Nalezeno 11 výsledků hledání

Zpět

od Dan
úterý 10. 9. 2013, 11:32:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Modrý Koník

Milí návštěvníci, či návštěvnice, mám jisté pochopení pro určitý šok, který vám existence pedofilních stránek mohla způsobit. Pojďme se o tom nadále bavit! Například o té problematice onanování nad veřejně dostupnými fotkami. Sám za sebe například mohu říct, že nemasturbuju nad představami dětí, kte...
od Gabriel Svoboda
středa 11. 9. 2013, 13:39:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Květákův nesmiřitelný postoj k pedofílii!!

Jarekr píše:Bůh ovšem nikomu nezmění orientaci proti jeho vůli, to je dobré vědět.
Aha, v tom to je! Takže Bohu zbývá přesvědčit mě, že mě stvořil špatně a že pedofilie není Boží dar.
od simgiran
středa 11. 9. 2013, 22:39:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vystrašil ich internetový pedofil (Plus jeden deň,11.9.2

No víš, jak to dopadlo na MK, takže bych moc veřejně nepsal, že pedofil není jen na netu, ale že i chodí do obchodu a nebo jezdí veřejnou dopravou. Ještě by dostali inkfart a kdo by se jim potom staral o děti! No přece pedofilové. ;) Už se těším na ty konspirační teorie, až si to tu někdo přečte. :D
od Gabriel Svoboda
čtvrtek 12. 9. 2013, 12:22:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdyby jste si mohli vybrat

V nebi žádný cikán nikdy nebude ani nebyl ... jeho smůla, nenechal se Bohem vybělit ...
od Gabriel Svoboda
čtvrtek 12. 9. 2013, 13:10:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Květákův nesmiřitelný postoj k pedofílii!!

Je to podobné, jako když spácháš zločin a tvůj nejlepší přítel to vezme na sebe a je odsouzen místo tebe "zaplatí za tebe" - takto podobně vzal Kristus na sebe hříchy všech lidí a zaplatil za ně. Takže ten, kdo to vzal na sebe, byl sám soudce v dané věci, jen na sobě momentálně neměl talár. To nezn...
od Kuba
čtvrtek 12. 9. 2013, 14:09:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Rádio Slovensko - Radiožurnál, 23.8.2013 12:00 hod.

No nevím, účast na Pride byla v podstatě neopakovatelná akce. Není to tak, že se Češi účastnili Prague Pride a tak by se Slováci měli ukázat a účastnit se Bratislava Pride. Plně souhlasím. Myslím, že opakovat vniknutí na Prague Pride by už nebylo ono, chce to nové výzvy. Navrhuji pro příští rok k n...
od Silesia
pátek 13. 9. 2013, 7:42:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Rádio Slovensko - Radiožurnál, 23.8.2013 12:00 hod.

No ale musel by to být hlavně celistvy program nejen zaměřený na pedofili aby byli volitelný založený subjekt pro široké spektrum lidí
od Daniel
úterý 22. 10. 2013, 9:21:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Quenta - Odpustila jsem "svému pedofilovi"

Myslím si, že existují věci, které se odpouštějí jen velmi velmi těžko, a dokážu si představit, že jsou i věci, které prostě odpustit nejdou. Odpustit, znamená zapomenout... na některé věci se ale zapomenout nedá. Jsem toho názoru, že těžká traumata, způsobená druhým člověkem, ani není třeba tomu č...
od simgiran
sobota 15. 3. 2014, 11:13:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Úřady často nechávají děti i v rodinách, kde je týrají

@Deda: To se nedivím, že tě to děsí, protože je propagandistické video, které má děsit. S realitou to má pramálo společného. Koukám, že pro jistotu zakázali komentáře a hlasování, aby jim do toho někdo neryl. Jinak už jsem to tu psal, někteří lidé už na to reagovali http://pietruchova.blog.sme.sk/c/...
od Karel Žák
sobota 22. 3. 2014, 23:44:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jednání Výboru pro práva dítěte dne 20. března 2014

V prosinci jsem byl pozván na jednání Výboru pro práva dítěte Rady vlády pro lidská práva, které se konalo tento čtvrtek 20. března 2014 v budově Strakovy akademie v Praze. Pozvání přišlo od MUDr. Džamily Stehlíkové, členky Výboru na doporučení sexuologa MUDr. Ivo Procházky, který mě doporučil jako ...
od Karel Žák
neděle 23. 3. 2014, 0:10:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jednání výboru pro práva dítěte dne 20. března 2014

Ještě jsem chvilku procházel vládní webové stránky a hledal jsem, zda neexistují zprávy z předchozích jednání Výboru pro práva dítěte a Výboru pro sexuální menšiny. Našel jsem něco, co by zdejší čtenáře mohlo zajímat, protože se jedná o vysvětlení, co předcházelo tomu, že jsem byl nakonec na jednání...