Nalezeno 33 výsledků hledání

Zpět

od sabara
čtvrtek 14. 4. 2011, 22:51:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

vsem vam drzim palce

vsechny vas zdravim, prihlasila jsem se do tohoto fora na zaklade dnesniho vysilani na radiu CR6, kde byl hostem fx100D. rozhovor byl velmi zajimavy, a ja si vzpomnela, ze jsem uz vicekrat premyslela o tom, jak nespravedlive se spolecnost stavi k pedofilum, vzhledem k tomu, ze sexualni orientace je ...
od Dan
pátek 3. 8. 2012, 13:09:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Masturbace s ...

Nedokázal jsem si odpustit, abych zareagoval na tohle téma, které by se dost možná dalo přidružit k pojmu pedo partnerství. Z vlastní zkušenosti i odkoukáváním družení některých párů pedofilů jsem si povšiml tohoto rysy. Při pohybu v komunitě někteří narazí na někoho, kdo je jim názorově, povahově a...
od Dan
úterý 5. 2. 2013, 10:14:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: úchyl

Jojo. Anebo když sem na web přijde nějaký hetero a bude si stěžovat: "co je to tu za bandu úchylů", můžeme mu říct, že úchyl je tu on, protože zde je normou pedofilie. Holt vždy záleží na úhlu pohledu, co je ten normativní průměr.
od pirats
neděle 10. 2. 2013, 20:46:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: úchyl

Uchyl je ten,kdo zabije cely bozi den,brouzdanim po forech nove objeveneho pedofilie-info.cz.
Takze ve zkratce nekdo jako JA :D : D :D
od Kuba
pondělí 11. 2. 2013, 10:27:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sekcia "Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky"

Mně přijde docela legrační, jak se ty vtipy berou vážně. Vždyť jsou to vtipy... A že sem může přijít nějaký nepedofil a zděsit se, vždyť ty vtipy sem byly převzaty z nepedofilních webů a pochybuji, že by je ve většině případů pedofilové vymýšleli. :D
od p123
neděle 9. 6. 2013, 19:26:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Sedí v jedné cele p123, Simgiran, MarkM, Dan a Teenbl. Najednou MarkM povídá: „Kdyby tu tak byla kočka.“ P123 na to: „Já bych radši koťátko.“ Simgiran odpoví: „Mrtvé.“ Dan zakřičí: „Já bych ho zabil.“ Teenbl kouká po cele a pak řekne: „Mňau!“
od Kuba
úterý 11. 6. 2013, 22:01:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Povídka: Terezka

Makraku, vítej na fóru. :) A díky za vřelá slova. :) Na čtení těchto stránek rozhodně nijak nepospíchej, je tu hodně informací, hodně příběhů, hodně emocí... V člověku si to musí sednout, je potřeba, abys měl čas všechny informace strávit. Čili, pokud čteš pozvolna a po kouskách, myslím, že si z toh...
od Kasz
čtvrtek 5. 9. 2013, 0:48:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Odpovědný pedofil, 5.9.2013 (Reflex, Jiří X. Doležal)

Odpovědný pedofil, 5.9.2013 (Reflex, Jiří X. Doležal) Sexuální násilí na dětech je nepřijatelné a neomluvitelné. Setkal jsem se však minulý týden s několika pedofily, kteří se svou parafilií bojují a za žádnou cenu nechtějí ublížit žádnému dítěti. A po dlouhých diskusích s nimi jsem změnil názor. P...
od Jednorozec
pondělí 16. 9. 2013, 16:04:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Přišlo mi na email

Myslel obec Peklo, čtvrť peklo ve Vamberku, či údolí peklo?
Nevím, ale třeba je tam hezky tak proč se tam nemrknout...
od Gabriel Svoboda
pondělí 16. 9. 2013, 18:56:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Informační centrum mladých

Na chatu jsme narazili na takový problém, že když někoho chcete vzdělat v oblasti sexuálních orientací — třeba proto, že tušíte, že je pedofil — nejde mu jen tak dát odkaz na pedofilie-info.cz, to by mohlo být trapné nebo dokonce nebezpečné. Tak ksofta napadlo, jestli bychom si nemohli zaregistrovat...
od Gabriel Svoboda
pondělí 16. 9. 2013, 19:27:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Guest718 - výtah z diskuze

Makrak píše:+ Je ten odkaz otevíratelný i pro mne? :D
Asi ne ...
od Daniel
čtvrtek 26. 9. 2013, 6:53:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

otec a dcera

Rád bych ostatní požádal o radu. Než ji vyslovím, napíši napřed něco z dosavadních zkušeností týkajících se mojí dcery. Popravdě jsem ani nečekal, že vlastní dcera ve mě nějaké sexuální vzrušení vyvolávat bude. Přišlo to, když dosáhla mého preferovaného věku, krátce před dosažením čtyř let. Vzpomíná...
od Myš
pátek 27. 9. 2013, 23:23:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Google translator

Dnes jsem narazil na jednu velmi nepříjemnou situaci. V jednu chvíli jsem v hlavě nedokázal najít ten správný výraz pro "child molester" - tedy osobu, která zneužila či zneužívá dítě. Na pomoc jsem si to hodil do Google Translate a nevěříl vlastním očím...Vypadlo na mě "pedofil". Jediné, co mě zrovn...
od Karel Žák
sobota 28. 9. 2013, 8:12:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Google translator

Dobrý den, jelikož disponuji uživatelským účtem Google, zaslal jsem prostřednictvím Odeslání názoru výše uvedený text i s českým doplněním (myslím, že Google bude mít i nějaké české zaměstnance, které se starají právě o české národní prostředí - aby byl Google v češtině dobře čitelný). Zaslaný text:...
od Daniel
úterý 15. 10. 2013, 5:36:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdyz to deti chteji

malou píše:Jak se zachovat kdyz dite objevi svou sexualitu a svadi dospeleho k sexualnim hratkam?

Obejmou, vzít do náruče a hladit po vláskách. Pro oba z toho bude ve výsledku mnohem příjemnější zážitek.
od Jednorozec
čtvrtek 24. 10. 2013, 22:27:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Matka vyvázne bez trestu za brutální vraždu dcerky

Hm, ale když si ty drogy brala tak při smyslech byla ne? To by člověk co se ožere a pak někoho zabije autem šel jen na protialkoholní léčbu, protože nebyl při smyslech?
od Jednorozec
pátek 25. 10. 2013, 16:22:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kastrace jako způsob, jak se dřív dostat zpátky do normá

Pokud to tomu člověku pomůže tak proč ne. Operace muže na ženu je taky svým způsobem mrzačení.... Na druhou stranu jsem zásadně proti, aby se to používalo jako nátlak typu "když se necháš vykastrovat pustíme tě dřív z basy". btw: co sem dát anketu? Něco jako s kastracemi - zcela nesouhlasím - souhla...
od Daniel
neděle 3. 11. 2013, 8:43:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilie (MojePsychika.cz)

Tak jsem se právě dozvěděl, že jsem bisexuální pedofil :D :D :D Už dlouho mě nic tak nepobavilo.

BTW neměly by takové články být v kategorii vtípky a jiné srandičky? :D
od Jednorozec
středa 6. 11. 2013, 17:56:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Školáčky v Británii zneužíval gang Čechov a Slovákov

"ide o 18-ročného Zdena Mirgu, jeho 20-ročného brata Dušana, 32-ročného Hassana Abdulla, 19-ročného Dávida Zigu"
Češi a Slováci jak poleno....