Nalezeno 9 výsledků hledání

Zpět

od Monika
středa 21. 8. 2013, 10:56:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Gay Pride v Prahe bol prvýkrát zastúpený aj pedofilmi!

přijde mi docela rozumný nápad, abyste založili občanské sdružení ČEPEK, budete tak mít skutečně větší právní možnosti :-)
od Monika
středa 21. 8. 2013, 11:05:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dojmy z pochodu Prague Pride

Ahoj Danieli :-) po přečtení článků Hlavné správy a většiny reakcí pro mne znamenáte barvu modrou ve všech spektrech "Tmavě modrá - Je barvou spolehlivosti, míru a celkově uklidňuje. Zlepšuje schopnost se soustředit. Světle modrá - Připomíná nekonečnost nebe, přináší inspiraci a dává nám pocit svobo...
od Monika
středa 21. 8. 2013, 11:37:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: (údajné) Trestní oznámení na pedfilní propagandu

Tak co je k tomu vede ? Obrovská nenávist vůči pedofilům způsobená nedostatkem pravdivých informací? (nebo odmítání pravdivých informací) hluboko zakořeněné předsudky v podvědomí, které způsobí neschopnost podívat se na to, jak věci ve skutečnosti jsou podívej se na to, jak ještě dodnes jsou hluboc...
od Monika
středa 21. 8. 2013, 14:52:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

no tady je taková jedna z názorných ukázek, jak odprezentovali Hlavné správy další údajnou skupinu pedofilů, hrdě se hlásící k tomu, že souloží s "dievčicami" JXD: Jsem heterosexuál a baví mne to! (Relflex.cz) Proto jsem se vydal podpořit pochod Prague Pride, protože pochod je oslavou sexuální rovno...
od Monika
středa 21. 8. 2013, 15:35:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

tak jsem to sesmolila ... "Vážená redakce Hlavných správ přeji Vám dobrý den :-) V záhlaví vašich stránek máte heslo: „Je dobré poznať pravdu“. A já s tím naprosto souhlasím. Předkládat pravdivé a nezkreslené informace veřejnosti by mělo být hlavní zásadou každé seriózní redakce. Proto jsem byla vel...
od Monika
čtvrtek 22. 8. 2013, 9:45:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Gay Pride bol zastúpený aj pedofilmi! (Hlavnésprávy.sk)

Pánové díky za vaše díky :-) opravila jsem hrubky a včera večer jsem poslala redakci HS kdyby se ozvali, přepošlu jejich vyjádření, i když nepředpokládám, že by nějak reagovali jejich přehmat byl skutečně katastroficky amatérský, zvláště s tím poukázáním na další skupinku pedofilů, propagující sex s...
od Monika
čtvrtek 22. 8. 2013, 16:03:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilové se hlásí: Jsme tu i my! (PrvníZprávy.cz)

"Ukazuje se tak, že vstřícnost společnosti k deviantním skupinám se nevyplácí - levicí a politickykorektní pravicí vynucená tolerance k homosexuálům otevírá Pandořinu skříňku přesně tak, jak konzervativci dlouhodobě varují: po přiznání práv homosexuálům se ozvou i další sexuální "menšiny"." Podle mn...
od Monika
středa 28. 8. 2013, 14:40:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Anonym93 na chatu

...že prostě tohle vysvětlování je na celý život. Že je to tím pádem náročné. ... ano, je to náročné poslání na celý život - bořit předsudky a mýty o pedofilii a pedofilech :) poznávám to i na vlastní kůži, jak moc je to náročný, zároveň i to, že to smysl má - hodně o tom teď mluvím se svými přátel...
od Monika
čtvrtek 29. 8. 2013, 12:11:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

ahoj všem

tak jsem se konečně zaregistrovala :D jmenuji se Monika, bydlím v Praze, je mi 47 let, jsem heterosexuálně zaměřená, vdaná 20 let a máme s mužem 18ti letou dceru http://s6.postimg.org/e3dsyo2mp/image.jpg Přímý odkaz: http://s6.postimg.org/e3dsyo2mp/image.jpg na vaše stránky jsem se dostala díky tomu...