Nalezeno 15 výsledků hledání

Zpět

od Dan
pondělí 22. 7. 2013, 17:29:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od radoslav
sobota 27. 7. 2013, 15:08:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moj pribeh na etapi

Roszhodol som sa pokracovat a trochu rozvinúť ako mam zatkli a vyšetrovanie Keď rodičia prišli nato, že som zneužil ich syna bol utorok a zatkli ma v piatok dozvedel som sa to od jeho mami ktora mi ako jedina dvihla telefón a oznamila mi to ze som zneužil jej syna v tom momente som šoféroval auto an...
od Monika
čtvrtek 29. 8. 2013, 12:11:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

ahoj všem

tak jsem se konečně zaregistrovala :D jmenuji se Monika, bydlím v Praze, je mi 47 let, jsem heterosexuálně zaměřená, vdaná 20 let a máme s mužem 18ti letou dceru http://s6.postimg.org/e3dsyo2mp/image.jpg Přímý odkaz: http://s6.postimg.org/e3dsyo2mp/image.jpg na vaše stránky jsem se dostala díky tomu...
od radoslav
sobota 31. 8. 2013, 16:40:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moj pribeh na etapi

Pokračujem časť návšteva smrť otca a začiatok liečby V tom čaše sa už blížilo leto a mne prišiel list ktorí mi odovzdal sám referent že v prípade ak by som niečo potreboval nech zazvoním. Zľakol som sa so strachom otvoril a čítal Milí Radko včera ráno ti zomrel otec......... Čí už toho trápenia nebo...
od radoslav
pátek 8. 11. 2013, 19:52:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Trochu lasky ....

Vyznanie Vďaka tebe je život inenzivnejsi, plnší, príjemnejší, či už si blízko ,alebo ďaleko Najlepšie je ak si po ruke, ale ak si ďaleko aj tak si stále pri mne a môžem na teba myslieť zaujímať sa o teba počuť ta, pišať si s tebou zbožňovať a milovať. No keď som s tebou tvoja prítomnosť niečo zmení...
od Myš
pátek 3. 1. 2014, 22:04:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Roko

Ahoj. Po dnešní události na chatu ti chci vyjádřit mojí důvěru k tobě. Dokážu se vcítit do tvé situace a také do toho, jak ti Agape svým jednáním mohl ublížit. Stále ovšem platí, že zde najdeš dostatek lidí ochotných ti pomoci. Pokud se na chatu necítíš dobře, alespoň na fóru...Záleží jen na tobě, a...
od p123
neděle 23. 3. 2014, 21:45:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ondra (povídka)

Navzdory svým předchozím slibům, že vytvořím pouze tetralogii, a protože v době, kdy jsem byl na chatě, nás postihl výpadek internetu, jsem stvořil kratičké pokračování, které se od předchozích dílů výrazně liší. Děj samotný se odehrává v době, kdy je Ondřeji už třináct let. http://www.pedofilie-inf...
od K3i4L
sobota 26. 7. 2014, 14:59:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

K3i4L

Ahoj, jsem K3i4L a přestože jsem na pedowebu, nejsem pedofil.. Jsem "normální" heterosexuální 14tiletý kluk.. Po prvotním váhání jsem se rozhodl, že můj příběh sepíšu.. aby bylo snad už jasné, proč jsem přišel. Když jsem byl malý, býval jsem hodně času sám doma.. moji rodiče jsou rozvedení a navíc s...
od dodo
pondělí 11. 8. 2014, 22:53:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Příběh pedofila Doda

pozn. efix: Publikováno na žádost doda, původní příspěvek na stránce EPEF. Doporučuji k přečtení, protože to opravdu není typický příběh v porovnání s ostaními, které zde máme. Příběh jednoho pedofila ... Co již není pedofil :-) Moje první sexuální vzpomínka je asi z 8. roku života. Začal jsem si p...
od Myš
sobota 23. 8. 2014, 17:23:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Vedoucí - značka: zábava s kluky Ahoj, máš chuť pracovat s dětmi, vidět jejich nadšené obličeje a účastnit se jejich klukovských her? Jsi kluk mezi 16 až 70 lety? Rád zkusíš něco nového? Přidej se k nám, stačí se jen ozvat na e-mail... Aneb co lze najít na stránkách organizace pracující s dětmi. Zn...
od Kasz
sobota 11. 7. 2015, 0:16:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Uděleno varování uživateli Plyšáček

Za neustále a opakující se dvojsmysly na chatu uděluji Plyšáčkovi varování. Bude-li ve dvojsmyslech pokračovat, obdrží za odměnu a zcela zdarma (prozatím dočasnou) dovolenou od našeho fóra a chatu. Pro ukázku: [10.07.2015 23:27:24] Plyšáček -> Marco Freeman : Já zase s dětmi mluvím stejně, jako tad...