak sa pedofil dostane do basy, čo všetko mu hrozi, že sa mu stane..alebo presnejšie, čo robia takým ľudom ako sme mi v base spoluvazni... Když to vezmu i z toho, co jsem jen slyšel, případně viděl (ale dělo se to jiným), tak určitě je docela velká pravděpodobnost fyzického...
od Kuba
úterý 7. 5. 2013, 21:52:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moj pribeh na etapi

ono ja som prvi nenapisal napisala mi najprv jeho mama ja som odpisal a poslal pohladnicu ona s v liste zmenila otom ze chlapec sa stale na mna pyta ako sa mam atd tak mi napisal list ja som odpisal a vsetko to bolo riesene na mojej liecbe kazdy list s chlapcom a jeho mamou.bolo to celkom zaujimave...
od Silesia
úterý 7. 5. 2013, 22:21:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moj pribeh na etapi

Kubo já to sice v obecné rovině chápu, také rozumím tomu, že být s dětmi není pro každého, nicméně to pašalizování mě štve... to se tam vážně nikdy nikdo nezamyslel nad tím, že to někdy může být i prospěšné.
od Silesia
středa 8. 5. 2013, 10:13:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moj pribeh na etapi

neměl by si to idealizovat, svět není krásný a barevný. Tobě vzhledem k oreintci jeho ranná puberta nevadí, přesto může přijít den kdy bude jiný mladší.... A navíc dokud mu není 18. stále mají jeho rodiče dost pák na to, aby vám oběma život znepříjemňovali. A pak stále ti budpu předhazovat, že se mu...
od Kuba
středa 8. 5. 2013, 23:35:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moj pribeh na etapi

Myslím, že pro pedofila je skutečně ideální stav, kdy se seznámí s dítětem, potom v době když už to dítě nebude tak úplně dítě (prostě puberťák/puberťačka, ideálně samozřejmě aspoň 15letý nebo 15letá) s ním započne nějaký romantický partnerský vztah (což nutně nemusí znamenat a ideálně by asi ani ne...
od Kuba
sobota 18. 5. 2013, 14:20:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Díky léčbě konečně vím, jak moc jsem nebezpečný

Drazí čtenáři, chci se s vámi podělit o to, jak je můj život nyní díky sexuologické léčbě lepší. Konečně mám pocit, že žiji normálně! Nyní již vím, jak moc jsou pro mě nebezpečné osoby mladší patnácti let a jak je pro mě životně důležité se jim vyhýbat jako se upír vyhýbá při poledním slunci stříbr...
od simgiran
sobota 18. 5. 2013, 15:43:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Díky léčbě konečně vím, jak moc jsem nebezpečný

Z toho, co psali Kuba, Fíla i z některých dalších zdrojů mám následující pocit: - Antiandrogeny se používají naprosto rutinně. Nikdo nezkoumá, jestli je dotyčný potřebuje, ačkoli se zdá, že tyto léky opravdu snižují riziko recidivy, těžko lze říct, že by tomu tak bylo u každého. Vzhledem k tomu, že ...
od Kasz
neděle 19. 5. 2013, 16:57:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Danica Caisová: Od masturbácie ešte nikomu hlava nevyschla (Azet.sk)

Danica Caisová: Od masturbácie ešte nikomu hlava nevyschla (Azet.sk) [odkaz na článek již nefunkční] Ak chceme, aby v budúcnosti nespáchal deviantný skutok, musíme ho naučiť rozumieť svojej deviácii. Ono by sa zdalo, že je to samozrejmé, že ak je niekto pedofil, tak o tom vie. Lenže to vôbec nie je...
od Mathias8
neděle 26. 5. 2013, 15:50:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Moje pocity

Ja nie som až taký nováčik. Vačšina z Vás ma už poznáte. Pravidelne navštevujem chat aj fórum. Ja skrátka deťom nechcem ubližovať. Hnusí sa mi ubližovanie fyzické či psychické. Ja sa dokážem ovládať. Problém nastane keď sa zamilujem. Raz som sa zamiloval a to som si povedal, že už nikdy viac sa nech...
od Silesia
pondělí 27. 5. 2013, 10:21:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sexuologovia

Já připojím tu svou zkušenost. Je s paní doktorkou Entnerovou. Už v čekárně je milá sestřička, která rozptýlí obavy. Paní doktorka je milý člověk. Nevnucuje, vysvětluje, věnuje se. Někde na blogu jsem četl že prý je usecna a usíná, nic z toho jsem za hodinu povídání nepostřehl. Vysvětlila mi možnost...
od Kuba
středa 5. 6. 2013, 23:32:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: žena.cz - mýty a fakta o sexuálním zneužívání dětí

Jsem četl jen ten kratší článek a zrovna nadšený jsem z něj nebyl. - Proč se tam opakovaně používá slovo agresor, když v případě pohlavního zneužití nemusí jít o jakkoliv (a to třeba i v psychické rovině) agresivní jednání? - Co je za kec, že "za sexuální zneužívání se považuje, pokud je agreso...