Nalezeno 15 výsledků hledání

Zpět

od Kuba
sobota 18. 5. 2013, 11:28:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Drsný experiment: Ztratila se mi maminka!

Já jsem prošel sexuologickou léčbou, takže již vím, že jsem nebezpečný a v podstatě i nesvéprávný deviant, protože jsem ovládán pudem a v kontaktu s dětmi nejsem schopen stejného uvažování, jako normální člověk - což je každý, kdo není sexuální deviant. Nezachrání mě ani to, že je můj sexuální pud s...
od Kasz
neděle 25. 8. 2013, 0:01:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Klamať ako kresťan (jezny.blog.sme.sk)

Velice zajímavý komentář slovenského bloggera Samuela Jezného: Klamať ako kresťan (blog.sme.sk) Pred niekoľkými dňami sa v Prahe uskutočnil Prague Pride, na ktorom sa okrem iných zúčastnili aj českí pedofili. Informovali o tom aj niektoré weby, ktoré sa medzi kresťanmi tešia značnej popularite. Ich ...
od tojejedno
čtvrtek 5. 9. 2013, 12:20:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

Konečně jsme se dostal k tomu, abych zde napsal i svoje dojmy z pochodu Prague Pride. Na počátku byl strach, strach z neznámého. Jak bude celá akce probíhat? Budou nějaký konflikty s odpůrci, nebo i se samotnými účastníky průvodu? Jak na nás budou účastníci reagovat, když na jejich otázky, ohledně n...
od Kasz
úterý 5. 8. 2014, 13:08:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

J. Bican: Prague Pride vzkazuje, jde nám jen o naši komunitu

Prague Pride vzkazuje, jde nám jen o naši komunitu (Jaroslav Bican, DenikReferendum.cz) Organizátoři Prague Pridu vyslali letos jasný signál všem svým příznivcům: jsme rádi, že nás podporujete, ale nemyslete si, že my někdy uděláme něco pro vás. Sledujeme jen své zájmy a agendu. To je vyznění komun...
od Kasz
neděle 17. 8. 2014, 9:11:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Uživatel Tivasiwanu a Vadic - nabízení prodeje DP

Zablokoval jsem uživatele Tivasiwanu a Vadic - prostřednictvím SZ a emailů nabízel (zřejmě jeden a ten samý člověk) prodej DP. Děkuji za oznámení závadné SZ a emailů Jirikovi a danielovi. POZOR - neklikejte na odkazy, které jsou v zaslané zprávě! Pokud by se mělo podobné zasílání opakovat, budeme mu...
od Myš
neděle 17. 8. 2014, 23:35:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Podpora účasti komunity ČEPEK na Prague Pride (krytí zad

Kája to napsal velmi dobře. Za sebe doplním jen několik pár dalších poznatků. Začátek pochodu se nesl ve velmi klidném duchu. Celkem nás bylo 7, se simíkem jsme se účastnili a pět lidí - Karel, Helča, Mgr. Martin Fafejta, Ph. D. (sociolog a VŠ pedagog) a dva členové ČEPEKu nás doprovázeli. Pan Fafej...
od Kasz
pondělí 18. 8. 2014, 23:26:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Přišlo do redakčního emailu v reakci na Myšův létáček

A je tu první pozitivní odezva, která přišla do našeho redakčního emailu: Vážení, obdržela jsem v sobotu na Letné letáček od vašeho kolegy. Vaše iniciativa se mi zdá jako dobrá věc, celá kauza vaší účasti na pride a vůbec vašeho tématu mne zajímá a ráda bych ji zprostředkovala také čtenářům našeho p...
od Kasz
středa 20. 8. 2014, 17:32:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zatčení na Prague Pride (Mgr. Martin Fafejta, Ph.D.)

Ano, Helčo, toto je článek pana Fafejty z roku 2010, na který jsem kdysi narazil a napsal panu Fafejtovi reakci. On tehdy odpověděl a nejen to, dokonce před časem vydal na toto téma odborný článek. Zde je výtah části článku, která se týká pedofilie: Diskurzivní (ne)možnost identity (Mgr. Martin Fafe...
od Gabriel Svoboda
pátek 13. 3. 2015, 8:29:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

SBARVOUVEN: Nejsme festival sexuálních menšin!

PRAGUE PRIDE Nejsme festival sexuálních menšin! Překvapení? Je to tak. Jakkoli se sexuálními menšinami chápou předně gayové a lesby, pojem sexuální menšiny zahrnuje například pedofily nebo nekrofily. Festival Prague Pride je svátkem LGBT osob, tedy gayů, leseb, bisexuálů a transgender lidí. Mnohem ...
od simgiran
středa 1. 4. 2015, 1:30:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Danielův svět na Alza Media

Od 2. dubna 2015 startuje na Alza Media nejen premiéra filmu Táhni do pekel, ale i nová dlouhodobá spolupráce Artcamu s Alza.cz. V sekci Alza Media bude od tohoto data ke zhlédnutí velká část z nejnovější nabídky Film Distribution Artcam, která je dostupná v HD. Diváci si tak za standardní poplatek...
od simgiran
sobota 16. 5. 2015, 19:45:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Prague Pride 2015

Tak co, chce se nám letos jít?
od Gabriel Svoboda
pátek 14. 8. 2015, 15:50:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Studio ČT24 — pedofilové na Prague Pride

Cca v 15:43 položil moderátor Kateřině Saparové (výkonné ředitelce festivalu Prague Pride) nepříjemnou otázku o účasti pedofilů na Prague Pride. Odpověděla, že je to festival pro LGBT a ne pro prosazování vlastní agendy. Pak sem dám přijatelnější odkaz; zatím si musíme vystačit s živým vysíláním ČT2...
od Kasz
pátek 14. 8. 2015, 16:55:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Studio ČT24 — pedofilové na Prague Pride

Mám radost, že jsme zazněli na veřejnoprávním médiu, jen tam asi nezaznělo to hlavní, proč se účastníme - mnozí z nás prožívají při odhalování odlišné sexuální orientace podobné problémy jako LGBT. Chceme upozornit na problémy, které nás trápí, a Prague Pride je sice festival LGBT komunity, ale i př...
od Kasz
neděle 16. 8. 2015, 20:54:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Prague Pride 2015

Vložil jsem na web příspěvek, který se týká účasti. Fotky mi poskytl Karel. Do příspěvku jsem přidal i text letáčku v češtině a angličtině. Ještě chci vytvořit příspěvek, který bude informovat o tom, že náš web podle prošetřování Policie ČR legální. Zde je příspěvek: http://www.pedofilie-info.cz/zuc...
od Myš
neděle 14. 2. 2016, 11:47:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Veřejné školství a školné

Osobně jsem taktéž znepokojen množstvím studentů studujících pouze z důvodů studentských výhod. Kromě toho, se VŠ neplatí, je to také způsobeno finančními dotacemi "na hlavu", takže si škola přirozeně nabere studentů co nejvíc, ať z nich něco má. Osobně se zavedením školného nemám problém, bude-li d...