Nalezeno 10 výsledků hledání

Zpět

od Helča
úterý 20. 8. 2013, 22:38:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Gay Pride v Prahe bol prvýkrát zastúpený aj pedofilmi!

Ahoj, v souvislosti s Prague Pride jsem se dostala na tyhle stránky. Sice jsem už dříve věděla, že pedofil nerovná se prznitel dětí, ale to bylo tak všechno. Netušila jsem, že existuje i nějaká komunita jako je tato nebo snad, že i někdo má odvahu se k pedofilii veřejně přiznat. Já být pedofil, tak ...
od Helča
čtvrtek 22. 8. 2013, 15:21:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

Tohle jsem popravdě trochu očekávala, ani lidé volající po toleranci nejsou tolerantní. Jak smutné.
od Helča
čtvrtek 22. 8. 2013, 15:55:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

homosexualita je podle tebe prostě normální a pedofilie nemoc? A není to nakonec jedno? Je to prostě v obou případech odchylka od většinové orientace a nedá se vyléčit. Rozdíl je jen v tom, že homosexuálové si protějšek mohou najít a mít s ním pohlavní styk a pedofilové se musí krotit, aby k tomu ne...
od Helča
čtvrtek 22. 8. 2013, 23:40:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co s láskou po základce?

Zkus zmáčknut Caps Lock, budeš příjemně překvapen, jaký to bude mít vliv na text. Já se myla dokonce před hodinou.
od Helča
čtvrtek 22. 8. 2013, 23:45:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Registrace na fóru a chatu - důležité INFO!

Aha, to dneska večer leccos vysvětluje. Ale mohlo by to teda být napsané rovnou u toho chatu.
od Helča
čtvrtek 5. 9. 2013, 12:14:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: UsteckeNovinky.cz: Nechutné. Pedofilové se hlásí o svá p

Já vím, proč to ti novináři dělají. Ono je to totiž čtenější než psát objektivně. Pak se divím, že mám u svých článků menší čtenost.
od Helča
úterý 5. 8. 2014, 9:22:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Neměli bychom tento web zrušit?

Já souhlasím s Kaszem. Média hledají senzaci, píší články tak, aby je četlo hodně lidí, protože díky čtenosti získávají reklamu. Stačí jim najít kontroverzní téma a zveličit ho. Samozřejmě to má pak ten následek, že čtenáři jsou poněkud zmanipulovaní, protože jim vše bylo předneseno v nejčernějších ...
od Helča
neděle 11. 1. 2015, 12:45:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nový zákon v Rusku: sadomasochisté nesmí za volant

Jednorožec: Možná jde právě o tohle. Třeba chtějí zjistit, kdo všechno má jakou úchylku a o řízení aut v tom vůbec nejde. Takže se třeba každý, kdo bude chtít mít řidičák, bude muset dostavit k sexuologovi a ten ho bude klasifikovat. To vše pod záminkou bezpečnosti na silnicích. A nakonec z toho bud...
od Helča
sobota 7. 3. 2015, 23:12:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Danielův svět a Prague pride 2014

Ahoj, seznámila jsem se před dvěma týdny s Jardou Bicanem, který už o pedofilech nějaký ten článek napsal např. tady: http://denikreferendum.cz/clanek/18494-prague-pride-vzkazuje-jde-nam-jen-o-nasi-komunitu Ode mě se dozvěděl, co se nám stalo na Prague pride 2014, dost ho to zaujalo, takže o tom nap...
od Helča
neděle 28. 6. 2015, 8:55:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nová webová prezentace NejenHomo.cz k účasti v roce 2014

http://kasz.sweb.cz/nejenhomo/2014/pedofilie.html Někteří lidi přitahují osoby z více věkových kategorií. - Některé lidi (občas by se hodilo slovo "lidi" nahradit třeba "pedofily" nebo "členy naší komunity", ať se to neopakuje) A že to, jak budeme nazývat pedofilii neb...