Nalezeno 10 výsledků hledání

Zpět

od Thomas Hermit
pondělí 9. 9. 2013, 21:27:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Modrý Koník

Ako mozete toto mat legalne ? Ako? SKuste sa vcitit do nas MATIEK ! Co prezivame ked si precitam, ze nieco take je legalne,ze si mozte stiahnut foto mojho dietatka a onanovat :( Preco? Verejne? Nechapem ...a nikdy nepochopim ... :( Date mi odpoved? Pokud jde o masturbaci nad nějakým obrázkem, mám d...
od Thomas Hermit
úterý 10. 9. 2013, 17:37:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdyby jste si mohli vybrat

Přijde mi to trochu divné,také jsem pedofily litovala,že to musí být peklo,vlastně nemoci normálně žít,mít rodinu,zamilovávat se do dětí.. A teď vidím,že kdyby vám dali možnost to vyléčit,protože to samozřejmě normální není,tak byste nechtěli a spíš se v tom vyžíváte!!! Např. můj manžel má trochu j...
od Thomas Hermit
středa 11. 9. 2013, 11:11:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vystrašil ich internetový pedofil (Plus jeden deň,11.9.2

Celý text článku: Zhrozené mamičky malých detí: Vystrašil ich internetový pedofil (Pluska.sk) Ostali v šoku! Obľúbeným internetovým portálom modrykonik.sk, ktorý denne navštívi takmer 40-tisíc užívateľov, sa včera prehnala vlna odporu. Túto webovú stránku obľubujú najmä mamičky. Vymieňajú si informá...
od Thomas Hermit
středa 11. 9. 2013, 22:55:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nápady na pedofilní aktivity (jak vystrašit veřejnost) ;

Dneska jsem narazil na leták agentury Hodné tety - hlídání dětí do šesti let.

Vidím tu mezeru na trhu, chybí agentura Hodní strejdové - hlídání dětí 6-12 let.
od Thomas Hermit
čtvrtek 12. 9. 2013, 11:07:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdyby jste si mohli vybrat

Na výstavě "Postiženi normalitou" v pražském DOXu se promítá film, ve kterém mimo jiné jeden slepec říká, že by vlastně už zrak nechtěl - musel by se totiž učit žít v úplně novém světě. Pro vidícího člověka, který u slepců vnímá jen to, v čem jsou omezeni, to zní zcela nepochopitelně. Z různých stra...
od Thomas Hermit
pondělí 30. 9. 2013, 19:08:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Quenta - Odpustila jsem "svému pedofilovi"

Smartix, je mi opravdu líto, co se ti stalo. Nicméně musím se zeptat, kdo všechno patří do té skupiny, kterou bys poslala na ostrov kanibalov. Chápu, že mluvíš o pedofilech, ale slovo pedofil lidé používají v mnoha různých významech. Koho z následující seznamu by si zařadila do skupiny, kterou posíl...
od Thomas Hermit
čtvrtek 3. 10. 2013, 15:08:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od Thomas Hermit
úterý 8. 10. 2013, 0:41:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Alec in WILDerland

Seriál o tom, jak přežít v divočině, s jediným hercem - klukem jménem Alec Stránka projektu: http://www.alecinwilderland.com První epizoda z roku července 2012, Alekovi je 11 let : wXHCiIQtqoQ A tady o trochu starší Alec vypráví o sobě: 1iAW2rNRnUI Další videa najdete na kanále http://www.youtube.co...
od Thomas Hermit
pátek 11. 10. 2013, 13:34:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: S čím se mohu svěřit u doktora?

Ahoj, v první daně bych si dal pozor, jakému doktorovi se svěřuješ. Znám případ kluka, který se ve své naivitě svěřil své obvodní lékařce s tím, že se mu líbí malí kluci. Jediné, co udělala, že to zapsala do zdravotní dokumentace s tím, že ho nesmí pouštět k dětem a on kvůli tomu musel opustit skaut...
od Thomas Hermit
pátek 14. 3. 2014, 21:42:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Úřady často nechávají děti i v rodinách, kde je týrají

Obávám se, že tohle nemá jednoduché řešení. Rozhodnout, kdy dítě odebrat a kdy ne musí být nesmírně těžké a nelze se vyvarovat chyb. Můžeme zpřísnit kritéria a odebírat více dětí, ale jen za cenu, že v řadě případů skončí v náhradní péči děti zbytečně - a že jim tím ublížíme. A případům utýraných dě...